Şimdi Ara

PTTCELL [Ana Konu] (318. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9.906
Cevap
121
Favori
485.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 316317318319320
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Super internet paketini bu fatura döneminde iptal ettikten sonra ay ortasında tekrar alabilir miyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

Gece sınırsız mı orada

degil ama ptt kullanirsan hastalik sahibi olursun sinirden

• ÇevreMühendisi kullanıcısına yanıt
    Aveanin farkı mi var

• quote:

Orijinalden alıntı: inexo

Aveanin farkı mi var

oncelik siralamasinda

avea

pttcell

bimcell

aveaya gectim mutluyum

faturasiz 10gb 1000dk 39tl, faturali kullansan taahhut vermezsen 49, zamda gelirse problem, ayni tarifeyi taahhut vermeden kullaniyorum

11TL'ye taahhüt verdim pttcell'e. Ama taahhütü iptal edip vodafone'a geçeceğim galiba. pttcell yönüne verdikleri 3500dk bile hiç kullanışlı değil. kimse pttcell kullanmıyor. internet deseniz berbat, 300mb sonrası 128Kbps'inde hiçbir cazibesi kalmadı artık.

Türk Telekom'un yeni tarifelerine geçiş için pttcell'lilere bir engel varmı? vodafone'dan veya direkt pttcell'den geçsek yeni aboneden sayarmı?
  • Logic_Man kullanıcısına yanıt
    pttcell den geçiş mantıklı olmaz önce diğer operatöre taşıyıp öyle geçin ,lakin bende hala 8-10 gb lık bir paket arıyorum..

hayır fırsat 8 gb 29 tl olan konuda millet yıllık anlaşmayla 24-25 e alıyor işte lazım olan tam da bu, yemişim pttcellini,bu ay 128 kbps beni deli etti,muhteşem sınırını ikiden üçe çıkarın bari dedik,en az 10 sefer yazdım belki,ama nafile

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana; şikayetlerimin üstüne arayıp Türk Telekom tarifelerine geçmeyi dahi teklif ettiler. Fakat özel indirim yapmayız dediklerinden kabul etmedim. Kendileri bilirler. 1 senelik abone TT faturalı tarifelerine zorlanmadan %40 indirim alabiliyorken, 3 senedir pttcell abonesiyim %25 indirimi zor aldım.!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Logic_Man

11TL'ye taahhüt verdim pttcell'e. Ama taahhütü iptal edip vodafone'a geçeceğim galiba. pttcell yönüne verdikleri 3500dk bile hiç kullanışlı değil. kimse pttcell kullanmıyor. internet deseniz berbat, 300mb sonrası 128Kbps'inde hiçbir cazibesi kalmadı artık.

Türk Telekom'un yeni tarifelerine geçiş için pttcell'lilere bir engel varmı? vodafone'dan veya direkt pttcell'den geçsek yeni aboneden sayarmı?

once turkcell sonra avea gecia yaptim, faturasiz taahhutsuz omur boyu 8gb 1000dk 1000sms 34tl,whatsap bedava, mobil ogrenci tarifesindekilerle 1000dk kebap. pttcell leş 300dk kime yeter, heryerde cekmiyor, interneti sinir hastasi eder insani, yerinde olsam taahhutu bozardim.

8gb 1000dk 1000sms 34tl, bu faturasız bir tarife mi ve adı ne acaba?

Ben de şuan TT FATURASIZdayım. Bu sizin dediğiniz tarifeye geçebilir miyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: ellekem

8gb 1000dk 1000sms 34tl, bu faturasız bir tarife mi ve adı ne acaba?

Ben de şuan TT FATURASIZdayım. Bu sizin dediğiniz tarifeye geçebilir miyim?

turkcele gecip avea yaz tarifesine gecersen omur boyu kullanirsin

Faturasız mı? Ben göremedim nette link varsa atabilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: ellekem

Faturasız mı? Ben göremedim nette link varsa atabilir misiniz?

https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/Sayfalar/Faturasiz/Paketler/yaz-festivali-8gb-paketi-yeni.aspx

Aslında çok iyiymiş taahhüt yok istediğin zaman ihtiyaç olmadığında para verme ödeme zorunluluğu yok.

Ben 4gb bir paket kullanıyorum bana yetiyor ama eğer yüksek gb nete ihtiyacım olursa 3ay 10gb neti 35 tl ye almak daha mantıklı sanki benim için tabi hattıma tanımlı tarife olduğu için 35 tl yükleme yapmam durumunda tarifem aktif olacağı için 10 gb net paketi alamam. Bu yüzden mobil öğrenci tarifesine geçmek gerekli. Yani sıkıntılı iş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ellekem -- 27 Temmuz 2017; 0:42:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÇevreMühendisi

quote:

once turkcell sonra avea gecia yaptim, faturasiz taahhutsuz omur boyu 8gb 1000dk 1000sms 34tl,whatsap bedava, mobil ogrenci tarifesindekilerle 1000dk kebap. pttcell leş 300dk kime yeter, heryerde cekmiyor, interneti sinir hastasi eder insani, yerinde olsam taahhutu bozardim.

2 ayrı taahhüt'ün, ikisinide bugün iptal ettirip Turkcell'e başvurumu yaptım. 3 seneyi geçen pttcell maceram artık son buluyor. öve öve bitiremedikleri çakma sınırsız internetlerinden kurtuluyorum.

onlarca şikayetime rağmen tarife paketime hiçbir iyileştirme yapmadılar. yapmaya çalıştıkları her neyse, aboneleri pttcell'den uzaklaştırmaktan başka bir işe yaramıyor. pttcell'in 500bin, bimcell'in ise 1.5milyon aboneye sahip olmasından bile pttcell'in düştüğü vasat durum anlaşılabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Logic_Man -- 27 Temmuz 2017; 21:14:58 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ÇevreMühendisi

quote:

2 ayrı taahhüt'ün, ikisinide bugün iptal ettirip Turkcell'e başvurumu yaptım. 3 seneyi geçen pttcell maceram artık son buluyor. öve öve bitiremedikleri çakma sınırsız internetlerinden kurtuluyorum.

onlarca şikayetime rağmen tarife paketime hiçbir iyileştirme yapmadılar. yapmaya çalıştıkları her neyse, aboneleri pttcell'den uzaklaştırmaktan başka bir işe yaramıyor. pttcell'in 500bin, bimcell'in ise 1.5milyon aboneye sahip olmasından bile pttcell'in düştüğü vasat durum anlaşılabilir.

faturali faturasiz hangi tarifeye gecmeyi dusunuyosun hocam

• 20 lira altındaki faturaları sonraki aya ötelemeye başlamışlar. Eski beklenen tarife kullanıyorum sms geldi 19,86 liralık fatura sonraki aya devrolmuş. Zam gelene kadar iki ayda bir fatura kesilecek anlaşılan
  • Logic_Man kullanıcısına yanıt
    hangisine geçtin turkcell de iyi yapmışsın....misal bugün pttcellde 300 mb paketim bitti süper1 gb tanımladım mecbur niye çünkü muhteşemi yenileme günü gelmedi diye...şu ara sıkışığım biraz ama ayda 25 tl 8 gb bulursam ki konuda herkes alıyo bunu nerdeyse ona bakacam...olmadı hatta telekoma taşıyım uyutacam..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Faturasız tarifelerden birine geçeceğim. Türk Telekom yaz festivali veya Bimcell ideal paket olabilir.
  • Aslına bakarsanız Turkcell'i geçiş operatörü olarak kullanmayı düşünüyorum şimdilik. Bir süre Turkcell'de kalıp TT veya Bimcell'e geçebilirim. Turkcell'de kaldığım sürede iyi bir faturasız teklifi olursa değerlendirebilirim. Pttcell 'in tarife kampanya kurgusu işi kolaylaştıran değil zorlaştıran bir hal aldı bence. 128Kbps olayına sabretmek gerçekten bir süre sonra insanı zorluyor. Pttcell'de genele göre çok iyi bir fiyata taahhüt vermiş olmama rağmen (9.5TL+telsiz ücreti) tarife içeriğinin günümüz ihtiyaçlarına cevap verememesi ve müşteri hizmetlerinin sürekli "ayrıcalıklı ve ucuz bir tarife kullanıyorsunuz vazgeçmeyin" benzeri gereksiz konuşmaları tarifeden çıkmamda etkili oldu.

Bunun yanında 1 mayıs AKN kararını bu tarifede uygulamamak için yaptıkları oyunları farketmem (forumda konusunu açmıştım) ve bunu kendilerine soruncada güven vermeyen cevaplar alışım pttcell 'in müşteri memnuniyetini dikkate almayan bir operatör olduğu izlenimi oluşturdu. Tarifemde 1 mayıs'a kadar sınırsız internet varken ve bunuda internet sitesinin tarife detaylarında belirtiyorlarken, 1 mayıstan sonra bilinçli olarak sınırsız ifadesini kaldırmaları ileride olası kota aşım ücreti gelmesi durumunda hiç birşey ispat edemeyeceğim hususunda bir risk ortaya çıkardı.

• Mevcut sınırsız kapalı tarifede olanların akn uygulamasından faydalanması gerekirdi. Sonraki beklenen tarifeler "aşımsız" sözcüğü ile kurtarılmış

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 316317318319320
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.