Şimdi Ara

PTTCELL [Ana Konu] (451. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.908
Cevap
121
Favori
485.455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 449450451452453
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba pttcell güncel teklif alan var mı tahüt bitti 160 lira olmuş
    50 lira civarı önerisi olan var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre0111 -- 28 Eylül 2022; 11:52:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • emre0111 E kullanıcısına yanıt
    Vestelcell 18gb 55lira.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9A0BECBC3 -- 28 Eylül 2022; 11:57:42 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    Bu ne ya, kaçtı da 160 oldu, yuh.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

vestelcell 1000dk hy 18gb 55 lira

faturalı

en iyi tarife bu

• Alpha Centauri kullanıcısına yanıt
    Türk telekom bünyesinde en iyisi bu heralde 👍 sil süpür vb şeyler varmıydı acaba

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • ozanbey86 kullanıcısına yanıt

Var hocam hemde her hafta gigabayt garantili😉

• Çok saçma bir şey yapmışlar, önce Vodafone'a geçip sonra Vestele geçlebiliyor

Hocam online başvuru sadece vodafone ve turkcelliler için.

• ozanbey86 kullanıcısına yanıt

tüm operatörler içinde en iyisi bu

1000dk hy 18gb 55liralık başka tarife görmedim

her hafta silsüpür var ve her seferinde bazen günlük te olsa gb veriyor

• 2 gün önce konuştuğumda pttcell deki operatör %80 zam gelicek diyordu (89 lira fiyat çekti kabul etmedim) inş palavradırda yarın hattın birini kurtarayım bari. hatları nereye taşısak bi anlamı kalmıyor bu fiyatlar nedir yaw iyiki internet taahhütü 2 yıl yapmışım verseler 4 yıl yapıcam

• Bu pttcell Türk Telekom gibi çekiyorulmu,şuan türk telekomdayim 30 GB internet 1000dkya 80 TL ödüyorum, herhangi teklif gelmedi,en uygun pttcell faturalı 25 GB 99 TL herhalde ona gececem ama kararsızım çekim konusunda

Hocam Vestel cellde ek 5 gün veya 10 GB tarifeye ek alabiliyor muyuz,fiyatlar nasıl

• lDirtyHandsl kullanıcısına yanıt

Türk telekom =pttcell=vestelcell=fenercell=teknosacell=.... artık hangileri varsa birebir aynı çekim.

rahatlıkla kullanabilirsin. uzun yıllardır pttcellliyim. kampanyalara göre 3-5 gün git geller yaparak uygun fiyata kullanıyorum.

20gb + 1500 dk+1500sms 60 tl ye kullanıyorum

ihtiyaç olduğunda da 30gb 65tl ye ek paketle 125 tl 50gb kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yukselg10 -- 2 Ekim 2022; 11:35:13 >
  • Arkadaşlar merhaba. Annem ve babam uzun yıllardır pttcell kullanıyor. Kontratları 27 Eylül'de sona ermiş. Bir cep telefonu numarasından aranmışlar ama kurumsal numara diye açmamışlar. Şu an güncel faturaları 111 TL gözüküyor. İndirimli paket olarak geçebileceğimiz 58 TL'ye 10 GB 1500 Dakika 1500 SMS paketi mevcut. Pırlanta 10 GB olarak geçiyor. Bir önceki tarifeleri Pırlanta 6 GB'di. Vergi dahil 28 TL'ye kullanıyorlardı. Yanlış hatırlamıyorsam hediye 2 GB internet de vardı.

Soruma gelecek olursak şimdi vestelcelle geçecek olurlarsa 111 TL'lik bir fatura gelir mi? Eğer diyelim pttcell de kaldık. 58 TL'lik paketi aldık. O zaman bu ayki güncel fatura 58 TL olur ve o kadar öderim değil mi?

• lDirtyHandsl kullanıcısına yanıt

hiç internetim bitmedi bilgim yok. ne dersem yalan olur

• sorularınızın cevabını bilmiyorum ama bölgenizde geçiş yapan vestel mağazası varsa

55liraya 1000dk hy 18gb tarifesi var kullanıyorum çok memnunum . 12gb 45lira ve 6gb 35lira tarifeleri de var

pttcell = vestelcell aynısı

• ben Yıldız 12GB paketini kullanıyorum. TAAHHÜTÜM 26.03.2023 de bitecek. 10 gündür sürekli arıyorlar Pırlanta 15Gb tarifesine geçirmeye çalışıyorlar. Daha taahhüt bitmesine 5-6 ay varken. paket yenilemek mantıklı olur mu? takriben 11 TL civarı fazla vereceğim. konuşma ve mesaj paketi iki katına çıkacak. İnternette 12 den 15 GB a çıkacak.

mevcut tarifem 750 DK- 750 SMS - 12 GB

teklif edilen paket 1500 DK- 1500 SMS -15 GB

SMS ve konuşma 750 bile fazla geliyor. İnternet de yazın tatillerde çok kullanılıyor.

• mr.isson76 kullanıcısına yanıt

toplam fiyar ne kadar olacak?

taahhüt bitene kadar 62,59 TL dedi, MH. Uygulamada da bu rakam görünüyor.

bu tutara Telsiz Kullanım ücreti dahil mi, belirtilmedi.

mevcut paket için her şey dahil 53 TL ödüyorum.

• mr.isson76 kullanıcısına yanıt

tkü dahil değildir. taahhüt bitene kadar internetiniz yetiyorsa neden bu tarifeye geçeceksiniz?

vestelcell 1000dk hy , 18gb 55 lira

teklif fena değil ama taahhüt bitene kadar mevcut tarifenizi kullanıp vestelcelle geçebilirsiniz

veya uğraşmak istemiyorsanız teklifi değerlendirebilirsiniz

• 
Sayfa: önceki 449450451452453
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.