Şimdi Ara

Puanlar düştü mü yükseldi mi? tercih yaparken puana mı bakıcaz sıralamaya mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu sene tm-2 puanım 477 sıralama 2340. puanzadan baktım bu netlerle geçen sene puanım 473 sıralama 2441.
    burdan ne sonuç çıkar?
    bir de ankara hukuk 5k ile kapatmış ama puan 499 gözüküyor bu sene 450lerde yapıp da 10k yapanlar var yani puan düşmüş mü kafam karıştı.

• up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • harbi ya puanlar yükseldi mi düştü mü bi tahmin yapın gençler
  • yukarı
  • Aynen ya bilen biri bisey soylesn Tm 1 de gcn sene 56 binlik yer bu sene 63 le alma olasiligi nedir cok dusuk demi :(

• mf4 ilk 15kda yükselmiş
  • tm2 puanım 310 136 bin geçen sene aynı puan 141 bine denk geliyor düşmüş galiba
  • Puanlar benim puanıma göre 6-7 puan düstü, tabi sıralaman göre düşüş değisir, ben zaten hep diyodum bu sene puanlar düşcek diye, ve tercih yaparken sakın puana bakma hiç bi anlamı yok, sïralamaya bak

• Şuan tm2-415-20k

gecen sene ise 415 puan 18bine tekabul ediyor. Uludag Hukuk mesela.

Varın siz hesab edin.

• yoshy yosh tercih edeceğimiz bölümün sıralaması yazmıyor sadece puanı yazıyor sıralamaya nerden bakıyoruz acaba yoshy yosh

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-ED8A8ED66 -- 28 Haziran 2014; 2:14:35 >
  • 4-5 puan arttı

• quote:

Orijinalden alıntı: yoshy yosh

Puanlar benim puanıma göre 6-7 puan düstü, tabi sıralaman göre düşüş değisir, ben zaten hep diyodum bu sene puanlar düşcek diye, ve tercih yaparken sakın puana bakma hiç bi anlamı yok, sïralamaya bak

Dostm Tm 1 de gcn sene 56 binlik yer bu sene 63bin le alma olasiligi nedir yardmci olursan cok sevinirm

• O kadar gerileceğinden emin değilim ama 60 bine gelir heralde, tabi senin önündeki insanların bu sene ne seçiceğide önemli, ama arttık millet ikinci üçuncù seneye kalıyo yani önündekiler çekilirse kazanma olasılığın var, sen ümidini kesme yani, olabilir

• Lütfen biri yardım etsin istediğim bölüm geçen sene 10 binle kapatmış puan 459. Ben 12 bin oldum puanım 462. Oraya girebilme şansım var mı

• caliphhh C kullanıcısına yanıt
    70 bin bile olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkanblackflag

70 bin bile olabilir

Dostm o kadar geriler mi gerckten

• Mat bile geçen yilla ayni oranda yapilmis nasil artsin konusmayin ileri geri

• dicle geçen yıl 27.600 ile kapatmış. Ben 26.700 deyim kesin gelir mi?
    ayrıca akdeniz 2011 13k 2012 15k 2013 20.600 ile kapatmış gelme 2014 26.700 ihtimali sıfır mı?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.