Şimdi Ara

PTTCELL [Ana Konu] (220. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.906
Cevap
121
Favori
485.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eski kullanıcılara umarım 64 kbps ve 1gb sınırını getirmezler. 128 kbps yine iş görüyor, 64 kbps ile mail ve whatsapp çalışır mı, o bile belli değil. Ayrıca en cazibeli özelliği olan sınırsız interneti kaybetmiş. Sanırım 14'luk tarifeye ek olarak 10 tl'ye 1 gb sınırsız satmak istiyorlar. Bu durumda zaten 25 tl oluyor, dolayısıyla woops daha mantıklı hale geliyor. Yine söylüyorum, umarım bu durumdan eski kullanıcıları etkilemek gibi bir hata yapmazlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende geçen ay 14 lük tarifeden vodafonun 500 dk 5000 SMS 2 GB internet 25 TL kampanyasına geçtim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cumhur45

quote:

Orijinalden alıntı: Zodiac Killer

quote:

Orijinalden alıntı: cumhur45

Tamam arkadaslar, artık çok övmeyinki, kalabalıklaşmasın pttcell:) hani nerde çokluk derlere ya:)
    fi tarihinde aycell çıktığında bedave internet veriyordu.33.600 lük modem kartların çağı o zamanlar.Gayet iyiydi sonra duyan geldi duyan geldi ve sonunda şeyi çıktı.Sonra telsime geçtik ayda 5 tl ye.ilk başta o da iyiydi, sonra bildiğiniz gibi.

Pttcell ne kadar berbat yauvv..

He yauvv simlerim kırılsaydıda geçmeseydim.

Söyledik o kadar övüp durmayın diye degilmi.İşte sonunda şeyi çıktı.

• Şu yavaş hızları bile Türk insanına fazla görüp yarıya düşürüyorlar yıl 2014 hız 64 kbps

• bizi etkilemiyor ama kötü olmuş tam zamanında geçmişim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Prof. Dr. MEZARCI

Şu yavaş hızları bile Türk insanına fazla görüp yarıya düşürüyorlar yıl 2014 hız 64 kbps

• quote:

Orijinalden alıntı: Prof. Dr. MEZARCI

Şu yavaş hızları bile Türk insanına fazla görüp yarıya düşürüyorlar yıl 2014 hız 64 kbps

• Nolmuş yaa hız 64 kbps yemi düşürülmüş ?

• Arkadaşlar PTTCell Mobil Ödemeyi nasıl kapatabilirim? Online işlemlerden baktım mobil ödeme kapatma seçeneği yok. Bilgisi olanlarn yardımlarını bekliyorum.

• Arkadaşlar faturalı aveadan pttcelle geçiş nasıl oluyor, sadece kimlik mi istiyorlar,faturalı aveada taahhüt vs yok , extra bir fatura gelmez dimi, ne zaman geçmem uygun olur ,bir de faturasız diğer operatörlerden geçiş nasıl oluyor , yardımcı olursanız sevinirim
  • serhdemir kullanıcısına yanıt
    pttcellin tarifeleri kaldırdılar. geçilmez artık. 250 mb kotalı 64kbps hız sınırlı 1 gb'ta duran interneti var artık.

• Diğer operatörlerde daha iyisi yok malesef ,hattı çok aktif kullanmadığım için halen en cazibi bu gözüküyor
  • 5 Para etmez artik yakinda eski abonelerinde hizini düşürürler ve 1 gb den sonra durdururlar vodafoneda aynısını yapmıştı çünkü.

• Tarifenin internet kullanım hakkı, adil kullanım noktası olan 250 MB'a ulaştıktan sonra 1GB kullanıma kadar 64Kbps hız ile devam eder. yani artık tam da sınırsız değil mi? en azından turkcell gibi 94 yapsaymış
  • batuhan__41 kullanıcısına yanıt
    20sinden sonra abone olacaklar icin gecerli bu sanirim. Eski abonelere etkimemesi lazim

• Daha 20 si olmadı ama bugün sırf sizin için kalan 100mb ı bitirip gelen mesajdan sonra hız testi yaptım...13kb/sn çıktı...Yani sanırım eski abonelere uygulanmıyor...
  • Rapator kullanıcısına yanıt
    21inde de bi hız testi yapar mısınız acaba?
  • tam aklımdan geçeni bir dh'li yazmış mı diye bakarken sizin yorumunuzu gördüm. Pttcell bu kadar sükse yapmışken mevcut tarifeleri abone alımına kapatıp yeni tarifeler çıkararak kendi ayağına sıkmıştır. Bana biraz AVEA'nın baskısı sonucu böyle bir şey yapıldı gibi geliyor. Zira PTT ve AVEA şebeke olarak aynı olduğundan herkes PTT'ye geçmişti ve AVEA kan kaybetmişti. Bu şekilde dengeleri ayarlamak istemiş olabilirler. Diğer bir ihtimalde sizin belirttiğiniz gibi 14'lük tarifeye ek olarak + 1GB sınırsız internet satmak istemeleridir. Zira 1GB faturalı net paketine dokunulmamış hala sınırsız olarak devam ediyor.
  • Şuan yaptığım hız testi:

3GHIZ.com

IP Adresiniz :
    ---------------

Baglanti Hızınız :

113.00kbps

Dosya indirme hızınız 14.13 KB/sn.

Eski abonelerin hızları düşmez umarım, şimdilik bir şey yok.
  • ivenrec kullanıcısına yanıt
    Kesin bilmiyorum ancak eski tarifeler için belki Ptt ve Avea belli bir sayı üzerine anlaşmışlardır. Atıyorum abone sayısı 1 milyona ulaştığında tarifeler değişir gibi.
    Eski tarifeler kaldırıldıysa, bu misyonunu tamamladı anlamına gelir diye düşünüyorum ben. Özellikle öğrenciler olmak üzere pek çok kişi abone oldu, üstelik faturalı tarifelere. Artık aylık düzenli bir geliri var Ptt'nin
    Dolayısıyla, şüphelerim olmakla beraber, yeni tarifelerden bizi mahrum edeceklerini umuyorum. Yoksa

• 
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.