Şimdi Ara

PTTCELL [Ana Konu] (369. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.906
Cevap
121
Favori
485.070
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 367368369370371
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1 ay kaldi bitmesine de bana 4 gb yetmez dedim 6 8 yokmu yok dedi bakiniyorum saga sola da oyle guzel tarifeler yok fiyat performans acisindan ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rexpos

hangi tarife sizin?
    Eko 3 gb. 750 dk 750 sms 3 gb 13 tl.
    Şaka gibi ya.. Geçen sefer 50 kere kapatacağım dedim 50 kere aradılar ve bu paketi ilk 2 ay 8 tl sonraki 10 ay 13 tl ödedim. Şimdi 1 kere aradılar ondada geçen ay ve 32 tl dediler internet 4 gb oluyor ve ondan başka aramadılar. Herhalde geçen yıl gibi müşteri toplamıyorlar.

• .mpower kullanıcısına yanıt
    müşterileri dağıtıp kapatacaklar galiba pttyi yoksa turktelekom daha ucuz. sanal operatör ana operatöründen daha pahalı 😃 tamamen delilik başka açıklaması olamaz

• Beklenen Tarife 33TL olmuş, mesaj geldi. Her sene arayıp, başka tarife teklif ederlerdi ve kabul etmediğim için sonra ararlar %50 indirim verirlerdi. Bu sene yine aynısı oldu aradılar ve kabul etmeyince "İşine gelirse" tavrı takındılar. Bir daha da arayıp ikna etme çabaları olmadı şimdilik. Sanırım Pttcell maceram benim de bitecek yıl sonuna kadar devam eden taahhütümü iyi bir teklifle yeniletmezlerse.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • glory34 kullanıcısına yanıt
    dediğin tarife artık verilmiyor var olanlara da 33 tl abaryılı bir ücretke veriyorlar. aynı tarife düşük fihatla yenilenmiyor. ben 39 tlye 10 gb vodafone a geçtim bir kaç gün içinde aktif olur. 33 tlye 6 gb var şehre özelde 2gb veriyor 8 gb kullanabilirsin 33 tlye. devreden tarife olması da mükemmel. artanıda diğer ay kullanmaya devam ediyorsun bir araştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yukselg -- 26 Ekim 2019; 10:57:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: glory34

Beklenen Tarife 33TL olmuş, mesaj geldi. Her sene arayıp, başka tarife teklif ederlerdi ve kabul etmediğim için sonra ararlar %50 indirim verirlerdi. Bu sene yine aynısı oldu aradılar ve kabul etmeyince "İşine gelirse" tavrı takındılar. Bir daha da arayıp ikna etme çabaları olmadı şimdilik. Sanırım Pttcell maceram benim de bitecek yıl sonuna kadar devam eden taahhütümü iyi bir teklifle yeniletmezlerse.
    Aynen hocam artık tok satıcı olmuşlar. 22 tl lik 2 gb olan paketi bile yeni gelenler haricine vermiyor. 5 6 senedir kullaniyorum. Baktım aramadılar 1 gün kaldı ben aradim faturasıza çevirttim simdi alternatif paket arıyorum. Eğer çevirtmesem 40 tl geçireceklerdi.

• Taahhüt bitti, arayan soran yok..

• Elveda ptt, merhaba faturasız Vodafone

• quote:

Orijinalden alıntı: MUTAF

Taahhüt bitti, arayan soran yok..
    Aradıklarındada eskisi gibi indirim veremiyorlar hocam.

Şuan 20 TLye 10 gb +1000 dklık paketlerini kullanıyorum. Dün aradılar ilk başta 55 TLye 1000 dk + 15 gb internet + 1 gb whatsapp için internet verelim dediler.

Turkcellde o fiyata 15+4 gb veriyolar üstüne ek hizmetler veriyorlar neden teklifinizi kabul edeyim dedim. Böyle dedikten sonra biz sizi gün içinde arayalım dedi. Akşama doğru aradılar 45 tlden verelim dediler yine reddettim. Bu fiyatlar pttcell için mantıklı değil.
  • Pttcellin hakkı max 25 liradır.
    3 hattım pttcell, 2013ten beri sanırım ilk müşterilerindenim. Gecen sene kasımda 1 tanesi Vodafonea geçti. Taşınan hattı 2 kere aradılar güzel teklifler ile ama farkında değiller, hat taşınmış. Kaldı 2.. Deprem şebeke sorunu benide ailemide çok etkiledi. 15 güne kadar atarlarsa ve iyi teklif olursa kalabilirim. Ama naz yaparlarsa Vodafone geçiş..

• MUTAF kullanıcısına yanıt
    bende bıraktım 8gb +750 dk +250sms 33 tl vodafone

• Bana 512kbps akn li paket tanımladılar. 3 Gb bitti 512 kbps devam ediyorum şimdi. İnternet yokken idare ediyor. Sabahtan beri inen 1.5GB 240p videolarda sıkıntı yok. 360p de azıcık bekliyorum arada beklemek gerekiyor. 480p de çok takılıyor. 45-64 kb /sn hızı var. Hız sınırını kaldıramaz mıyım? Bir de dikkat ettim. Steam 62kb/sn indirme yaparken youtube video izlerken 128kb/sn hız oluyor. Bir de youtube da video açık şuan onun üstüne forumda rahat geziniyorum. Sanırsam site başına 512kbps hız sağlıyor.
    Mtu denedim vpn denedim her şeyi denedim bir türlü hızlandıramadım. Bilen birisi yok mu?
  • Nasil tanimladilar bu paketi. Ben de pttcell faturali beklenen tarife kullaniyorum.

• Hksoftware1 H kullanıcısına yanıt
    beklene tarifeyi uzatma işi bitti. tarife uzatıma alıma kapandı. bende 33 tlye 8 gb vodafone geçtim

• Bugün aradılar ve 10GB internetli bir paketi 27TL'ye önerdiler ama kabul etmedim. Etse miydim diye düşünüyorum şu an.

• bi ara pttcell almayı düşündüm ama geçmedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: glory34

Bugün aradılar ve 10GB internetli bir paketi 27TL'ye önerdiler ama kabul etmedim. Etse miydim diye düşünüyorum şu an.
    çok iyi rakam, ben olsam kabul ederdim.
  • pttuell nasıl kullanan arkadaşlar var mı acaba
  • kulakver kullanıcısına yanıt
    Bildiğiniz tt işte etrafınızda tt kullanan varsa onlara sorun burda çekim çok iyi sizin bulunduğunuz yerde zayıftır

• glory34 kullanıcısına yanıt
    Bana teklif etselerdi havada kapardim. Pırlanta3 tatifesine gectim 750dk, 3+2gb internet vergi dahil 27 tl ye, 12ay taahutle kabul ettim. Zaten 5gb internet 30 tl den aşağıda yok..

• 
Sayfa: önceki 367368369370371
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.