Şimdi Ara

Puan Kullanılabilen Alışveriş Siteleri(Bonus, World, Maxipuan, Paraf, Nakitpuan, Parapuan) (217. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.704
Cevap
592
Favori
1.384.987
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
85 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 215216217218219
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Neo kart puanı n11 de kullanabiliyormuyuz ? Canlı desteğe yazdım cüzdanla ödeyin falan dedi anlamadım bkm express yükledim kartı ekledim puanı kullanamadım tabi tekrar bağlandım desteğe kayıt oluşturdular. Kabul etmiyordu normalde şuanda kullanan varmı ?
  • Migrosta world puan kullanırken alışverişin yarısını mı puanla ödeyebiliyoruz sadece ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigit_dark

Neo kart puanı n11 de kullanabiliyormuyuz ? Canlı desteğe yazdım cüzdanla ödeyin falan dedi anlamadım bkm express yükledim kartı ekledim puanı kullanamadım tabi tekrar bağlandım desteğe kayıt oluşturdular. Kabul etmiyordu normalde şuanda kullanan varmı ?
    Kredi kartında ki axess puanı n11 den kullanabiliyorsunuz fakat neo kartta ki puanı kullandırmıyor n11.
  • Adalet mülkün temeli kullanıcısına yanıt
    Neodan Axess aktarın hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Adalet mülkün temeli kullanıcısına yanıt
    Öyleymiş. Canlı destek uzmanı kafamı karıştırdı. Dünde müş. hiz. aradı onlarda yanlış yönlendirmeyelim olmuyor falan dediler tekrar arıcaz deyip kapattılar. Bende olmuyordur sorun değil dememe rağmen yine kontrol edip arıcaz dediler. Gg de kullanıyorum sorunsuz ordan hallederim puan işini. Axess kartım da yok puanı aktaramıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigit_dark -- 23 Nisan 2020; 10:48:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Trendyolda puan kullanılıyor mu?
  • migros.com.tr ve gittigidiyor.com da beceremedim worldpuan ile alış veriş yapmayı
  • işbank maxsimun n11 de geçiyormu acaba

• Cardfinans fix kk puanlarını parama yukleyebilen var mı , bende 3D şifresini girdikten sonra Geçersiz transaction diyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • An itibari ile Finansbank puanları şoklarda geçmiyor. 2 şok denendi ikiside başarısız.

• Merhaba,
    Maximum puanın geçtiği internet slışveriş siteleri nelerdir acaba ?

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burakc54 -- 25 Mayıs 2020; 22:56:43 >
  • tl kartta ki world puanı nerede kullanabilirim arkadaşlar
  • Paracarddaki farklı zamanlarda silinecek bonuslardan önce hangisi kullanılır? Parça parça kullanıldığında ilk silinecek olan mı yoksa en son yüklenen mi yada ilk yüklenen mi? Bilen var mıdır?

• sandstormx kullanıcısına yanıt
    Son kullanma tarihi en yakın olandan kullanıyor.
  • Emmmreee kullanıcısına yanıt
    Sağolasın hocam 👍

• quote:

Orijinalden alıntı: matgab

aynı sorunun cevabını arıyorum
    bakalım bakalım

Alıntıları Göster
    Hocam koskoca konuda combo kartı şaka gibi sadece 3-4 kişi sormuş ve hiç bilen de yok... Combo hiç olmadığı kadar neredeyse bonusun yerini alacak şekilde puan dağıtıyor ama geçtiği eticaret sitesi yok mu, şaka gibi.. Bilen yok mu???

• metbey M kullanıcısına yanıt
    Maalesef yok, ben de birikmiş puanlarımı kullanacak güzide bir e-ticaret sitesi bulamadım. Salgın öncesinde sadece Şok marketlerde kullanabiliyordum puanları, epeydir gitmiyorum onlara.
  • Yapı kredi tl kart ile sanal markette puan kulşanmak istedim ama puanı görmesine rağmen debit kart ile işlem yapılamamaktadır diyor. Var mı böyle bir şey

• wesile kullanıcısına yanıt
    Online ödeme sadece kredi kartıyla yapılıyor. Sipariş sırasında ki tutar ile teslimat tutarı arasında fark oluyor. Gramaj farkı, alternatif ürün, biten ürün, müş. tarafından kapıda iade edilen...gibi sebeplerle. Oluşan fiyat farkı kredi kartına yansıtılıyor ama diğer kartlarda olmuyor.

Banka kartı, ön ödemeli kartla kapıda ödeme oluyor. Ama kapıda ödemeyi, corona sebebiyle geçici olarak kaldırmışlardı.
  • 
Sayfa: önceki 215216217218219
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.