Şimdi Ara

PTTCELL [Ana Konu] (377. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.880
Cevap
118
Favori
483.612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 375376377378379
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dün benimde tutkcell hattım açıldı direk kontörlü 6gb +3gb sosyal 750dk 34 tl
    Dediğin gibi paso gb hediye geliyor 90tl de ben vericem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hexedemical H kullanıcısına yanıt
    hangi tarife bu
  • Tekliflere kapalıyım

PTTCELL [Ana Konu]

Beklenen Tarife
    * 05.11.2019 itibarıyla her fatura döneminde tarifenin internet kullanım hakkı,
    300 MB'a ulaştıktan sonra 3GB kullanıma kadar 128 kbps'a düşürülmeyecek
    yüksek hızdan kullanımlara devam edilebilecektir.
    * 15.01.2019 itibarıyla taahhütsüz aylık tarife ücreti vergiler dahil 23 TL olacaktır.
    * 05.11.2019 itibarıyla taahhütsüz aylık tarife ücreti vergiler dahil 33 TL olacaktır.

http://www.pttcell.com.tr/faturali-tarifeler/beklenen-tarife

PTTCELL [Ana Konu]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lordford50 -- 5 Aralık 2019; 14:19:29 >
  • Bugün pttcell aradı, ikna etmeye çalıştı başka tarifeye geçmem için ama yemezler 😎 bir de diyor ki 36 tl olacak bu tarife

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 33TL tarife ücreti, yılbaşından sonra da en az 3TL telsiz vergisi derken aşağı yukarı 36TL olacak fiyat. Pek ihtimal vermiyorum ama interneti sınırsız yaptık ayağına bir kez daha zam yaparlarsa topluca hakkımızı ararız. Zaten 2019 yılında 11 ayda iki kez zam yaptılar, bu bile itirazlık bir durum aslında.

• ErrorVerenHesapMakinası kullanıcısına yanıt
    lifecell hoş gelldin 5gb tarifesi

• Pttcell' de ikiz sim kart var mıydı arkadaşlar?

• ptt den numara tasiyan birinin bir daha ptt ye donmesi mumkun degil. tarifeler cok kotu .musteri iliskileri facia yalan yanlis bilgi veriyor ozellikle eski musterileri kandirmaya calisiyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hexedemical -- 15 Aralık 2019; 14:8:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: M i M

Pttcell' de ikiz sim kart var mıydı arkadaşlar?
    Birini modeme takıp evde internet olarak kullanacaksın sanırım. :D
  • atakan81 A kullanıcısına yanıt
    Öyle bir şey mümkün olsa ben de kullanırdım. Ama Pttcell ikiz SİM desteklese bile, sanırım iki farklı yerde aynı anda kullanılamıyormuş bu özellik. Yani aynı anda ev interneti ve cep telefonu olarak kullanmak mümkün değil.

• glory34 kullanıcısına yanıt
    Öbürünü de başka cep telefonuna taksak ?

• Neye takıldığı önemli değil, iki cihaz aynı anda kullanılamıyormuş ikiz SİM'de. Biri aktifken diğeri devre dışı yani.

• Bu pakette taahhüt vermek istedim 33 TL den taahhüt almadılar kapanmış taahute . Yapabilen oldu mu acaba

• lordford50 kullanıcısına yanıt
    benim kafam şurda karışıyor sınırsız diyor 3 gb a kadar hız azaltma olmıyacak diyor tamam 3 gb sonrası paki 96 ya mı düşüyor 1 kbps e mi açıklamalarda bişey bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: tlgsrcm

benim kafam şurda karışıyor sınırsız diyor 3 gb a kadar hız azaltma olmıyacak diyor tamam 3 gb sonrası paki 96 ya mı düşüyor 1 kbps e mi açıklamalarda bişey bulamadım
    Daha önce de yazdık; orada 3GB deme sebebi; "Önceden 3GB'a kadar 128Mbps'e düşerdi ama artık öyle bir limit yok" demek için maddeye öyle yazmışlar. Türk Telekom'un kendi sitesinde Beklenen Tarife'nin şartlarında 3GB bile yazmıyor. Pttcell sitesinde de yazmasa olurmuş ama sanırım insanları şüphede bırakıp hala limit var sanmalarını ona göre temkinli davranmalarını istiyor olabilirler. Ücret de 33TL olmuşken kaçırabildiğimiz kaçsın diyorlar tahminim.

Türk Telekom sitesinde en altta yazana dikkat:

05.11.2019 itibarıyla her fatura döneminde tarifenin internet kullanım hakkı 300MB a ulaştıktan sonra düşürülmeyecek yüksek hızdan kullanımlara devam edilebilecektir.

http://www.ttmobil.com.tr/web/tarifeler/pttcellbeklenentarife

• quote:

Orijinalden alıntı: tlgsrcm

tarifenin internet kullanım hakkı,
    300 MB'a ulaştıktan sonra da
    ( 3GB kullanıma kadar 128 kbps'a düşürülmeyecek)
    Aşımsız SINIRSIZ internet;
    yüksek hızdan kullanımlara devam edilebilecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: teknokolik35

Bu pakette taahhüt vermek istedim 33 TL den taahhüt almadılar kapanmış taahute . Yapabilen oldu mu acaba
    Eskiden
    %15-25 indirim yapalım,
    Bir yıl daha taahhütle pttcell de kalın diyorlardı.
    Artık indirim ve taahhüt yapmazlar.
    Ama biz bırakmadıkça 33 liradan kullanmaya devam etmememiz için bir neden var mı?

Başka tarifeye geçirmek için ellerinden geleni yapacaklardır.

Taahhüdü Beklenen tarifede kalmak için yapmıyorduk,
    Pttcell de kalmak için yapıyorduk.
    Taahhüt bitince pttcelden ayrılma hakkımız oluyor,
    Kullandığımız mevcut tarifeden ayrılmak zorunda değiliz diye düşünüyorum.

Ücretlendirme:

05.11.2019 itibarıyla taahhütsüz aylık tarife ücreti
    vergiler dahil 33 TL olacaktır.
    Tarife taahhüdü devam eden müşterilerimizin aylık ücretlerinde değişiklik yapılmayacak olup;
    ilgili müşterilerin aylık ücretleri,
    taahhüt bitiminden sonra 33 TL olacak şekilde güncellenecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lordford50 -- 19 Aralık 2019; 22:37:44 >
  • ben taahhüt verdim ancak 1buçuk 2 ay önce ön taahhüt aldılar benden. sınırsız olayından önce yani. 2013ten beri ilk kez tahhütlü kullandım 2019 sezonunu. 2020 sezonu için de taahütlü kullanacağım. bakalım 27 aralık gelsin taahhüt başlayacakmı. ön taahhüt alındı şu an sistemlerinde gözüküyor ama belli de olmaz güven olmuyor çünkü

• Bizde 44 TL Pttcell Yeni Dünya Mini Tarife kampanyasından kalmayız. Ama yinede sınırsız internet olması iyi çıkmayacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atakan81 -- 19 Aralık 2019; 23:22:3 >
  • lordford50 kullanıcısına yanıt
    bu tarifeye gececeğim lakin kafa karışıklığı şurada 3 gb a kadar yüksek hızdan devam e sonrası yine yüksek hızdan devam ediyor mu sınırsız oluyor mu 3 gb sonrası için soruyorum valla kafam karıştı bu noktada
  • 
Sayfa: önceki 375376377378379
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.