Şimdi Ara

PTTCELL [Ana Konu] (367. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.906
Cevap
121
Favori
485.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 365366367368369
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 6 ay önce hat iptali için başvurmuştum, ikna için aradılar iptal parasıyla aynı ücrete gelecek diye dursun dedim ikna kampanyası vermişlerdi. Bugün tekrar aradılar ve 23₺'ye 750 Dk, 750 Sms ve 4GB paketi teklif ettiler taahhüt süresi uzamayacaksa olur dedim ve önceki ikna paketine verdiğim taahhüt süresinden devam edeceği söylendi, hat açılış vergileri vs ile 12,25 ödüyorum 500 dk 500 sms ve 2 gb için, 11₺ ile 2GB eklemiş oldum. İkinci hattım olduğu için dakika ve sms kullanmıyorum. 6 ay sonra iptal ya da farklı bi operatöre geçebilirim ama Türk Telekom'un 4.5G hızından memnunum (İstanbul'da). Sınırsız paketin olduğu zaman geceleri 300 Mbps'e kadar görüyordum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SYLAS

Oda guzel hocam.
    Hocam otomatik ödeme talimatım vardı pttcell'de, ve bankadan da puan yattı. Ancak 6 ay daha otomatik ödeme talimatının devam etmesi gerekiyor. Vodafone'daki o 27 TL.lik 7 gb, veya 22 TL.lik yenilenen 2GB gibi, FATURALI bir tarife var mı? Puanın silinmemesi için, ki bu puan seyahat puanı olduğu için değerli, faturalı bir tarifeye geçmem lazım.
  • outofnick O kullanıcısına yanıt
    Maalesef faturali da pahali vodafone onermem o fiyatlarla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • outofnick O kullanıcısına yanıt
    Hocam vodafone faturalıda sadece Saçma Güzel tarifeleri o da aşırı olmamakla birlikte iddialı. Vodafone sadece faturasız kullanılacak ise ideal operatör. Geri kalanında mantıksız. Turkcell'in bir aralar Turbo avantaj 6GB tarifesi vardı bunu inceleyebilirsiniz mesela.
  • quote:

Orijinalden alıntı: killforyou1981

Mevcut paketim 1000dk 1000sms 6gb internet 34tl
    Çakallık yapıp yıl ortasında indirim tahahütü yapıp yıl sonu da paket takıyorlar akılları sıra pttcell e bağlıyorlar
    Sayfasında yeni gelenlere uygun tarifeler var
    Eskilere pazarlıksız çöp yok
    yaptıkları çakallıktan nasıl kurtulacağız?
    bugün pttcell den aradılar,
    750 dk, 3 gb, 24 lira felan dediler,
    kabul etmedim.
    tarifenin ismini söylemiyorlar, bende sormadım.

http://www.pttcell.com.tr/kampanya/pttcell-uygun-tarifeleri-kampanyasi

• lordford50 kullanıcısına yanıt
    tek yapmanız gereken numara tasıyıp 1ay sonra gerı donmek.

Vodafone gecın 7gb 27 lira begenmessenız 1 2 aya donersiniz yeni paketlere.
  • 100 gün sonra benim indirim taahhütüm bitiyor aradıklarında %50indirim isteyeceğim yoksa paket taahhütünün bitmesini beklemeden hattımı taşıyacağım oda 2020 haziranda bitecek

• Arkadaşlar herkese iyi forumlar.
    Pttcell hat var evde, faturasız. İnternet sitesi üzerinden kontör yüklemek istiyorum ancak sürekli kapalı işyeri hatası veriyor kart bilgilerini girip ödeme yap a tıkladıktan sonra. Ne önerirsiniz? Öncelikle yaptıklarımı yazayım.
    --
    Bankayı aradım herhangi bir işlem yaptığınız gözükmemektedir dendi. Yani olumlu veya olumsuz bir dönüt oluşmamış banka sisteminde.
    --
    Pttcell'i aradığımda bir müşteri hizmetleri yetkilisi bankanızla görüşün derken öbürü de TT online işlemler uygulaması üzerinden kontör yükleme yapmamı istedi. Zaten bunu yapmak istemiyorum. Minimum limit uygulamada 30, internet sitesinde 25. Ben 25TL yükleme yapmaya çalışıyorum. Buradan da bir sonuç çıkmadı.
  • tam bir çakal esnaf bunlar.en son 4GB 750dk. 750sms. vergi dahil 25TL ye anlaştım.eski aboneler ya böyle pazarlığa oturacak yada çekip gidecek.
  • Pttcell kullanan arkadaşlar memnun musunuz ? Bende “Uygun 15” tarifesine geçmeyi düşünüyorum .1000 DK 1000SMS 15+2 GB INT. Memnun kalır mıyım ?

• Jolswert kullanıcısına yanıt
    60 tl çok fazla. pttden geçişde fiyat yüksek. bende ekstra %25 indirim var ocağa kadar 42 tlden faydalanabiliyorum ama sonrası 60 yl olduğundan ben 10 gb devreden tarifeyi 42 tlye almayı düşünüyorum.. 10 gb ve üzeri 40 tlyi geçmeyen tarife bilen varsa söylerse sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: yukselg

60 tl çok fazla. pttden geçişde fiyat yüksek. bende ekstra %25 indirim var ocağa kadar 42 tlden faydalanabiliyorum ama sonrası 60 yl olduğundan ben 10 gb devreden tarifeyi 42 tlye almayı düşünüyorum.. 10 gb ve üzeri 40 tlyi geçmeyen tarife bilen varsa söylerse sevinirim
    bimcell'e geç 1000dk 11GB 39TL
  • 10 adet kontorlu hat ihtiyacım var Turkcell den ama hatlar 100tl den başlıyor , ptt veya bimcell çıkarıp turkcell e taşıyabilirmiyim maliyeti azaltmalıyım

• cptposeidon C kullanıcısına yanıt
    İlk 90gun tasiyamassin.

• cptposeidon C kullanıcısına yanıt
    İlk 90gun tasiyamassin.

• Sinirsiz inteenet tarifesi devam ediyirmu?

• quote:

Orijinalden alıntı: otuz3

Sinirsiz inteenet tarifesi devam ediyirmu?
    Eski müşteriler dışında yeni tarifelerde sınırsız internet yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iz789 kullanıcısına yanıt
    Eski musterilerde de kaldırılmış hcm.max 4gb la sınırlama getirmişler.

• quote:

Orijinalden alıntı: dj.trust.06

Eski musterilerde de kaldırılmış hcm.max 4gb la sınırlama getirmişler.
    Benimki kapalı beklenen tarife. Sinir yoktur hocam.

• iz789 kullanıcısına yanıt
    eski müşterilere sınırlama yok 9 gb dayım şuan. 128 bit ile sınırsız

• 
Sayfa: önceki 365366367368369
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.