Şimdi Ara

PTTCELL [Ana Konu] (350. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.909
Cevap
121
Favori
485.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 348349350351352
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen hocam, memnunsanız yapacak bir şey yok. Bakalım inşallah sizde değişiklik yapmazlar madem.
  • heavyrocker kullanıcısına yanıt
    valla sıkıysa yapsınlar bakalım aynı gün tüm hatları kapatırım gerekli davaları açarım. Benden izinsiz benim tarifeyle oynayamazlar. yürekleri varsa denesinler 😂😂

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu paketi evde internet üyelerine yani TTnet abonelerine ayda 43 TL'den veriyorlar. Her TTnet abonesinin 5 hat açma hakkı bulunuyor.

Bu kampanya için bayiye değil , Türk Telekom ofisine gitmeniz gerekiyor.

http://www.avea.com.tr/web/kampanyalar/indiriminkralikampanyasi

• Şimdi biraz önce pttcell müşteri hizmetleri aradı. Yeni kampanyalara geçirelim sizi diye. 1gb interneti olan kampanyayı söyledi. 1gb dan sonra ne olucak dedim 128 ile 3gb a kadar devam eder dedi, eee ben şuan 10-15 gb gb internet kullanıyorum dedim neden kendime sınır koyim ki dedim bu sefer 3gb olan paketi söyledi ee sonra yine aynı dedi yok dedim bu iş bu şekilde olmaz dedim. tüm detayları anlattım bana vereceği tariflerin alt açıklamalarını yaptım, hangi tarihte sınır geldi kimler sınırsız kullanıyor kimler kullanamıyor hepsini anlattım sanki ben onu aramış gibi ne söyleyeceğini ben ona söyledim. 😂 bana sınır vericekseniz ben giderim son hız türkcell kullanırım dedim o yüzden siz en iyisi benim var olan sınırsız tarifemin taahhüt süresini uzatın bu işi bu şekilde yapalım dedim. ve aynı sınırsız internet olan tarifeme 12 ay taahhüt vererek devam etmiş bulunuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yukselg -- 22 Kasım 2018; 14:41:3 >
  • bir şarkı 3-4 dk da iniyor . youtube go ile çok rahat izliyorum. playstore dan düşük boyuttaki güncellemeleri çok rahat 3-5 dk da yapıyor. sosyal medyadan foto video çok rahat paylaşıyor. spotıfy dan çok rahat müzik dinliyorum. instagram dan video izlenmiyor . face ona göre daha rahat izlemiyor. Twitter çok kullanmamakla bşrlikte yapamadığım bir şey yok. online oyunların hiç birinde sorun yok. 35 a yakın oyun yüklü. 200 üstünde uygulama yüklü . hiç birinde sorun yaşamıyorum. ha yaşayan olabilir mi tabi olabilir. neyi nasıl yaptığı da çok önemli. örneğin 300-500 e aldığı bir cihazdan gtx 1080Ti performansını bekleyenler , 1 gb ram ile aynı anda birden fazla işlem yapmaya çalışıp telefonu kasanlar, var o kadar para verdik yapıcak diyenler var elektronik markette çok sayıda bu şekilde şikayet edenler var yani telefon almayı ve kullanmayı bilmeyenlerin sayısı çok çok fazla.

• adamlar 1 gb sonrası 1kbpsye gecirmeye calısıyorlar 15 liralık beklenen kullanıcısıyım. 26 ocak'a dogru arayın dediler bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bartlebyandco -- 22 Kasım 2018; 15:34:51 >
  • benşm tarifem 14 lü tarifeydi. 300 mb tan sonra 128 kb sınırsız internet oluyor 15 liraya.
    şimdi bu sınırsız internet benim işimi görüyor. ararlarsa bu tarifede devam ettiriyorlar mı yoksa değiştirmek zorundamıyım
  • cihan17 C kullanıcısına yanıt
    1gb 1 kbps teklif ettiler ama istemedim taahhut bitmeden 4 5 gun once arayin dediler. eski sartlarla devam derlerse devam ederiz. ilk arayan kadin eski tarifelere artik taahhutlu devam etmiyoruz falan dedi sonra musteri hizmetlerini arayin dedi. musteri hizmetleri daha 2 ay var simdilik devam edin dedi. tahhut bitisinizi ogrenin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bartlebyandco B kullanıcısına yanıt
    Herkeze aynı yoklamayi çekmişler demek

geçen ay aynı şeyleri bana da söylediler

sonra ben aradim mh öyle bir şey yok siz bitime yakın arayın tekrar taahhüt uzatabirisiniz dedi 1 ay sonra bitiyor ariycam bakalım ne olucak

• yukselg Y kullanıcısına yanıt
    Hocam sen nasıl nir kralsın

• Herkeze aynı yoklama yapmışlar fakat ben biraz da kendi isteğim ile oltaya düştüm. İnşallah pişman olmam.

• Mh şaka gibi. Bana diyorki beyfendi sizin kullanımlarınıza baktık size en uygun tarife 1 GB .... uydurdukça uydurdu yok bu fiyata başka bulamazmışım yok en uygun tarifeymiş ben 5 senedir sınırsız int kullanıyorum 1 GB neyime yetcek.Başka operatör bakacaz artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Herşeyintürevinialanadam -- 22 Kasım 2018; 17:54:37 >
  • cihan17 C kullanıcısına yanıt
    tarifeye devam edebilirsin mh ye kandırılma. ben beni aradılar ve sınırsız tarifeye devam ediyorum

• Herşeyintürevinialanadam kullanıcısına yanıt
    başka bakmana gerek yok. şimdi mh yi ara var olan tarifemin taahhütünü uzatmak istiyorum de başka bir şey deme. yaparlar eğer olmuyor derse ailemdeki herkesin hattımı kapatıcam o zaman de hemen yaparlar

• 1 Ocak’ı beklemek istiyorum taahhüt için 1 GB akn kalkmazsa devam ederim

• bimcell 1gb dost paketine geçtim. yarım günde bağladılar
    akşama aradılar 3gb 750dk tarifeyi 21 tl ye öneriyor ttkom. bimcell e geçtim deyince iyi oda bizden diyor rahat bi sesle. kısaca taşıyacağım diyin bekleyin 2gün illa pttcell isteniyorsa. ancak ocakta 15 lik tarifede kalmaz bence. turkcellde 35 vodada 21 tl en ucuzu.

• Arkadaslar pttcelden turk telekoma geçiş yapıyorlarmı

• Bysnbad B kullanıcısına yanıt
    5 gb tarife için sordum, olmuyor dedi bir bayi. Merkez şubeye sormak lazım galiba.

• 10 liralık sınırsız interneti tek başına alabiliyor muyuz?

• evet arkadaşlar bugün diğer hattımla ilgili aradılar. 300 mb dan sonra 3gb sınırlı olan tarife kullanıyor kardeşim. müşteri hizmetleri başladı tarife sıralamaya yok dedim ben bu tarifeyi aynen devamını istiyorum dedim. yok beyfendi bu tarife alıma kapalı olduğu için işlem yapılamıyor dediler. bende bak beni uğraştırmayın şimdi telefonu kapatım ben müşteri hizmetlerini ararım ve aynı tarifeyi uzatırım dedim o yüzden siz şimdi yapın dedim. beyfendi alıma kapalı biz böyle bir yetkimiz yok yapamayız dedi peki dedim ve suratına kapattım. Sonra hemen ben müşteri hizmetlerini aradım. buyrun dediler siz beni aramışsınız tahahüt bitiyormuş var olan tarifem aynen devam etsin dedim tamam beyfendi 12 ay kalma sözüyle aylık 14 tl den devam etmek istiyormusunuz dedi bende EVET dedim ve 12 ay daha beklenen kapalı tarifedeyiz 300 mb den sonra 3gb SINIRLI tarife. bu kadar 😂 ve arkadaşlar şunuda öğrendim bu tahahüt olayı yaklaşık 4-5 tl için aslında. senelik 50-60 tl gibi bir fiyat oluyor tahahüt verirsen 14 tl den devam edersin tahahüt vermezsen 18 tl den devam edersin. çokta önemli bir rakam değil çünkü çok iyi bir tarife çıktığında anında geçiş yapılabilinir tahahüt olmazsa. Yani siz memnunsanız tahahüt vermeden söylenenleri geri çevirerek tahahütsüz aynı tarifeye devan edebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yukselg -- 24 Kasım 2018; 1:19:41 >

• 
Sayfa: önceki 348349350351352
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.