Şimdi Ara

PTTCELL [Ana Konu] (402. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.909
Cevap
121
Favori
485.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 400401402403404
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • PTTCell hattında VoWifi kullanabilen var mı acaba? PTTCELL [Ana Konu] 

• PttCell aradı, 5 gb 35 liradan 15 lira ister misiniz dedi. Benim zaten beklenen tarife sınırsız dedim. Hız düşümü yaşamıyor musunuz diye sordu. Hayır dedim. Müşterilerimiz hız düşümü yaşadıklarını söylüyorlar dedi. Bir değişiklik istemiyorum aynen kalsın dedim ama garibime gitti. Bir şeyler mi karıştırıyor bunlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 35 liradan 15 lira demek ne demek? Anlayamadım da...
  • Müşteri hizmetlerinin çoğunun Beklenen Tarife'nin sınırsız yapıldığından haberi yok, zaten önlerine açılan ekranda da bizim Online İşlemlerde gördüğümüz gibi tarifenin hala eskisi gibi hız düşümlü olduğu görülüyor. Onlar da haliyle "zaten sınırsız kullanıyorum" deyince şaşırıyorlar. Takmamak lazım, sadece her aradıklarında Pttcell'in artık bu tarifeye verdirmediğini ama taahhüt vermek istediğinizi ve fiyatların çok zamlandığını sürekli dile getirin.

• cinquanta kullanıcısına yanıt
    5 senedir müşterileri olduğum için 35 lira olan 5 GB 'ı bana 15 liradan vereceklermiş. Kötü cümle kurmuşum.

Hızım düşmüyor deyince çok şaşırdı. Şikayetler geliyormuş hızım düşüyor diye. Belki başka aranan olmuştur diye yazayım dedim.

• Açıklamanız İçin teşekkür ederim.
  • Beni epeydir aramıyorlar. Ümidi kestiler herhalde. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beklenen tarife için hat almayı düşünüyorum da öneriyormusunuz hızı filan nasıl acaba

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Reloudvzla R kullanıcısına yanıt

Kapalı tarife hocam, kimse geçiş yapamıyor

• İnternet sitesinde öyle birşey yazmıyor hocam benimde kafama o takıldı

Öyle hocam ama kimse geçiş yapamıyor seneler evvel kapattılar, açık olsa ben de geçiş yapardım 48 TL gibi bir fiyata sınırsız internet harika yani.

Türk Telekom sitesinde tarife detaylarında yazıyor:

"26 Aralık 2016 itibarıyla yeni müşteri alımına kapatılmıştır"

https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/sayfalar/pttcell-beklenen-tarife.aspx

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1C8B44136

PttCell aradı, 5 gb 35 liradan 15 lira ister misiniz dedi. Benim zaten beklenen tarife sınırsız dedim. Hız düşümü yaşamıyor musunuz diye sordu. Hayır dedim. Müşterilerimiz hız düşümü yaşadıklarını söylüyorlar dedi. Bir değişiklik istemiyorum aynen kalsın dedim ama garibime gitti. Bir şeyler mi karıştırıyor bunlar.

Hız düşümü Bu yıl çok sık olmaya başladı,

Şimdi test yaptım; 23/4 mbps

geçen gün hız düşümü yaşadığımda da ölçtüm; 10/9 mbps çıktı.

çok garip.

PTTCELL [Ana Konu]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lordford50 -- 16 Mayıs 2021; 8:41:17 >

• fotografya kullanıcısına yanıt

Size teklif edilen tarifenin adı nedir?

15 GB 44 lira olan

• PTTCELL [Ana Konu]

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1C8B44136

PttCell aradı, 5 gb 35 liradan 15 lira ister misiniz dedi. Benim zaten beklenen tarife sınırsız dedim. Hız düşümü yaşamıyor musunuz diye sordu. Hayır dedim. Müşterilerimiz hız düşümü yaşadıklarını söylüyorlar dedi. Bir değişiklik istemiyorum aynen kalsın dedim ama garibime gitti. Bir şeyler mi karıştırıyor bunlar.

Aynısını bana da teklif ettiler. Hızın düşmediğine inandıramadım.PTTCELL [Ana Konu]  Madem hızım düşüyor o zaman neden 15 lira yerine 50 vermeye devam edeyim dedim en son, tamam beyefendi deyip kapattı ahahah. 1 mayıstan beri 55 gb kullanmışım bunu onlar göremiyorlar mı? Hız düşse nasıl bu kadar kullanayım. İlginç gerçekten.

• Dün beni de aradılar. Tarifenize ek internet paketi sunacaktık fakat zaten sınırsız internetiniz varmış. Yanlışlıkla aradık kusura bakmayın dediler, şaşkın bunlar😂

• Bugün yani 3 Haziran itibariyle Beklenen Tarifeye zam, pardon -yerli ve milli ağızla- "güncelleme" yapıp fiyatı 63 TL'ye çıkarmışlar. Başka hiçbir konuda zam yapmaktaki maharetini konuşturmayan Pttcell'e de bu yakışırdı!

PTTCELL [Ana Konu]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi glory34 -- 3 Haziran 2021; 21:35:36 >
  • glory34 kullanıcısına yanıt

Kullananları kaçırmaya çalışıyorlar sanırım

• glory34 kullanıcısına yanıt
    Bu paket açık mı hala ve hız düşümü var mı?

• 
Sayfa: önceki 400401402403404
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.