Şimdi Ara

Puan Kullanılabilen Alışveriş Siteleri(Bonus, World, Maxipuan, Paraf, Nakitpuan, Parapuan) (176. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.704
Cevap
592
Favori
1.384.989
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
85 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 174175176177178
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • isbankasi maximum karti iptal ettirmenin zamani gelmis puan kullanicak site yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • extravaganza E kullanıcısına yanıt
    neo kartın varsa ona aktar..
  • teb bonus, bonusun geçtiği her yerde geçiyor değil mi?
  • arkadaşlar az önce axess kartım ile e bebekten alışveriş yapayım dedim. kart bilgilerimi girdim ama puan sorgula gibi birşey çıkmadı. E bebekte kullanan oldu mu son zamanlarda? Artık kullanılmıyor mu acaba?
  • Bu yapıkkredi Wordpuanlarını o kadar sitede denedim geçmedi en sonunda dnr dan kitap aldım. Madem internet üzerinde kullanamayacaz o puanların çok bir anlamı olmuyor.

• Zeze1 kullanıcısına yanıt
    Adios yok galiba
    Yapıkredicilerin çoğu adios kart kullanıyor. Yoksa dediğiniz gibi kullanım alanı çok dar. Ben bazen markette değerlendiriyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kimyager147

Yapıkredicilerin çoğu adios kart kullanıyor. Yoksa dediğiniz gibi kullanım alanı çok dar. Ben bazen markette değerlendiriyorum.

Adios nedir hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: kampanyacı

Adios yok galiba

Ne olduğunu bilmiyorum hocam yok bende

Adios ykb nin puanı silinmeyen ve seyahat ettiren kredi kartı. Puanlar silinmediği için biriktirip katsayı oranına göre seyahat ediyorsun.

https://forum.donanimhaber.com/adios-kampanya-ve-sss-basligi--76171154#76171154

Bu başlığı bir oku hepsi burada var.

• N11 den maximum kart maxipuan ile alisveris yaptim dun

• Arkadaşlar gramaltın.com dan axess puanını kullanabilen varmı 1 haftadır sıkıntı var herhalde
  • Gittigidiyor'da ilk kez chip para kullandım. Çok rahat. Kart bilgisini girince direk şu kadar chip para var kullanayım mı diye çıkıyor. Kısmi ödeme yapılabiliyor. Ama taksit olmuyor puan kullanınca. Hatırlatma ve tavsiye bab'ında...
  • Parafly ile puan birsek n11 mi acaba

• Maxipuan a101 yada şok marketlerde kullanılabiliyor mu? Ziraat maximum kart için soruyorum.

• Hagni kitap sitelerinde axess chip puan kullanabilirim acaba? Şu an bulabildiğim bir tek n11 var puan kullanabildiğim.
  • Denizbank Paracard hangi sitede geçiyor?
  • matandberenice kullanıcısına yanıt
    teknosa
  • Yapi kredi nuvo kartın puanının geçtiği internet sitesi varmı bilen arkadaş yazarsa sevinirim teşekkürler

• Puan tutarı alışveriş tutarından az olduğu durumda puanı kullanabileceğimiz bir site var mı?

• 
Sayfa: önceki 174175176177178
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.