Şimdi Ara

PTTCELL [Ana Konu] (351. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9.880
Cevap
118
Favori
483.606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 349350351352353
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben iki yıldır aynı tarifeyi %50 indirimle 12 ay kalma sözüne 9TL'ye kullanıyorum. 1.80TL de telsiz vergisi derken faturam 11TL civarı geliyor. Yani normalde 18TL olan tarifeyi bana yarı yarıya veriyorlar. İki senedir ilk arıyorlar, şu tarife var, mevcut tarifeniz yerine onu verelim diye ben hiç uzatmadan "Başka operatör buldum ona geçeceğim" deyip kapatıyorum, 10 gün geçmeden tekrar arıyorlar ve aynı tarifeyi %50 indirimle verelim diyorlar kabul ediyorum. Online işlemlerde Beklenen Tarife'nin yanında "İşbirlikleri %50" gibi bir şey yazıyor tarife adımda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sizi niye daha önce aramadılar da, buraya yazmadınız. Ben de ısrar ettim fakat sonra konuda yazanlar aklıma geldi. Kapanacak bu tarife yazıları ile birlikte kabul ettim. Şimdi bir an pişmanlık duygusu yaşıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • heavyrocker kullanıcısına yanıt
    Buraya da yazdım, çok arkadaşa yol gösterdim ama haliyle sayfalar ilerledikçe yazıklarım gerilerde kalıyor, siz de görmemişsinizdir. Bu arada herkese benim gibi uygun bir indirim veremeyebilirler, bazılarını taahhüt bitimine yakın bile aramıyorlarmış. Sanırım biraz da şans işi...

• heavyrocker kullanıcısına yanıt
    hocam biraz tehtid vari konuşman gerekiyor. kapatıcam, başka yere gidiyom sen bilirsin gibi konuşursan kazanan tarf sen olma ihtimalin yüksek.benim kapalı tarife ve ilk alanlardanım sınırsız internet 10-15 gb arası kullanım oluyo. banada aynı şeyleri saydılar uzatırsanız kalırım uzatmazsanız giderim dedim. senin kaybın yok onlar düşünsün

• yukselg Y kullanıcısına yanıt
    Doğru diyorsunuz, ben baştan sıkıldım hızdan fakat sonradan düşündüm de gayet iyiymiş aslında. Neyse, dediğiniz gibi yapacak bir şey yok. Kendileri bilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: heavyrocker

Doğru diyorsunuz, ben baştan sıkıldım hızdan fakat sonradan düşündüm de gayet iyiymiş aslında. Neyse, dediğiniz gibi yapacak bir şey yok. Kendileri bilir.
    Aynı tarifeyi bende ptt bir ara hizmeti bıraktığında 4g sim değişikliği yaptıramadığımda bimcele geçerek bırakmıştım. Başta çok pişman oldum ama aslında pişman olunacak bir şey yok. Faturam o dönem 2 defa muhteşem 1gb paketi alma ile 25TL civarı gelir, aylık internet kullanımım o hız ile 7-8gb geçmezdi ve 128 kbps hız da gerçekten eziyetti. Şimdi türk telekom sarı selfy paketinde 10gb için (ay boyunca verilen hediyeler ile 20gb da yaklaşıyor) 29TL ödüyorum. O tarifede yaptığım herşeyi ve daha fazlasını şuan hız sınırı olmadan yapıyorum. Mesela yarın paketin son günü ve benim daha 4gb yakın internetim var.

• Cevaplariniz için teşekkürler.Ararlarsa Mevcut tarifemin devamı için canla başla savaşacağım.olmazsa bakarım mecbur kalırsam başka tarife başka operatör.

• quote:

Orijinalden alıntı: seknyr

Aynı tarifeyi bende ptt bir ara hizmeti bıraktığında 4g sim değişikliği yaptıramadığımda bimcele geçerek bırakmıştım. Başta çok pişman oldum ama aslında pişman olunacak bir şey yok. Faturam o dönem 2 defa muhteşem 1gb paketi alma ile 25TL civarı gelir, aylık internet kullanımım o hız ile 7-8gb geçmezdi ve 128 kbps hız da gerçekten eziyetti. Şimdi türk telekom sarı selfy paketinde 10gb için (ay boyunca verilen hediyeler ile 20gb da yaklaşıyor) 29TL ödüyorum. O tarifede yaptığım herşeyi ve daha fazlasını şuan hız sınırı olmadan yapıyorum. Mesela yarın paketin son günü ve benim daha 4gb yakın internetim var.

Alıntıları Göster
    En önemli detayı atlamışsın. 1 ayda 20GB kadar kulabiliyorum demişsin ama Benim pttcellde 1 gecede 20GB indirdiğim oluyor. Çünkü 1GB AKN'li pakette gece 2-8 arası hız sınırı yok ;) ve ben de ayda 30 lira ödüyorum toplam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kafayareset.exe -- 24 Kasım 2018; 22:26:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kafayareset.exe

En önemli detayı atlamışsın. 1 ayda 20GB kadar kulabiliyorum demişsin ama Benim pttcellde 1 gecede 20GB indirdiğim oluyor. Çünkü 1GB AKN'li pakette gece 2-8 arası hız sınırı yok ;) ve ben de ayda 30 lira ödüyorum toplam

Alıntıları Göster
    Benim bahsettiğim pttcellin faturalı beklenen tarifesi 128 kbps ile 3gb sınırı olmayan, yanılmıyorsam bu tarifede senin dediğin gece 2-8 arası hız sınırının kalkması olmuyor. Onun için ayrıca süper 1gb paketini almak lazım. Birde herkesin İnterneti kullanımı amacı farklı ben yaş olarak o saatlerde uyuyup sabah işe gitme dönemindeyim.

• seknyr S kullanıcısına yanıt
    Aynen doğru diyorsunuz. Ben de biraz öyle düşündüm, çıkmayı kafaya koymuştum hızlardan dolayı. Bir iki ay durup uygun tarifeye geçerim.

• Ben de aynı şekilde kullanıyorum yıllardır ama bir farkla: Ben her ay tarifemin 300Mb kotası bitip hız 128'e düşünce Muhteşem 1GB alıyorum. Bakalım bende de ilk 1GB'ı mı düşürecekler göreceğiz. Böyle olursa cazibesini yitirir...

• ptt nin interneti yavaş diyenler var
  • umit d kullanıcısına yanıt
    Hocam belki bulunduğunuz bölgeye göre değişebilir fakat ben daha önceden Turkcell kullandım hiç memnun kalmadım PTT cell gayet hızlı.

• Sinirsiz tarifedekiler cikmasin, geri kalan arkadaslar hattini baska operatore tasiyabilir.

• ÇevreMühendisi kullanıcısına yanıt
    Cikmama hakkimiz var mi yeni taahhut yapmazlarsa?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bartlebyandco B kullanıcısına yanıt
    Var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 300 DK 300 SMS 300 MB sonrası akkli 3 gb internet 14 TL lik tarife kullanıyordum bugün aradılar tarafınıza yüzde 25 indirim var aynı kampanya üzerinden 15,30 kuruş ile yararlanmak istermisiniz dediler ben de teyit için paket değişimi olmayacaksa aynı tarifem devam edecekse kabul ediyorum dedim. Şuan kabul ettim 14 Lira lık tarifem 15,30 TL ile devam edeceğim sanırım. AKK kalktı diyorlardı nasıl yapacaklar acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atakan81 -- 5 Aralık 2018; 20:3:8 >
  • atakan81 A kullanıcısına yanıt
    Aynen ben de merak ettim şimdi. Tarifeden çıkmakla kötü mü ettik göreceğiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: atakan81

300 DK 300 SMS 300 MB sonrası akkli 3 gb internet 14 TL lik tarife kullanıyordum bugün aradılar tarafınıza yüzde 25 indirim var aynı kampanya üzerinden 15,30 kuruş ile yararlanmak istermisiniz dediler ben de teyit için paket değişimi olmayacaksa aynı tarifem devam edecekse kabul ediyorum dedim. Şuan kabul ettim 14 Lira lık tarifem 15,30 TL ile devam edeceğim sanırım. AKK kalktı diyorlardı nasıl yapacaklar acaba
    Aynı tarifeyi 1 senedir 17,25 tl den kullaniyordum ben de. Geçen hafta aradılar bu tarife kalkıyor başka tarifeye geçmek zorundasınız falan dediler, yok dedim geçmiyorum. Taahhütüm bitsin başka operatöre geçecem dedim.

Bugün tekrar aradılar taahhüt verirseniz size özel 15,25 tl den devam edin diye, ben de naza çektim biraz ;) bu sefer 12,25 tl herşey dahil dedi kıramadım :D

• Yav arkadaş, ilkin beni aradılar burada kimse de yazmamıştı. Mh ile konuşurken aklıma geldi bir an, taahütümün bitmesine bir kaç ay var, düşeneyim diye. Fakat mh fazla üsteledi, ben de son zamanlarda memnuniyetsizliğim arttığından bir anda dediğini kabul ettim. Sadece düşüneyim demiştim, fakat dedi bu teklif bir daha söylenmeyebilir. Neyse sağlık olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heavyrocker -- 5 Aralık 2018; 21:29:30 >
  • 
Sayfa: önceki 349350351352353
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.