Şimdi Ara

PTTCELL [Ana Konu] (316. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9.909
Cevap
121
Favori
485.455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 314315316317318
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar benim 300mb adil kota bitti ve 128kb düştü. gece saat 2-6 arası hediye 10gb a geçmiyor. 128kb devam ediyor. aynı şey başına gelen varmı?
  • iz789 kullanıcısına yanıt
    bende sorun yok. bir şey indirirken internet hızını kontrol edin. bence geçiyordur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hız düşük vaziyette devam ediyor. Bu gün de aynı. Bilgisayara bağladım, değişen bir şey yok. Sizin adil kota bitti ve 10gb sorunsuz kullanıyorsunuz sanırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Suanki tarifelerin hepsi 5 para etmez. Yeni tarifeler cıkacaktır ilerde
  • iz789 kullanıcısına yanıt
    1gb internet aldım. Sonra 8gb hediye neti kullanmaya devam edebildim. İlginç ne yaptıysam sonuç vermemişti. Telefon değiştir, 3g-4g aç kapa. Müşteri hizmetleri mobilden mesaj atarak derdimi anlattım. Cevap gelmemişti. Başka arkadaşların başına gelse buraya yazarlardı. Neyse..

• Arkadaşlar pttcellin çekim kalitesi bire bir avea ile aynimi? Test eden oldumu

• quote:

Orijinalden alıntı: ÇevreMühendisi

Suanki tarifelerin hepsi 5 para etmez. Yeni tarifeler cıkacaktır ilerde

Pttcell dükkanı kapatıp gitsin çok saçma fiyatlar ve tarifeler kimse bu ücretler ile yüzüne bakmaz zamanında fiyatlar pahalı iken 14 tl sınırsız aldık çogu kişi. Sonradan tarifeler ucuzladı 4gb netli tarifeler 19 tl ye alınabilir 6-8 gb tarifeleri 26-30 tl ye 2 senedir alınabilliyor. Ben daha önceden ayrılmayı düşünüyordum ama bir türlü uğraşmak istemedim. 24 tl- 27 tl fatura ödüyordum çoğunlukla 300 mb + 1gb +1 gb daha.belki

En sonunda yeter deyip faturasıza geçtim 3-4 ay boşta beklettim başka hattımı kullandım. Pttcell hattımı dün de Vodafone' a geçirmiş ve tamamen kurtulmuş oldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ellekem -- 7 Haziran 2017; 14:13:36 >
  • ellekem kullanıcısına yanıt
    Haklısınız. Bizimde ailecek 4 hattımız pttcell de idi. Zaman içinde hepsini taşıdık. Bir anlamı kalmadı artık pttcell in.
    Cazibesini kaybetti.
  • Tarifeler cok kotu

• şuan 20 tl civarı en iyi tarife hangisi. İnterneti sınırsız olan

• quote:

Orijinalden alıntı: yukselg

şuan 20 tl civarı en iyi tarife hangisi. İnterneti sınırsız olan

interneti sınırsız olan pttcell harici yok diye biliyorum. zaten milleti pttcelde tek tutan sınırsız int. oluşu. onun haricinde pek cazibesi kalmadı.
  • Online işlemlerdeki Tarife değişikliğinde pttcell faturasız bereket tarifesi diye bir tarife çıkıyor ama internette bununla ilgili hiç bilgi bulamadım bilgisi olan var mı?

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bugün bedava 30dk bedava her yere gönderdiler..
  • Bugün pttcelle numaramı taşıdım toplam 26tlye gece sınırsız internetli paketim ve 300dk olacak. Ayda 40 50gb kullanirim gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: SoftRock

Bugün pttcelle numaramı taşıdım toplam 26tlye gece sınırsız internetli paketim ve 300dk olacak. Ayda 40 50gb kullanirim gibi.

Kombo mu hocam bir anlatırmısınız

• reyes_19 R kullanıcısına yanıt
    aknli paket var 10 tl gece 2den sonra kotadan yemiyor ve hızlanıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: inexo

aknli paket var 10 tl gece 2den sonra kotadan yemiyor ve hızlanıyor

Peki normal zamanda 128 kpbs ile sınirsız devam ediyogqmu yoksa 3-5gb somra 1 kpbs ye dusuyor mu

Bu arada eyvallah hocam

Edit: sorularımın cevabini buldum hocam tekrardan sagolasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reyes_19 -- 20 Haziran 2017; 2:1:21 >
  • reyes_19 R kullanıcısına yanıt
    yeni kullanıcılarda 3gb dan sonra 1kbit düşüyor. eski kullanıcılarda 3gb dan sonra 128 kbit ile devam ediyor

• quote:

Orijinalden alıntı: yukselg

yeni kullanıcılarda 3gb dan sonra 1kbit düşüyor. eski kullanıcılarda 3gb dan sonra 128 kbit ile devam ediyor

10tl lik paketi alinca fatura sonuna kadar 128kpbs ile devam ediyormus hocam biraz kurcaladim siteyi ;)

• 
Sayfa: önceki 314315316317318
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.