Şimdi Ara

PTTCELL [Ana Konu] (362. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
9.909
Cevap
121
Favori
485.444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 360361362363364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yukselg

10 gb +750 +750 50 TL pttcell iyi bir tercih
    Eşim pttcell de 10gb 1250dk 1000sms 40tl den kullanıyor pahalı aldık diyordum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeni geçişli ve içten geçişli olarak var tahahütlü fiyatı 50

• quote:

Orijinalden alıntı: yukselg

10 gb +750 +750 50 TL pttcell iyi bir tercih
    Aynı içerikte,yani 10 GB+750 dk+ SMS Türk Telekom'un kendisinde Cayma Bedava Garantili Tarifeler adı altında 35 TL.

Taahhut veriyorsun,baktın olmuyor,ya da kararını değiştirdin. İlk 90 gün içinde taahutu bozarsan cezası yok. İyi anlaşılması için yazıyorum,taahhut veriyorsun,10 GB 35 TL,8 GB 29 TL. Taahhut verdikten sonra ilk 90 gûn yani 3 ay içinde ister hattını taşı ister taahutu iptal et bir riski yok. Yani taahhutsuz gibi.
    Bu gerçekten uygun bir fiyat ve kampanya. Yalnıs her isteyen alamıyor. Detaylar uzun,okunup incelenmeli.

• 10gb 300dk 300sms 35 tl yaptirdim. Insallah surpriz bi fatura gelmez. Telekomda 750dk ise pttcell hicbir cazibesi yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hexedemical -- 15 Şubat 2019; 12:26:9 >
  • hexedemical H kullanıcısına yanıt
    İnsanlar ptt nin cazibesi kalmadı demişlerdi geçen senenin son aylarında. Ben de biraz dikkatsiz davranıp, yazanları da dikkate almadan taahhüt verdim. Fakat yanlış yaptığımı geç de olsa anladım. Yeni gelmek isteyenlere, ya da benim gibi dikkat etmeyenlere önerim, ya bulaşmayın, ya da kesenize gerçekten uygunsa gelin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: heavyrocker

İnsanlar ptt nin cazibesi kalmadı demişlerdi geçen senenin son aylarında. Ben de biraz dikkatsiz davranıp, yazanları da dikkate almadan taahhüt verdim. Fakat yanlış yaptığımı geç de olsa anladım. Yeni gelmek isteyenlere, ya da benim gibi dikkat etmeyenlere önerim, ya bulaşmayın, ya da kesenize gerçekten uygunsa gelin.
    Türk Telekom'un taahhütlü tarifeleri çok daha avantajlı...
  • Paket/Tarife olmadan konuşma ve sms birim ücreti ne kadar, yazabilir misiniz? Sitesinde göremedim. Çok nadir kullanacağım, buna uygun operatör bakıyorum.
  • airtime kullanıcısına yanıt
    Ptt den geçişlerde yok diye okumuştum. Başka op a geçip, sonra gelene var diye okumuştum yine bu konudan. Ondan hiç bakmadım. Bir de hiç voda kullanmadım. Ptt bim telekom aynı olduğundan bunu denemek istedim.

• Dün beni de aradılar.2ay sonra taahhüt biliyormuş ve yeni teklifleri 750dk,750sms,3gb int 30tl dediler.dedim internet sınırsız mi yok dediler.ozaman ben benim tarifeli devam ettirir dedim.o ara hat kesildi tekrardan aramadilar.belki haftaya tekrar ararlar.ararlarsa konuşma tarzım ne olsun tecrübeli arkadaşlardan yorum istiyorum sınırsız internetli uygun tarife için?

• quote:

Orijinalden alıntı: heavyrocker

Ptt den geçişlerde yok diye okumuştum. Başka op a geçip, sonra gelene var diye okumuştum yine bu konudan. Ondan hiç bakmadım. Bir de hiç voda kullanmadım. Ptt bim telekom aynı olduğundan bunu denemek istedim.
    Pttden geçiş yok başka operatöre git gel yaparsanız çok güzel tarifeleri öneriyorlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: dj.trust.06

Dün beni de aradılar.2ay sonra taahhüt biliyormuş ve yeni teklifleri 750dk,750sms,3gb int 30tl dediler.dedim internet sınırsız mi yok dediler.ozaman ben benim tarifeli devam ettirir dedim.o ara hat kesildi tekrardan aramadilar.belki haftaya tekrar ararlar.ararlarsa konuşma tarzım ne olsun tecrübeli arkadaşlardan yorum istiyorum sınırsız internetli uygun tarife için?
    Ben aynı tarifenin +1gb lisini 21tl ye aldım şimdi diyorum haybiye yavaşlılla uğraşmışım 4gb bana tam yetiyormuş

• pttcell den fenercelle geçersemhttps://www.fenercell.com/tarifeler-paketler/faturali-tarife/costuran-3gb-tarifesi_899.html başka öperatörden gelmiş gibi 19TL lik tahattütden faydalanabilir miyim sizce?
  • Slyvestris S kullanıcısına yanıt
    Cazibesi biri tarife bence. Uygun olursa bende geçebilirim. Ttnet altyapısını mı kullanıyor acaba. Müşteri hizmetleri aransa bilgi alınabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yakın zamanda beklenen tarife taahhütü bitip soz yazıp gönderen var mı? Kampanyamız sona ermiştir diye yanıt geliyor. Bundan sonra beklenen tarifedekiler soz indiriminden yararlanamayacak mı?

• Sanırım tt altyapısını kullanan sözde operatorlere geçince yeni geçiş sayılmıyor. Pttcellden tt a geçmek istedim, numara taşıma paketlerinden yararlanamayacağımı söylediler. En sonunda Vodafone a geçtim.

Müşteri hizmetlerine sormak en garantisi olacaktır.

• EnemyTerritory E kullanıcısına yanıt
    Yararlanamiyoruz artık. Başka tarifeye geçerseniz taahhüt verebilirsiniz.

• rcknrll kullanıcısına yanıt
    1gb akn paket kalkınca faturasıza geçtim 1 veya 1,5 ay bekledim sonra tt garantili 10gb faturaliya geçtim.

• Bu uygun tarifelerde tahhahüt yok değilmi?
  • pttcell de silsüpür var mı?

• B.AYAR kullanıcısına yanıt
    Yok maalesef

• 
Sayfa: önceki 360361362363364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.