Şimdi Ara

PTTCELL [Ana Konu] (368. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.908
Cevap
121
Favori
485.455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 366367368369370
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    aynen devam hocam tarife operatör değiştirmek falan yok 💪🧒 peki şu an kullanım alışkanlığın nasıl? YouTube falan kullanabiliyor musun? gece torrente mi bırakıyorsun?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iz789

Benimki kapalı beklenen tarife. Sinir yoktur hocam.

Alıntıları Göster
    Aynı tarifeye sahibiz. Sınırsız olması iyi ama internet 350 MB gibi komik bir rakam ve ödediğim fiyat 26 tk. Tarife değiştirmeyi düşünüyorum, sizin bir fikriniz var mı?

Bir de tarife değiştirirsem sınırsız Internet sonlanır mı, biliyor musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: iz789

Benimki kapalı beklenen tarife. Sinir yoktur hocam.

Alıntıları Göster
    Aynı tarifeye sahibiz. Sınırsız olması iyi ama internet 350 MB gibi komik bir rakam ve ödediğim fiyat 26 tk. Tarife değiştirmeyi düşünüyorum, sizin bir fikriniz var mı?

Bir de tarife değiştirirsem sınırsız Internet sonlanır mı, biliyor musunuz?
  • Tuykil T kullanıcısına yanıt
    taahhüt verirseniz toplam fatura 19 liraya falan iniyor. siz hiç taahhüt vermediniz mi? şu an 20 liraya bildiğim kadarıyla ne faturasız ne de faturalı tarife var. bundan ucuzuna denk gelmedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: rexpos

taahhüt verirseniz toplam fatura 19 liraya falan iniyor. siz hiç taahhüt vermediniz mi? şu an 20 liraya bildiğim kadarıyla ne faturasız ne de faturalı tarife var. bundan ucuzuna denk gelmedim.
    Taahhüdüm bittiğinde birkaç seferde aradı musteri hizmetlerini. Taahhüt veremiyoruz, kampanya yok dendi. İmkan olsa bende verirdim. 26 tl den devam ediyoruz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iz789 kullanıcısına yanıt
    ne zaman aradınız acaba? yılbaşında bu şekilde taahhüt yaptım istersen bir dene

SOZ yazıp 1788'e gönderin, 9230'dan ONAY yazın mesajı gelecek. 1788'e ONAY yazıp gönderin. 9230'a gönderirseniz hata veriyor

• rexpos R kullanıcısına yanıt
    devam etmeyi istiyordum ancak 26-28 tl olucakmış tahahüt fiyatları. bu özelliklere bu fiyat fazla. 12 tl ödüyorum ben internet yavaş ama ben gayet menunum. her şeyi yapabiliyorum. interneti kapatmama gerek yoktu sınırsız oduğu için. şimdi vodafone da online başvuruda 1 yıl boyunca ilk üç ay 12 diğer aylar 10 gb oşacak şekilde 41 tl. buna geçmeyi düşünüyorum. tek düşündüğüm şey bana internet yeter mi. hiç kapatmıyordum ben interneti 7/24 açıktı. şimdi nasıl olur hiç bilmiyorum. düşüniyorum öyle şuan araştırıyorum 15-20 gün kaldı tahahüt bitmesine.

• yukselg Y kullanıcısına yanıt
    kesin gidiyorsun yani, kullanım alışkanlığın nasıldı? yani günlük nasıl kullanıyordun interneti?

• Pttcell de en ucuz aylik paket kaclira. Birde 10tl ye sinirsiz1gb hala alinabiliyormu

• rexpos R kullanıcısına yanıt
    video çok nadir izlerim sosyal medianı hepsi var. oyun çok değil. hepsi bu . 10 gb bu durumda ideal mi çok mu fazla anlayamadım. hala kararsızım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yukselg -- 22 Eylül 2019; 0:56:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yukselg

video çok nadir izlerim sosyal medianı hepsi var. oyun çok değil. hepsi bu . 10 gb bu durumda ideal mi çok mu fazla anlayamadım. hala kararsızım.
    Ben şu anda ev dışında, tatildeyim. Sim kartı 4.5g yaptıktan sonra 30gb hediye olarak yollandı. Oyun oynamam, torrent kullanmadım kotadan gitmesin diye, sadece facebook, istagram ve arada sırada düşük kalitede youtube.

2 hafta dayanabildi, yetmedi. Ona göre hesapla kendini. 30 gb çok gibi gözüküyor ama değil, keza 10gb.

Bimcell'e geçtim, 65 tl bayıldım. Müşteri hizmetleri şimdiden berbat. Bunu da Bimcell başlığı altında yazıcam ama yine de kötünün iyisi diyelim. Fatura derdi olmadan evden uzak oldugumda internet sağlıyor en azından.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tuykil -- 22 Eylül 2019; 6:16:44 >
  • Tuykil T kullanıcısına yanıt
    tek seferde 30 gb verilmiyorki 12 aya bölüyor. çok kararsızım ama 40 tlye 10 gb internetli tarife en matıklı seçenek duruyor. pttcell bana 10gb 54 e veriyor. ilk günden bu güne pttcell abonesiyim ama bize herhangi bir ilgi yok amaçları yeni müşterilere çöreklenmek. şuan kullandığım tarife 28-30 tl ye çıkıcak ve çok çok fazla malesef.

• Bende cuma 4.5G ye geçtim dün açıldı
    4.5G 30 GB Paketi hattiniza tanimlanmistir. 30 gun boyunca yurt icinde gecerli 30 GB cepten internetinizi 20/10/2019 saat 23:59'a kadar kullanabilirsiniz.

• yukselg Y kullanıcısına yanıt
    adguard kullan hocam mutlaka. takipçi ve reklam kodları çok kota yiyor. bir de facebook ve istagram çok yer. normal tarayıcıdan site gezmek öyle çok yemez. bence facebook ve instagram uygulamalarını kaldır tarayıcıdan gir derim. bir de uygulamaların arka plan veri harcamasını kısıtla. mesela whatsapp ve mail uygulaması dışındaki bütün uygulamaların push servislerini ve arkaplan çalışma özelliklerini kapat. çok sık tarayıcı kullanıyorsan bir kaç önerim daha olabilir.

adguard uygulamasını mutlaka tavsiye ederim. adblock özellikli tarayıcılar aslında reklam yükleyip sana göstermiyor halbuki mobil veriden yiyebiliyor.

• arkadaşlar tahhürtüm bitiyor size gelen teklifler nasıl 4 gb 1000 sms 1000 dk 25 tl yapariz dedi biri arayip geçen
  • İki ay sonra indirim taahhüt üm bitiyor 36tl 6gb 1000dk 1000sms
    20 küsürlü bir fiyat veremezler se paket taahhütün bitmesini beklemeden gidicem

• Deprem den dolayı hala düzelmedi çözümünü bilen var mı (ağda kayıtlı değil diye uyarı çıkıyor
  • Degerli musterimiz, kesintisiz ve daha guvenli iletisim icin yapilan yenileme calismalari sirasinda olusan deprem kaynakli yogunluk, teknik aksamalara neden olmustur. Hizmet veremedigimiz sure icin ozur diler, anlayisiniz icin tesekkur ederiz. Hattiniza 2 ay 5’er GB, toplam 10GB hediye edilmistir. Bu ayki 5 GB hattiniza tanimlanmistir. Sizlere daha iyi hizmet vermek icin calismaya devam edecegiz. B001"

Bu mesaj yeni geldi ama ttnet yükledi interneti. Dünden beri kullanıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: winchester34

arkadaşlar tahhürtüm bitiyor size gelen teklifler nasıl 4 gb 1000 sms 1000 dk 25 tl yapariz dedi biri arayip geçen
    Hocam ne yaptınız ? Benimde yarin bitiyor aramadılar ben aradım aynı pakete 32 tl dedi. Ben 5 6 senedir kullanıyorum en son 13 tl ye indiler eski müşteriyim diye ama şimdi 32 den inmedi

• .mpower kullanıcısına yanıt
    hangi tarife sizin?

• 
Sayfa: önceki 366367368369370
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.