Şimdi Ara

PTTCELL [Ana Konu] (165. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.906
Cevap
121
Favori
485.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 163164165166167
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    canavar gibi çekiyor 128 kb ile face rahat açılıyor mailler rahat geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zodiac Killer

@st_emx

3G'yi nasıl aktif hale getiriyoruz?

bende merak ediyorum yapan yok mu tablet için aldım ama 3 g olmadı daha bir şey mi yapmak gerek
  • dodiSA D kullanıcısına yanıt
    3g yaz 5555

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler bende turkcellden geçmeyi düşünüyorum. Bakiyem şuan -6 TL bu şekilde hat değişikliği yapabilirmiyim yoksa tl mi yüklemem gerekir ?
  • Bende türkcell den kurtulayım diyenlerdenim çok dandik paketleri var..yanlişlikla telefonun kendi interneti açınca cart diye geçiriyorlar

bana lazım olan en fazla 500 dk konusma 500mb internet 200-300 sms her yöne olsa yeterli..geçenler memnunmu geçilirmi Türkcell den avea ptt ye ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mintmax

Beyler bende turkcellden geçmeyi düşünüyorum. Bakiyem şuan -6 TL bu şekilde hat değişikliği yapabilirmiyim yoksa tl mi yüklemem gerekir ?

Geçebilirsin hatta -8 yap öyle geç
  • Arkadaşlar pttcelle geçmek istiyorum hattımız babamın üstüne geçerken ne götürmeliyiz yanımda kimlik vb. Yardımcı olursanız sevinirim iyi günler dilerim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RamazanDogukan

Arkadaşlar pttcelle geçmek istiyorum hattımız babamın üstüne geçerken ne götürmeliyiz yanımda kimlik vb. Yardımcı olursanız sevinirim iyi günler dilerim

Babani goturmelisin

• quote:

Orijinalden alıntı: VirtualFrog

Bende türkcell den kurtulayım diyenlerdenim çok dandik paketleri var..yanlişlikla telefonun kendi interneti açınca cart diye geçiriyorlar

bana lazım olan en fazla 500 dk konusma 500mb internet 200-300 sms her yöne olsa yeterli..geçenler memnunmu geçilirmi Türkcell den avea ptt ye ?

Ben gayet memnunum.Fakat bulunduğunuz bölgede Avea'nın çekim kalitesi hakkında garanti veremem.Çevrenizdekilere sorun memnunlarsa hiç durmadan taşıyın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bradenburg

quote:

Arkadaşlar pttcelle geçmek istiyorum hattımız babamın üstüne geçerken ne götürmeliyiz yanımda kimlik vb. Yardımcı olursanız sevinirim iyi günler dilerim

Babani goturmelisin

Hocam sadece kimlik olsa olmaz mı ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bradenburg

quote:

Babani goturmelisin

Hocam sadece kimlik olsa olmaz mı ?

hat sahibinin olması gerekiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Rapator

quote:

Orijinalden alıntı: ivenrec

Online işlemlere girdim, güncel fatura kısmında "Fatura kesiminiz itibariyle kullanim haklariniz hattiniza tanimlanmistir.Ilk kullaniminiz sistemimize islendiginde kalan kullanim bilginizi sorgulayabilirsiniz." diyor. fatura ödemeye giriyorum faturam gözükmüyor? tecrübeli arkadaşlar bilgilendirebilir mi? ve güncel fatura bedelim: 15.93 TL olarak gözüküyor birde? ilk faturam olacak bu pttcellde, 15.93 TL birdahaki ödeyeceğim fatura bedeli mi? yardımcı olur musunuz

Daha fatura kesileli 5 dakika olmuş...Faturan 5-6 gün sonra belli olur...Mail olarakta şubatın 7-8 i gibi gelir...Evet ordaki yeni fatura dönemi için güncel tutar...

hocam şimdide güncel fatura: 15.45 tl yazıyor. önceden 15.93 tü hatırlarsan. birde faturalar hala maile düşmedi, online işlemlerdede gözükmüyor.

• Ben de yeni note 3 aldım, 14lük tarife ye mi geçsem bimcel 3lüyle devam mı etsem yoksa acea süper 3lü 28 tl mi alsam karar veremedim, sınırsız internet olması cezbediyor ama 128kbps ile tarayıcıda sayfa açılır mı siteler ondan emin olamadımnormalde bimcellin 512 mb ve 250 dk sı ancak yetiyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: nepasvior

Ben de yeni note 3 aldım, 14lük tarife ye mi geçsem bimcel 3lüyle devam mı etsem yoksa acea süper 3lü 28 tl mi alsam karar veremedim, sınırsız internet olması cezbediyor ama 128kbps ile tarayıcıda sayfa açılır mı siteler ondan emin olamadımnormalde bimcellin 512 mb ve 250 dk sı ancak yetiyordu

Bence opera,uc browser gibi tarayıcılar indirerek çok iyi bağlanırsın.

• quote:

Ben de yeni note 3 aldım, 14lük tarife ye mi geçsem bimcel 3lüyle devam mı etsem yoksa acea süper 3lü 28 tl mi alsam karar veremedim, sınırsız internet olması cezbediyor ama 128kbps ile tarayıcıda sayfa açılır mı siteler ondan emin olamadımnormalde bimcellin 512 mb ve 250 dk sı ancak yetiyordu

woopsa geçin 2gb(+500dk+5000sms)var 23 tl ye

• Aynen

• RamazanDogukan kullanıcısına yanıt
    Tr sen geçtim çekim ve internet problemi var

• leyla281 L kullanıcısına yanıt
    bu internet problemi yeni başladı bilmem nedendir geçen hafta düzgündü aslında
    konya merkez durum böyle

• Bende konyadayim konyalilara özgü herhalde :)

• quote:

Orijinalden alıntı: inexo

quote:

woopsa geçin 2gb(+500dk+5000sms)var 23 tl ye

maalesef woops için yaşım çok fazla
  • 
Sayfa: önceki 163164165166167
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.