Şimdi Ara

Puan Kullanılabilen Alışveriş Siteleri(Bonus, World, Maxipuan, Paraf, Nakitpuan, Parapuan) (175. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.704
Cevap
592
Favori
1.384.750
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
85 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • worldpuan geçen site yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • world puan gitti gidiyor da kullanılıyor.Cuma günü kullandım ben.Yapmanız gereken ödeme ekranında tek bir ürünü ödemeniz ve malın değeri puanınız dan yüksek olmamalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: codred

worldpuan geçen site yok.

n11 ?

• mahmut716 kullanıcısına yanıt
    2017 de geçmiyor. hiç bulamadım bilinen bi site.

• quote:

Orijinalden alıntı: codred

2017 de geçmiyor. hiç bulamadım bilinen bi site.

Ben de kot alayim dedim. Markafoni sanirim bir tek.

Orada da kot satmiyor neredeyse.

• n11, hb, gittigidiyor, hizlial, sanalpazar bu tip bi site yok, bulamadım. markafoni varsa da çeşidi belli, her istediğin yok. giyim kuşam kazık siteleri lazım değil, bakmadım.

• Bende bu İş Bankası nın Maxipuan ları baya bi birikti,
    Kitap almak istiyorum ama hangi sitelerde kullanabilirim ?

Ayrıca markafoni de kullanılmıyor.

Kitap alacağım da
    Bilgisi olan var mı bu maxipuanları harcamak için?
  • quote:

Orijinalden alıntı: R@j

Bende bu İş Bankası nın Maxipuan ları baya bi birikti,

Kitap alacağım da

Maalesef Maxipuanlar kullanılmıyor hiçbir sitede. Kitap almak için İş Kültür yayınevleri var bazı yerlerde. Oralara bakın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: matandberenice

quote:

Kitap alacağım da

Maalesef Maxipuanlar kullanılmıyor hiçbir sitede. Kitap almak için İş Kültür yayınevleri var bazı yerlerde. Oralara bakın.

Hocam öncelikle teşekkür ederim bilgi için, yalnız ders kitabı almak istiyodum dedim dr de yada idefix vs. gibi yerlerde kullanabilirmiyim diye düsünmüştüm.

Benim anlamadığım madem hicbir sitede kullanılamayacaksa neden bu puanları veriyorlar ki ?
    Sadece İş Bankası Maxipuan da bu durum böyle, diğerleri iyi kötü bi şekilde harcanabiliyor.

• quote:

quote:

quote:

Kitap alacağım da

Hocam öncelikle teşekkür ederim bilgi için, yalnız ders kitabı almak istiyodum dedim dr de yada idefix vs. gibi yerlerde kullanabilirmiyim diye düsünmüştüm.

Benim anlamadığım madem hicbir sitede kullanılamayacaksa neden bu puanları veriyorlar ki ?
    Sadece İş Bankası Maxipuan da bu durum böyle, diğerleri iyi kötü bi şekilde harcanabiliyor.

İş Bankası ve HSBC puanları en sıkıntılı puanlar.

Sınav ve ders kitapları için; Migros, Real, Carrefour, Metro, Kipa gibi marketlerin büyük mağazalarında kitap/kırtasiye reyonları bulunuyor. Oralara bakın, işinize yarar kitap bulursanız oradan alabilirsiniz Maxipuanlarla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matandberenice -- 29 Ocak 2017; 17:15:42 >

• Sitelerin kurallarına dikkat etmediğiniz ya da ilk sayfayı okumadığınız için son sayfaya gelip orda OLMUYOR, burda OLMUYOR deyip sadece başlığı KİRLETİYORSUNUZ..!Bilgi için almak başlığa giren de sizin çöplerinizi okuyor ve aradığını bulamayınca aynı şeyi o da yapıyor.

Bazı sitelere ait kurallar;
    -Sepette tek ürün olmalı,
    -Sepet tutarı kartınızdaki puandan düşük olmalı,
    -Puan+karttan çekim olmamalı,
    -Taksit seçilmemeli,
    -Banka kartı değil kredi kartı olmalı,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thundere -- 29 Ocak 2017; 17:45:16 >

• Evidea'dan alışveriş yapacağım.Herhangi bir kredi kartının puanı geçiyormu acaba?

• Akbank neo banka kartındaki chip paralar gittigidiyorda kullanılabiliyor.
    n11 de axess ile chip para kullanılabilirken, neo karttaki chip paralar kullanılamıyor.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Kitap alacağım da

İş Bankası ve HSBC puanları en sıkıntılı puanlar.

Sınav ve ders kitapları için; Migros, Real, Carrefour, Metro, Kipa gibi marketlerin büyük mağazalarında kitap/kırtasiye reyonları bulunuyor. Oralara bakın, işinize yarar kitap bulursanız oradan alabilirsiniz Maxipuanlarla.

Koskoca İş Bankası nın yaptıkları tasvip edilemez, bu kadar köklü bi banka nın bu durumlara düşmesi
    Aslında; çalışma prensiplerini de çok severdim
    ama kalitelerini bozdular, önce maxipuan lar internet sitelerinde geçmez oldu
    Ayrıca yeri değil ama akil sistem diye bi sistem getirdiler berbat ötesi bi şey.Mesela taksitin var ama diyorsun ki zamanı gelmeden yatırayım da kurtulayım yok yatırtmıyorlar eskiden yatırıp kapatabiliyordun borcu
    Bunun dışında bazen sms mesajları gelmiyor, internet şubesi saçmalıyor, borç hesaplamalarında yanlışlık.
    Umarım bu gidişle vazgeçmem İş Bankası'ndan.

Ayrıca kıbrıstayım tr ye sipariş verecektim internet sitelerinden alışveriş yapıp yani o gibi yerlere gitme imkanım su an icin yok malesef. Olmadı burada iş bankası posu kullanan bi dükkan bulup harcayacagız ama burada satış yapan personel de bilmez makinadan nasıl puanları cekecegini, inşallah hallederim.

• maxipuan kullanabileceğimiz fastfood restorantı bilen var mı? maximum internet sitesinde bir sıkıntı var ama bayağıdır hiçbir anlaşmalı yeri göstermiyor
  • A101 yada şok markette maxipuan kullanılabiliyor mu? Birkaç sitede sokda geçerli diyodu tam anlayamadım.

• axess teknosada kullanılmıyor sanırım ?
  • sadece hatırlatma;

n11de, paracardım ile bonus kullanarak alışveriş yaptım.
    ürün 20tl
    puan 15 tl + paracardın hesabında bakiye ile beraber..
  • Axess kartım kayıp, puan kazanmak icin sanal kart kullandim, puan geldi ama nasil harcayacam? Axess sanal kart ile puan kullanabilen oldu mu?
  • 
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.