Şimdi Ara

PTTCELL [Ana Konu] (353. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.909
Cevap
121
Favori
485.419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 351352353354355
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-126D2940A

PTTCELL [Ana Konu]

Yanlıs bilgilendirme turk telekom veriyo
    Böyle bir şeyin imkan ihtimali yok. 2GB sonrası hız düşmez ama diyelim 5GB'da internet kesilir. Öyle sınırsız yüzlerce GB hayali kurmasın kimse...

• glory34 kullanıcısına yanıt
    O tarife ismindede yazili sinirsiz aknli bir tarife durma gibi bir ihtimali olamaz boyle birseyin olcagini adam detaylarda yazmis sinirsiz olucak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-126D2940A

O tarife ismindede yazili sinirsiz aknli bir tarife durma gibi bir ihtimali olamaz boyle birseyin olcagini adam detaylarda yazmis sinirsiz olucak
    Bekleyip görelim, bu yazıklarımdan zerre şüphem yok. Sınırsız bir mobil hattın imkanı yok bu ülkede. Hem kapasite olarak hem de ev internetini bitirecek bir sistem olacağından yapamazlar. Orada yazana bir kılıf bulurlar, dediğim gibi hız düşmese de bir kotadan sonra internet kesilir en fazla. Aksi olursa benden alıntı yaparsınız özür dilerim herkesten...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÇevreMühendisi

Sinirsiz kullanma durumu olabilir sizin icin

Alıntıları Göster
    sanmıyorum çunku yılbasında tarife sonlanıyor..taahüt varsa taahhüt bitene kadar aynı sartlarda devam eder sadece..
  • Merhaba arkadaslar pttcel kapali beklenen tarife (128 kbps sinirsiz) kullanip bu siralar taahhut yenileyen oldu mu acaba benim taahhut birkac gune bitecek sadece sms yoluyla taahutumun bitecegi fakat yararlandigim indrimlerin devam edecegi gibi birseyler yaziyordu onun otesinde ne arayan var ne soran 18 tl yerine telsiz ucreti dahil 11,25 oduyordum acikcasi ayni sekilde devam etmesini istiyorum guncel teklif ve ucretlendirme hakkinda bilgi sahibi olan var mi ? Bu paketten cikip sinirsiz internet hakkini( his 128'e dusse de sinirsiz olmasi cazip kiliyor bu paketi) cogu arkadas gibi tabiki de kaybetmek istemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vav1en -- 21 Aralık 2018; 2:12:32 >

• vav1en V kullanıcısına yanıt
    yukarda arkadaşlar taahhütlerini %50 indirimli devam etmişler benimde 4 gün sonra bitiyor arayan soran yok 2 buçuk ay önce bir yokladilar

rest çekti mh ya alın ceketinizi gidi burayı kapatiyoruz yada başka paket vericez dedi bende gidiyorum o zaman dedim

mh bu sefer geri vitese aldı yaa siz arayin onlarin daha iyi teklifleri olabilir

aradım kapanma diye bir şey yok dedi

taahhüt bitime yakin ararlar bekliyorum
    bende

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi killforyou1981 -- 21 Aralık 2018; 7:15:3 >
    ben pttcell çıktığında ilk alanlardanım ve interneti sınırsız aylık 9 TL 300 dk + 300 sms + Sınırsız internet
  • vav1en V kullanıcısına yanıt
    ben yeni uzattım ve 9 TL ye güncellediler faturayı. sınırsız internet kullanıyorum ilk çıktığı günden beri. 300 dk + 300 sms + Sınırsız net

PTTCELL [Ana Konu]
    PTTCELL [Ana Konu]
  • quote:

Orijinalden alıntı: yukselg

PTTCELL [Ana Konu]
    Sınırsız olmayacak derken, yüksek hızda olmayacaktır diyorum. Şu anki gibi sınırsız 128Kbit hız devam ederse şaşırmam, bir şey de fark etmez. AKN kaldırılınca, normalde beklenen 4,5G hızında sınırsız devam etmesi. Ama böyle bir şey asla olmayacaktır.

yüksek hız sınırsız internet hiç bir zaman olmaz onda haklısınız
  • ne şanslı insanlarsınız 9 TL 11 TL sınırsız internetler
  • __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt
    Aynen, neye göre belirliyorlar anlamadım. Bizim şanssızlığımız galiba.
  • Ama hatırlatırım ben de 9TL'ye kullanıyorum iki yıldır. Telsiz vergisiyle 11TL geliyordu fatura ama birkaç aydır 12.5TL'ye çıktı faturam. Bu 1.5TL neden fazla geliyor çözemedim. Bu konuda PttCell'e ben de çok kırgınım.
  • 128lik tarifeye baştan beri 18~15 tl ödüyorum.

9 tlye nasil anlasma yaptiniz.

Arayip benim faturamida 9tlye düsürün desem yaparlar mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: srt12

128lik tarifeye baştan beri 18~15 tl ödüyorum.

9 tlye nasil anlasma yaptiniz.

Arayip benim faturamida 9tlye düsürün desem yaparlar mi?
    3er tl'ye 2 kere 1gb aliyorum.25-27 tl ödüyorum.

Kapali pttcell tarifesini en pahali kullanan benim heralde
  • srt12 kullanıcısına yanıt
    Aynen, senin gibi yaparlar zannetti ptt de. =)) Bizim millet yapar mı hiç öyle bir şey, çoğunluk. Ben son yılda 1 gb almaya başladım. Fakat bakınca saçma gelmeye başladı o rakamları vermek. O paraya kaliteli op a geçmek mantıklı olan. En son beni arayıp tavladılar işte şaşırtarak tarife kapandı diyerek. 1 sene taahüt verdim 18 tl ye 1 gb, 500 er diğerleri. 1 gb bu ay geçirmedim. Geçirince uygun internet ek paket de yok. Bakalım ne yapacağım, yeni yılda paket eklemezlerse ceza ödeyip çıkarım artık.
    sınırsız olacaksa çok şanslılar bir bize denk gelmedi işin kaynağını yemek,,

Vodafone sınırsız 96 kbps, PTT sınırsız 128, TT prime 256, TT jet 15 128 kullanmış biri olarak inanması çok güç,, çünkü 2-8 arası çok hızlıydı,, bütün dizileri filmleri mp3 oyun ne varsa sabaha indirip bitmiş oluyordu,, bu hızda mümkün değil şu anda sayfa yenilerken bile bekleme takılma oluyor net kasıyor belli,, bakalım ne olacak,,
  • quote:

Orijinalden alıntı: heavyrocker

Aynen, senin gibi yaparlar zannetti ptt de. =)) Bizim millet yapar mı hiç öyle bir şey, çoğunluk. Ben son yılda 1 gb almaya başladım. Fakat bakınca saçma gelmeye başladı o rakamları vermek. O paraya kaliteli op a geçmek mantıklı olan. En son beni arayıp tavladılar işte şaşırtarak tarife kapandı diyerek. 1 sene taahüt verdim 18 tl ye 1 gb, 500 er diğerleri. 1 gb bu ay geçirmedim. Geçirince uygun internet ek paket de yok. Bakalım ne yapacağım, yeni yılda paket eklemezlerse ceza ödeyip çıkarım artık.
    Benzer teklif bana da soylemislerdi fakat 1gb sonrasi 128 sinirsiz olmuyor yani kapali beklenen tarifeden atiyordu kabul etmedim.arkadaslar hem sinirsiz 128 kullanip hem 9 tl ödüyormuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: srt12

Benzer teklif bana da soylemislerdi fakat 1gb sonrasi 128 sinirsiz olmuyor yani kapali beklenen tarifeden atiyordu kabul etmedim.arkadaslar hem sinirsiz 128 kullanip hem 9 tl ödüyormuş.

Alıntıları Göster
    İşin sırrı eski Beklenen Tarifelileri taahhütleri bitince aramalarından geçiyor. Ararlarsa, ne derlerse desinler kesin bir dille "Bu paraya bu tarife günümüz şartlarına uygun değil, baka tarifenizi de istemiyorum. Başka operatöre geçeceğim" diye blöf yapmak. Ardından bir hafta on gün sonra asıl yetkili olan ikna birimi arıyor: "Size %50 indirim yapalım başka yere girmeyin" diye ikna ediyorlar. Ben iki senedir bu yazdığım taktikle alıyorum indirimi. Yoksa ben arasam vermezlerdi bu indirimi...

• 
Sayfa: önceki 351352353354355
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.