Şimdi Ara

Puan Kullanılabilen Alışveriş Siteleri(Bonus, World, Maxipuan, Paraf, Nakitpuan, Parapuan) (196. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.704
Cevap
594
Favori
1.383.911
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
85 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 194195196197198
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: saçmasapansözler

GittiGidiyor

kart bilgilerini yazdım ama puan sorgulama çıkmadı , ödeme yap devam mı etmek gerekiyor ?
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Hocam ürün bir tane olmalı ve puanlarınızın altında bir değerde olmalı imiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: saçmasapansözler

Hocam ürün bir tane olmalı ve puanlarınızın altında bir değerde olmalı imiş.

ok, en ucuzundan bisey ekleyip deniyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • saçmasapansözler kullanıcısına yanıt
    Nerew çıkıyo puan kullanma

• lenskuresi kullanıcısına yanıt
    Bilgisayardan websitesine girin. Tek bir urun seçin ve puaninizdan az olması gerekiyor seçtiğiniz ürünün.

• Puan mı az olucak alacağıkız ürün mü?

• ben de sürekli puan harcayacak yer arıyordum. artık hiç gerek duymuyorum. bana çok makul gelen %3 komisyonla puanlarımı param.com.tr de nakite çeviriyorum. bu tutarı da istersem internet alışverişinde istersem de 6 tl karşılığı gelen basılı kartta istediğim yerde kullanıyorum. Basılı kart almadım şahsen. internette istediğim sitede harcama yapabiliyorum sonuçta. size de tavsiye ediyorum. %3 kesinlikle çok makul bir tutar. param.com.tr

param.com.tr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drsdkmc -- 18 Şubat 2018; 15:14:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lenskuresi

Puan mı az olucak alacağıkız ürün mü?

yav alacağın ürün , kartındaki puandan düşük olacak

çok saçma olmuş bu kural, ne zaman çıktı? ben şimdi 42.75lik ürünü nasıl bulacam? 40 liralik ürün alsam 2.75i cebe atacak banka puanlar silinince, e o puanın üstüne de çıkamıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: bado6100

n11 de maksimum puan kullanamadım. liste güncel değil sanırım.

bende baya araştırdım internet sitelerinde kullanamadım maxipuanı, en son boyner mağazasında kullanılıyor orada kullandım.
  • necmettin44 N kullanıcısına yanıt
    Kartınla internette harcama yapabilirsin. ya da fiziki kartınla normal alışveriş yapabilirsin. en kötü ihtimal tl yükleyebilirsin. ya da 56 gün bekleyip fiziki kartınla atm den çekebilirsin. örneğin benim yüklememin çekilebilir tarihi görüntüdeki gibihttp://prntscr.com/ih1sb2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drsdkmc -- 20 Şubat 2018; 0:23:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: drsdkmc

ben de sürekli puan harcayacak yer arıyordum. artık hiç gerek duymuyorum. bana çok makul gelen %3 komisyonla puanlarımı param.com.tr de nakite çeviriyorum. bu tutarı da istersem internet alışverişinde istersem de 6 tl karşılığı gelen basılı kartta istediğim yerde kullanıyorum. Basılı kart almadım şahsen. internette istediğim sitede harcama yapabiliyorum sonuçta. size de tavsiye ediyorum. %3 kesinlikle çok makul bir tutar. param.com.tr

param.com.tr

Dün akşam kayıt oldum ama hala maile ve cep telefonuna şifre gelmedi. Onay süreci uzun mu sürüyor?
  • Gittigidiyor 50 tl worldpuan + cepcüzdan ekstra puanları yatan var mı? Bende vakıf var mesaj atmıştım alışveriş öncesi, bugün yatması lazımdı 50wp.
  • quote:

ben de sürekli puan harcayacak yer arıyordum. artık hiç gerek duymuyorum. bana çok makul gelen %3 komisyonla puanlarımı param.com.tr de nakite çeviriyorum. bu tutarı da istersem internet alışverişinde istersem de 6 tl karşılığı gelen basılı kartta istediğim yerde kullanıyorum. Basılı kart almadım şahsen. internette istediğim sitede harcama yapabiliyorum sonuçta. size de tavsiye ediyorum. %3 kesinlikle çok makul bir tutar. param.com.tr

param.com.tr

Hocam parama hangi kartların puanları yükleniyor tüm kartların puanları yüklenebiliyor mu

• quote:

Orijinalden alıntı: Walter.White

quote:

param.com.tr

Hocam parama hangi kartların puanları yükleniyor tüm kartların puanları yüklenebiliyor mu

Ne yazık ki çoğu website de olduğu gibi Yapıkredi World puanlar burada da geçmiyor ve param karta yüklenmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Walter.White

quote:

param.com.tr

şimdi konuştum yapıkredi hariç tüm bankaların.https://prnt.sc/iilha2
  • drsdkmc D kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam çok yardımcı oldunuz ben de üye oldum hiç olmasa puanları boşa harcamış olmayız ihtiyacımız olduğu zamanlar kullanırız

• hepsiburada'da maxipuan kullanılabiliyor m?
  • maxipuanları nerede kullanıcaz 87 tl var 12sine kadar harcamam lazım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tl card puanlarını world karta aktarım var mı?

• quote:

param.com.tr

Hocam üye oldum puanları yükledim sadece alışveriş yapabiliyoruz değil mi?Fatura yükle,hesaba gönder de filan kullanılır bakiye 0 görünüyor.

• 
Sayfa: önceki 194195196197198
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.