Şimdi Ara

PUANGO GÜNCELLENDİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
2.293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • SIRALAMALARDAN ÇOK DİKKATİMİ OBP NİN ETKİSİ ÇEKTİ. SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ

• Nasıl hocam sizce sıralamalar. İyimser mi
  • bence iyimser degil

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • obp çok fazlasıyla geri atıyor bence
  • Toplam 200 sorudan 191 net yaparak hamda 200, yerleştirmede 750'nci falan oluyorum bana biraz abartılı gibi geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iyi işte hocam niye ki ?
  • çok kafaya takmayın gençler çalışmaya devam
  • Kötümser bence

• obp etkisi bu sene daha fazla etkikicek

• 35 leri dayadım mat türkçe yks fende tyt sos ve tyt fen için 17şer dedim 8k dedi çok düşük değil mi ya

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kesinlikle hatalı
  • TheLordMan kullanıcısına yanıt
    İlk oturumda sosyale 14 net yazmıştım yani sosyal dışında 3 tane boşum var şeklinde işaretlediğim halde bu kadar düşük geldi şu ana kadar YGS-LYS sisteminde sınavı fulleyebilen olmamış sanırım, birincilerin bile mutlaka yapamadığı sorular oluyor dolayısıyla 191/200'ün bence ilk 50 içerisinde olması lazımdı ayrıca puanlaması hatalı 191/200'ün 450 civarı bir puanı olamaz ki site öyle gösteriyordu hocam

• Ben artık böyle sitelere bakmıyorum, tahmin sonuçta. her yıl birbirinden farklı oluyor. sadece umut ediyorum o kadar...

• ee özel okula boşa mı o kadar tesvık verıyorlar ne güzel ıste herkes kolejlere sısırme not a kaçar onlarda eğitim e masraf yapmaz ohhh ne guzel
  • ygs lys de sadece 2010 da 2 kışı fulledı o kadar 2015 dede 10 yanlışla turkıye 1.sı vardı bu sene fulleyen olmaz bencede 1 2 yanlışlar olur
  • Fen sosyal eklendikten sonra fena farklı olmuş daha kötümser

• PuanGO:"2018 YKS TYT Puan ve Sıralama Hesaplama YÖK'ün yaptığı son değişikle beraber sınavın TYT kısmına SOSYAL ve FEN dersleri eklenmiştir Katsayılar hakkında herhangi bir açıklama yapılmadığı için TAHMİNİ katsayılar kullanılmıştır Katsayılar hakkında açıklama yapılır yapılmaz ivedilikle güncellenecektir"

Yökün açıklanmasında katsayılar zaten belli. Sınav iki test şeklinde atmışar sorudan. Türkçe+sosyal sorularından oluşan sözel yeterlilik ve mat+fen sorularından oluşan sayısal yeterlilik diye. Yani sitenin TYT hesaplaması yanlış zaten. Dolayısıyla YKS'de yanlış. Daha erken,şimdiden hesaplama sitelerine bakmayın. Boş yere üzülür ya da sevinirsiniz.
  • Hmm88 H kullanıcısına yanıt
    2012

• Bayağ kötümser la

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok kötü be doktor bu ne
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.