Şimdi Ara

PTTCELL [Ana Konu] (157. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.909
Cevap
121
Favori
485.445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: rom11

pttcell fatura mı işbankası internet subesinden otomatik talimat verdim ama
    hala ödenmedi gözüküyor.. son ödeme tarihi 17.01 yazıyo.

acaba son günü mü yatırıyo bankalar?
    daha önce hiç kullanmadım bu otomatik ödeme işini..

Son gün yatırır bankalar. Son ödeme tarihi ve ödenecek tutar internet subesinde görünüyorsa sorun olmaz merak etmeyin..
  • Ege.. kullanıcısına yanıt
    sağol bilgilerndirme için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: INVESTGN DISCOVERY

quote:

Orijinalden alıntı: SUAVI

1 aylik kullanimimi doldurdum diyebilirim. aveadan bir farki yok. sinirsiz bir sekilde kafaniza takmadan etmeden internette surf yapmak guzel.

diger yandan az once guncel fatura bilgilerime baktigimda 24luk paketim 27 tl olarak gozuktu. bu 24luk paketin icinde her turlu vergi...vs dahil degil miydi? 3 tl nerden geldi? telefon acip sorsam mh'i soyleyebilir mi?

Kotayı aşmış olabilirsiniz.

kota derken tam anlayamadim hocam.

internet zaten sinirsiz, her yone ve pttcellilerle bol bol dakikalarim var. sms deseniz daha harcamadim.

sozune ettiginiz baska bir sey mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: INVESTGN DISCOVERY

quote:

1 aylik kullanimimi doldurdum diyebilirim. aveadan bir farki yok. sinirsiz bir sekilde kafaniza takmadan etmeden internette surf yapmak guzel.

diger yandan az once guncel fatura bilgilerime baktigimda 24luk paketim 27 tl olarak gozuktu. bu 24luk paketin icinde her turlu vergi...vs dahil degil miydi? 3 tl nerden geldi? telefon acip sorsam mh'i soyleyebilir mi?

Kotayı aşmış olabilirsiniz.

kota derken tam anlayamadim hocam.

internet zaten sinirsiz, her yone ve pttcellilerle bol bol dakikalarim var. sms deseniz daha harcamadim.

sozune ettiginiz baska bir sey mi?

İnternet değil belki konuşma veya dakikalaradan farkına varmadan kotayı aşmış olabilirsin veya ücretli aramalarda yapmış olabilirsin mesela 788 müşteri hizmetleri üctretli.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Avea dan pttcell gevis yaptim 3g de kullaniyorum whatsapp tan ve facebook tan mesaj gondermiyor.gonderilemedi veya bekliyor yaziyor.sizde de boylemi.telefonum galaxy grsnd duos.varmi sebebini bilen.

• Benim faturam 3 aydir falan 2-3lira fazla geliyor
    Sdc arayani bil yaptim ondanmi acaba

PTTCELL [Ana Konu]

• quote:

Orijinalden alıntı: serdar4141

Avea dan pttcell gevis yaptim 3g de kullaniyorum whatsapp tan ve facebook tan mesaj gondermiyor.gonderilemedi veya bekliyor yaziyor.sizde de boylemi.telefonum galaxy grsnd duos.varmi sebebini bilen.

internet ayarlarindan. aynisi benim de basima geldi. internet ayarlarini tekrardan isteyin ve gelen kurulum mesajindaki internet ayarini tekrardan kurun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Afyonteam

Benim faturam 3 aydir falan 2-3lira fazla geliyor
    Sdc arayani bil yaptim ondanmi acaba

PTTCELL [Ana Konu]

Sanirim benim faturanin da neden fazla gelecegi ortaya cikti. katma degerli servis. arayani bil hizmeti var bende de.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: serdar4141

Avea dan pttcell gevis yaptim 3g de kullaniyorum whatsapp tan ve facebook tan mesaj gondermiyor.gonderilemedi veya bekliyor yaziyor.sizde de boylemi.telefonum galaxy grsnd duos.varmi sebebini bilen.

internet ayarlarindan. aynisi benim de basima geldi. internet ayarlarini tekrardan isteyin ve gelen kurulum mesajindaki internet ayarini tekrardan kurun.

tesekkür ederim şimdi sorun çözüldü.AD KISMINA Pttcell internet APN kısmına internet yazdım sorun kalmadı.
  • İyi akşamlar arkadaşlar, bugün bir PTT şubesine PTTCELL'e geçmeye gittim.. Gittiğim şubede PTTCELL'e geçilmiyormuş, bla bla şubeye gidin dedi bayan.

Hattın sahibi olmasa değişim yapıyorlar mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zodiac Killer -- 13 Ocak 2014; 22:33:44 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Zodiac Killer Z kullanıcısına yanıt
    ATM bulunan şubelerden geçilebiliyor

• usta83 U kullanıcısına yanıt
    hmm.. Burdakin de ATM görmedim.

Yarın dedikleri şubeye gidicem. :(

-Arkadaşlar kaç günde geçiliyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hat benim uzerime degil, gecebilir miyim? Bir de ininal karttan ödeme yapilabiliyor mu? Kac aydir bir gecemedim be

• quote:

24'lük tarifedeyim faturam 31 TL kota aşımı yok ama 3 MMS göndermişim arayanı bil aktif ve ücretli içerik sevisleri diye geçen bankaya gönderdiğim 4 smste paralı fatura bu şekilde şimdi güncel faturaya baktım oda 28 TL gözüküyor şu an için..
  • quote:

Orijinalden alıntı: bitlikarınca

Hat benim uzerime degil, gecebilir miyim? Bir de ininal karttan ödeme yapilabiliyor mu? Kac aydir bir gecemedim be

Hat üzerinize değilse geçemezsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: bitlikarınca

Hat benim uzerime degil, gecebilir miyim? Bir de ininal karttan ödeme yapilabiliyor mu? Kac aydir bir gecemedim be

Hat üzerinize değilse geçemezsiniz.

• 0 hat cikartmak icin ne kadar aliniyor peki
    Yandex@

• Yandex@
    İlk sayfada varmis pardon

• quote:

Orijinalden alıntı: SERKAN BEY

quote:

24'lük tarifedeyim faturam 31 TL kota aşımı yok ama 3 MMS göndermişim arayanı bil aktif ve ücretli içerik sevisleri diye geçen bankaya gönderdiğim 4 smste paralı fatura bu şekilde şimdi güncel faturaya baktım oda 28 TL gözüküyor şu an için..

Ödeyeceğiniz rakam fatura kesilince tam olarak belli olur.

• Merhaba arkadaşlar,
    hattı değiştirirken hattın sahibi olmasa kimliği ve diğer belgeleri olsa değişim yaparlar mı?

• 
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.