Şimdi Ara

PTTCELL [Ana Konu] (163. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9.880
Cevap
118
Favori
483.614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mtyg

quote:

Orijinalden alıntı: Zodiac Killer

14'lük tarifeyi secmistim..

Hat acildi kullanmaya basladim. Nete falan giriyorum.

Bir sorun olur mu? Hat acilinca paketler tanimlanmis oluyor heralde??

200 TL gelir ilk faturan Şaka şaka otomatik tanimlaniyor senin bir sey yapmana gerek yok.

"200 TL gelir ilk faturan" titredim resmen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

200 TL gelir ilk faturan Şaka şaka otomatik tanimlaniyor senin bir sey yapmana gerek yok.

Online islemlere gir gorursun guncel faturani zaten. Avea online islemler sayfasini ac *952# kareden sifreni ogren gir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Online islemlere gir gorursun guncel faturani zaten. Avea online islemler sayfasini ac *952# kareden sifreni ogren gir.

Kardeş bu ne??

26.01.2014'e kadar gecerli yaziyor??

• Tarife: PTTCELL14'LUK TARIFE

Güncel Fatura 0.9 TL

Kalan Süre: 26.01.2014e kadar gecerli Grup ici 3500DKniz, Yurtici Heryone 199DKniz kaldi.Son 6 saat harictir.

Kalan Data: 26.01.2014e kadar gecerli 20MB yurtici Internet kullanim hakkiniz kalmistir.Son 12 saat harictir.

Kalan SMS 26.01.2014e kadar gecerli 250 Heryone SMS kalmistir.Son 6 saat harictir.

Arkadaşlar data, süre, sms 26.01'de bitiyor mu? Yardimci olun lutfen

• Zodiac Killer Z kullanıcısına yanıt
    Hocam bir sakin ol :) fatura kesim tarihi 26 sidir hep. İlk faturada kullandigin gun kadar odersin. Yani bu ay 1 tl odeyeceksin.

• quote:

Hocam bir sakin ol :) fatura kesim tarihi 26 sidir hep. İlk faturada kullandigin gun kadar odersin. Yani bu ay 1 tl odeyeceksin.

Suan sakinim.

• quote:

quote:

Suan sakinim.

200 den 1 e indik

• quote:

hmm.. 26'sında kullanımların yenilenecek mi? yoksa gelecek ayin 25'inde mi yenilecek?

+ 1 lirayi gelecek ay odesem olur mu? 1 lira icin pttye gitmeye useniyorum

• Zodiac Killer Z kullanıcısına yanıt
    26 gece 23:59 da yenilenir. Son odeme tarihi 15 subat gibi bir tarih olur. Son odeme tarihinden 1 hafta sonra odenmezse hala hat kisitlaniyor galiba.

• arkadaslar 60tl odememek ıcın herhangı 30tllık bır hat alıp bır hafta sonra gıtsek pttcele gecsek yınede 60 tl alırlarmı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: realkayser

arkadaslar 60tl odememek ıcın herhangı 30tllık bır hat alıp bır hafta sonra gıtsek pttcele gecsek yınede 60 tl alırlarmı.

Yeni bir hat alinca 90 gun nunara tasima yapamazsiniz. Pttcellden yeni bir faturasiz hat alirsaniz 31 gun sonra faturaliya gecebilirsiniz . Ve 60 tl odemezsiniz 30 odersiniz.

• Bu pttcell'de nano simkart var mı acaba? Ya da bir avea bayisine gidip filan mı çözeceğiz bu işi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peerless

Bu pttcell'de nano simkart var mı acaba? Ya da bir avea bayisine gidip filan mı çözeceğiz bu işi.

2-3 tlye telefoncuda kestireceksin dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: terminator282

quote:

Orijinalden alıntı: Peerless

Bu pttcell'de nano simkart var mı acaba? Ya da bir avea bayisine gidip filan mı çözeceğiz bu işi.

2-3 tlye telefoncuda kestireceksin dostum

Kestirince verimli olmuyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben ptt faturalidayim 
    250 mb sinirini ilk gun astim 
    128kb a dustu hizim 
    Bu hizla whatsapp facebook twitter viber ve internete girebilirsiniz 
    Birkac dakikalik video izlenir anca 
    Zaten hiz heryerde ayni olmuyor bazen 20 bazen 100kb oluyor

• ##.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sudolfin -- 23 Mart 2016; 15:09:12 >
  • Bu PTTcell bende tamamen hikaye oldu.

Öncelikle şu ana dek sadece bir defa 3G ibaresi ekranda belirdi ki bir iki saniye. Onun dışında sürekli H, nadiren de E. 3 aydır kullanıyorum, daha 250 MB interneti değil tüketmek, yarısına kadar kullanabildiğim olmadı, bu hızla da bitmesi mümkün değil. şu an ayın son yarım saatindeyim ve hala 160 mb internet var. Kullanmadığım düşünülmesin, arabamdaki android multimedya navigasyon cihazını telefon üzerinden nete bağlıyorum, sadece androidin otomatik yazılım güncellemelerini bile yapamıyor.

Fatura olayını ise hiç anlamadım, hep 16 küsur geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: qzwxec

Bu PTTcell bende tamamen hikaye oldu.

Öncelikle şu ana dek sadece bir defa 3G ibaresi ekranda belirdi ki bir iki saniye. Onun dışında sürekli H, nadiren de E. 3 aydır kullanıyorum, daha 250 MB interneti değil tüketmek, yarısına kadar kullanabildiğim olmadı, bu hızla da bitmesi mümkün değil. şu an ayın son yarım saatindeyim ve hala 160 mb internet var. Kullanmadığım düşünülmesin, arabamdaki android multimedya navigasyon cihazını telefon üzerinden nete bağlıyorum, sadece androidin otomatik yazılım güncellemelerini bile yapamıyor.

H yazması daha iyi işte hocam.3G'den daha hızlı

• quote:

Orijinalden alıntı: qzwxec

Bu PTTcell bende tamamen hikaye oldu.

İyi işte H 3g den daha hızlı bir bağlantıdır...Demekki hızlı bağlanıyorsunuz...Ayrıntılar;

G : (D:53,6 Kbit/s – U:26,8 Kbit/s): GPRS‘in kısaltmasıdır. GPRS açılımı General Packet Radio Service dir.

2G : (D:14,4 Kbit/s – U:14,4 Kbit/s). GSM‘in kısaltmasıdır. GSM açılımı Global System for Mobile Communications dur.

E : (D:217,6 Kbit/s – U:108,8 Kbit/s). EDGE‘nin kısaltmasıdır. EDGE açılımı Enhanced Data Rate for GSM Evolution dur.

UMTS ağını kullananlar, 3. Jenerasyon olarak kabul edilir.

3G: (D:384 Kbit/s – U:384 Kbit/s). UMTS’nin simgesidir. UMTS açılımı Universal Mobile Telelcommunication Service dir.

H: (D:7,2 Mbit/s – U:1,4 Mbit/s). HSPA’nın simgesidir. HSPA açılımı High Speed Packed Access‘dir.

H+ : (D:84 Mbit/s – U:10,8 Mbit/s). HSPA+’nın simgesidir. HSPA+ açılımı Evolved High Speed Packed Access‘dir.

4.Jenerasyon ise kendine özgü LTE ağını kullanır.

4G: (D: 100 Mbit/s – U:50 Mbit/s ) . LTE’nin simgesidir. LTE açılımı Long Term Evolution‘dur.
  • tersini yazmışım, sürekli E, nadiren H, o da sadece İzmir Güzelbahçe'de.

Bir de neredeyse 1 aydır sürekli olarak 9520den şifreniz bloke diye mesaj geliyor. Ne yaptıysam bu mesajın her gün en az bir defa gelmesini engelleyemedim.
  • 
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.