Şimdi Ara

PTTCELL'in BÜYÜK AKN OYUNU (Gece 2-8 konusu, İspatlıdır) [İLK MESAJ GÜNCEL] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
252
Cevap
6
Favori
21.011
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: karmixs

Gençler kota bitince 128kbps sinir ediyor hızlandırmak için bir yol var mı?
    Bulursan banada PM

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    Bulursam 😉

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karmixs

Gençler kota bitince 128kbps sinir ediyor hızlandırmak için bir yol var mı?
    128 kpbs hizi vpnyle turkcellde yukseltebiliyorduk

Acaba pttcellde de oluyor mudur deneyebilir misiniz?

ona gore bende gececem pttye

https://play.google.com/store/apps/details?id=co.bestline.turbo.free.vpn.unblock.proxy

https://www107.zippyshare.com/v/VN6dC8CU/file.html

• Az önce Pttcell müşteri hizmetlerini aradım da bu olaydan haberleri olmama ihtimali nedir? Zira 1 GB'lık paket AKN'ye ulaşınca 2 - 8 arası hızın yükselip yükselmeyeceğini sorduğumda 128kbps hızla kullanıma devam edebilirsiniz dedi. Bu yöntem hala çalışıyor mu ona göre Pttcell'e geçmeyi planlıyorum.
  • Bundan bahsediyordum teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: fil hortu mu

Bundan bahsediyordum teşekkürler
    1 gb akn li paket gece 2-8 arası sınırsız ,hız sınırı yok. Paketimi bununla beraber kullanıyorum gece 2-8 arası kotadan da düşmüyor.

• Bende beklenen tarifedeyim, diyelim süper 1gb akn li paketi aldım üstüne 3 TL lik muhteşem 1gb İnternet paketi aldım gece 02-08 arası hızlanma olur mu acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-8CA3A7969

Bende beklenen tarifedeyim, diyelim süper 1gb akn li paketi aldım üstüne 3 TL lik muhteşem 1gb İnternet paketi aldım gece 02-08 arası hızlanma olur mu acaba ?
    1 GB akn al hizlanir kotadan dusmez

• son durum nedir

10tl aknli paketi alsak 2-8 arası sınırsız kısıtlamasız internet kullanabilirmiyiz ? sırf bunun için hattı pttye bile taşırım

2019da akn bitiyor diyorlar peki bu paketin akıbeti ne olur ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gegehthtvsshas -- 14 Eylül 2018; 22:39:34 >
  • youtube a video yüklemek için pttnin kotadan yemeyen tarifesi varmış hangisi acaba ? pc ye bağlayıp sadece gece 2 - 8 arası kullancam başka yok. upload hızı nasıl ?
  • "Ayda sadece 3 TL'ye tarifenize ek 1 GB AKN'li cepten internet paketine sahip olun."

bu paket de akn'li. online işlemlerde öyle yazıyor yeni paket al açıklama kısmında. arkadaşlar aknli yazanlar oluyor demiş. eski aboneyim.(Faturalı Beklenen Tarife 20 Mayıs 2014 itibariyle müşteri alımına kapatılmıştır.) benim eski tarifede olup da deneyen var mı?
  • rexpos R kullanıcısına yanıt
    3 TL olan paketin hızı AKN'yi aşınca 1kbps'e düşüyor (Bu hızda internet erişimi mümkün değil). 10TL olan paketin hızı AKN aşılınca 128 kbps'e düşüyor.
  • hocam eski aboneyim zaten 3gb gecse de 128kbps. yazin secim zamani 3 liralik olandan almistim ama gece hic denemedim. adsl var zaten evde su an. ama upload icin kullanmayi dusunuyorum. 10 liralik olandan alirsam kesin 2-8 arasi 1 mb/saniyeleri görürmüyüm? 2mb (20mbps) yukarılarını göremedim hiç kota yenilendiğinde. hat 4g ve cihaz da yeni huawei mate 10. şu an 4.5g yaziyor mobil veri bağlantısında.

benim derdim upload. malum adsl 800kbps veriyor yani saniyede maksimum 80kb. 1gb upload icin 5 6 saat beklemem gerekiyor. bir de upload yaparken internetin felç geçirmesi de cabası :D

• Konuya hakim olan bir arkadaş rica etsem detaylı anlatabilir mi işlemleri sıfırdan.
    Bizim evin olduğu mahallede internet altyapısı yok.Gelecek gibi de durmuyor maalesef :)
    Şu anda 30 TL'ye Türk Telekom'dan Faturalı 10 Gb tarifesini kullanıyorum 1 sene sözleşmeli.
    Sözleşmemin bitmesine 224 gün kaldı.*124# taahhüt sorgulamasında bitiş tarihi 26.06.2019 taahhüdünüzü bozmanız durumunda 37.67 TL ceza bedeli diyor.Taahhüdü iptal edip numaramı PTTCELL'e taşıma durumunda başka bir ceza gelir mi Türk Telekomdan?

PTTCELLL'e geçiş yaptım diyelim.Gece 2-8 arası sınırsız internet için hangi paketleri almam gerekiyor ve alacak olduğum paket ve ya tarifeler sözleşmeli mi?

Yılbaşında AKK olayının kalkacağını biliyorum.Yılbaşına kadar kullansam yeterli olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyokari12 -- 13 Kasım 2018; 19:43:12 >
  • arkadaşlar tahhürtüm bitti fazla gelmemesi için pttcell 10 tl 128kb lik 1 gb pakete geçmek istiyorum
    sizce ocak 2019 da akn durumu ne olacak biri açıklayabilir mi?
  • winchester34 W kullanıcısına yanıt
    2014ten beri taahhütsüz kullanıyorum otomatik ödemede olduğu için de hiç nedir ne değildir girip bakmadım. donanımhabere arada uğramazsan paranı çöpe atmış olursun demişti bir arkadaş doğru demiş. bir arkadaşa sordum 2019'u beklemek gerek dedi. aknlerin ne olacağı belli değil malum burası türkiye.
  • Gerekli hortlama!

Bu hafta ptt cell den aradılar. Paketimi değiştirmemi istediler. Ocaktan sonra akn kalkıyor çok yüksek fatura ödersiniz dediler.

Ne kadar çok yüksek fiyatı nedir dedim

Çok yüksek 300 400 falan dediler

Belli bir fiyat yok.

Durumu btk ya bildireceğim

• Baska aranan varmi beyler

• kurbane kullanıcısına yanıt
    Birisi seni fena trollemiş. Deseydin. Bu gece 300-400 girdireceğim diye
  • limitsizeposta L kullanıcısına yanıt
    PTT hattım olduğunu bilen yok nerdeyse ama.

Umarım troll dur

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.