Şimdi Ara

Puan Kullanılabilen Alışveriş Siteleri(Bonus, World, Maxipuan, Paraf, Nakitpuan, Parapuan) (52. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.704
Cevap
592
Favori
1.384.952
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
85 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Paraf puan nerede kullanabilirim sadece markafoni de geçiyor ?
  • dix1 kullanıcısına yanıt
    n11'de de geçiyor.
  • Herkese selamlar,
    100 tl maxipuanım var benzin alabilirmiyim teşekkürler.
  • Arkadaşlar Cardfinans Para puan ile sadece 2 siteden mi alışveriş yapabiliyorum.Yakıtta falan kullanabilir miyim acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: egzersayz

Arkadaşlar Cardfinans Para puan ile sadece 2 siteden mi alışveriş yapabiliyorum.Yakıtta falan kullanabilir miyim acaba ?

Evet benzin istasyoslarında kullanılabiliyor hepsi olur mu bilmem ben opette kullandım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maycomb

quote:

Orijinalden alıntı: egzersayz

Arkadaşlar Cardfinans Para puan ile sadece 2 siteden mi alışveriş yapabiliyorum.Yakıtta falan kullanabilir miyim acaba ?

Evet benzin istasyoslarında kullanılabiliyor hepsi olur mu bilmem ben opette kullandım.

Sağolasın hocam bende yakıt aldım puanlarımla.
  • asya puanı herhangi bir sitede kullanan biri varmıdır :) bankasya.com.tr de belirtilen sitlerde nasıl kullanılacağını bulamadım. Örneğin hızlı alda kullanılabildiği söyleniyor bulamadım.

Kullanan harcayan test eden varmıdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhmtckmk

asya puanı herhangi bir sitede kullanan biri varmıdır :) bankasya.com.tr de belirtilen sitlerde nasıl kullanılacağını bulamadım. Örneğin hızlı alda kullanılabildiği söyleniyor bulamadım.

Kullanan harcayan test eden varmıdır

Evet hızlıalda nasıl kullanıldığını bulmak çok zor.kıyıya köşeye gizlemişler...

Puan Kullanılabilen Alışveriş Siteleri(Bonus, World, Maxipuan, Paraf, Nakitpuan, Parapuan)

• paraf puanının geçerli olduğu akaryakıt istasyonu var mı?
  • Cardfinans parapuanları nerelerde kullabiliriz ? Site olarak pek bir yer yok gibi ama marketlerde falan geçmiyor galiba ?

500 tl ye 75 tl parapuan verdide hizlial.
  • Carrefoursa larda geçerli

• quote:

Orijinalden alıntı: _KayseriSpor

Cardfinans parapuanları nerelerde kullabiliriz ? Site olarak pek bir yer yok gibi ama marketlerde falan geçmiyor galiba ?

500 tl ye 75 tl parapuan verdide hizlial.

Hocam marketlerin çoğunda kullanılabiliyor kasiyere sormanız yeterli. Ama zincir mağaza ismi sorarsanız ben daha 20 dk önce Şok'ta kullandım.

• maxipuan nerede kullanılabilir durumda şuan....
  • Arkadaşlar hepsiburada da card finans puanları nasıl kullanılıyor. Kullanabileceği yazıyor ancak ne kadar denediysem gerçekleştiremedim. Müşteri hizmetlerine de yazdım hâlâ geri dönüş yapmadılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: ysnd

Arkadaşlar hepsiburada da card finans puanları nasıl kullanılıyor. Kullanabileceği yazıyor ancak ne kadar denediysem gerçekleştiremedim. Müşteri hizmetlerine de yazdım hâlâ geri dönüş yapmadılar.

nerde yazıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: thundere

quote:

Orijinalden alıntı: ysnd

Arkadaşlar hepsiburada da card finans puanları nasıl kullanılıyor. Kullanabileceği yazıyor ancak ne kadar denediysem gerçekleştiremedim. Müşteri hizmetlerine de yazdım hâlâ geri dönüş yapmadılar.

nerde yazıyor

Pardon parafı card finans olarak görmüşüm herhalde.

quote:

Hepsiburada.com’'dan verdiğiniz siparişlerin ödemesini kredi kartıyla online olarak yapabilirsiniz. İnternet üzerinden Worldcard, Bonus Card, Shop&Miles, Maximum Kart, Axess, Advantage, Paraf Kart Kredi Kartları ve bu kart özelliklerine sahip diğer banka kartlarını kullanarak taksitli ve/veya puanlı alışveriş yapabilirsiniz.

• Cardinans puanlari sadece markafoni ebebek ve collezoine sitelerindemi kullaniliyor.Başka bildiğiniz varmi arkadaşlar.

• beyler bi şey merak ediyorum. şimdi benim 100 tl maxipuanım ve 100 tl hepsiburada çekim var. mesela alacağım ürün 220 lira diyelim. malumunuz puan+kart kullanılamadığı için, önce 120 liralık bi şeyi çek + kart ile alsam, daha sonra iade etsem bana 120 liralık bir çek mi tanımlıyorlar yoksa ayrı ayrı iade mi ediyorlar. eğer bu oluyorsa maxipuanı istedigim gibi kullanabileceğim çünkü
  • n11 de paraf puan geçmiyor maalesef
  • quote:

Orijinalden alıntı: vampirelf

n11 de paraf puan geçmiyor maalesef

Nasıl geçmiyor hocam, ben daha geçen hafta 124 - 50 = 74 TL ' ye spor ayakkabı aldım paraf puanlar ile. Ancak paraf puan ile birlikte normal ödeme yapılamıyor, yani alacağımız ürünün tamamını ödeyecek puan olmasını istiyor sistem.
  • 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.