Şimdi Ara

PTTCELL [Ana Konu] (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
286
Cevap
4
Favori
42.877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: otuz3

sitesinde 40 tl hat acilisi, 16 tl telsiz ruhsat ucreti diyor ayrica, vergiler
    peki kapattirinca ne olaca, onunla ilgili bir ayrinti bulamadim

Hat kapatılırsa vergiler peşin olarak alınır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ozaman bir pttcell hatti alayim begenmessem 2-3 ay sonra kapatayim dersem zararli cikmis olurum herhalde
    ee kim bilir yandex bilir demisler reklamlarda

• avea faturalı hattımın taahhüdü yarın bitiyor ayrıca yarın fatura kesim tarihi. ben yarın pttcelle başvuru yapabilir miyim

• quote:

Orijinalden alıntı: webze

avea faturalı hattımın taahhüdü yarın bitiyor ayrıca yarın fatura kesim tarihi. ben yarın pttcelle başvuru yapabilir miyim

Keşke beklemeseydiniz...Son ayın içerisinde iseniz fatura kesilmeden de geçiş yapabilirdiniz...Sonuçta o ayıda kullanmış sayılıyorsunuz ve ayın ortasında da geçseniz taahütünüzü tamamlamış sayılacaktınız...Ben öyle yapmıştım...Ayrıca avea ve diğer sanal operatörlerden geçişler 1 gün sürüyor ve geçiş için sms gelmiyor...Dün saat 3 gibi bimcellden pttcelle geçiş için başvurdum bugün geçiş tamamlandı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rapator

quote:

avea faturalı hattımın taahhüdü yarın bitiyor ayrıca yarın fatura kesim tarihi. ben yarın pttcelle başvuru yapabilir miyim

Keşke beklemeseydiniz...Son ayın içerisinde iseniz fatura kesilmeden de geçiş yapabilirdiniz...Sonuçta o ayıda kullanmış sayılıyorsunuz ve ayın ortasında da geçseniz taahütünüzü tamamlamış sayılacaktınız...Ben öyle yapmıştım...Ayrıca avea ve diğer sanal operatörlerden geçişler 1 gün sürüyor ve geçiş için sms gelmiyor...Dün saat 3 gibi bimcellden pttcelle geçiş için başvurdum bugün geçiş tamamlandı...

Öncelikle hızlı cevabınız için teşekkür ederim. Yarın fatura döneminin son günü. 10 nisanda yeni dönem başlayacak. Diğer konulardan okuduğum kadarıyla avea'dan pttcell'e geçişler gün içinde olabiliyormuş. Yarın ilk işim geçiş için başvurmak olacak. bir sorum daha olacak pttcell micro sim kart veriyor mu acaba ?
  • quote:

quote:

quote:

Öncelikle hızlı cevabınız için teşekkür ederim. Yarın fatura döneminin son günü. 10 nisanda yeni dönem başlayacak. Diğer konulardan okuduğum kadarıyla avea'dan pttcell'e geçişler gün içinde olabiliyormuş. Yarın ilk işim geçiş için başvurmak olacak. bir sorum daha olacak pttcell micro sim kart veriyor mu acaba ?

Hayır...Ama zaten 1tl ye falan kesiyorlar telefoncular...
  • Sabah 08:30 da geçiş işlemi için başvurdum. 13:30 itibariyle geçiş gerçekleşti. İşlemi yapan memura sordum micro sim kart yok dedi. Tanıdık telefoncu var orada kırdırdım. Şimdilik bir sorun gözükmüyor.
  • quote:

Sabah 08:30 da geçiş işlemi için başvurdum. 13:30 itibariyle geçiş gerçekleşti. İşlemi yapan memura sordum micro sim kart yok dedi. Tanıdık telefoncu var orada kırdırdım. Şimdilik bir sorun gözükmüyor.

İyi bari fatura kesilmeden halletmişsin...
  • quote:

quote:

Sabah 08:30 da geçiş işlemi için başvurdum. 13:30 itibariyle geçiş gerçekleşti. İşlemi yapan memura sordum micro sim kart yok dedi. Tanıdık telefoncu var orada kırdırdım. Şimdilik bir sorun gözükmüyor.

İyi bari fatura kesilmeden halletmişsin...

merhaba bir sorum olacaktı.bugün aveadan 2 hattımı pttcelle taşıdım.atrixte 3g ye geçtim fakat iphone 5 te E olarak gözüküyor.avea dayken 3g yazıyordu.bi fikriniz var mı acaba?

• Arkadaşlar benom internetimde bi sıkıntı var galiba hic birsey açmıyor ama yukarda H+ olarak gözüküyor. Sizde de var mi boyle bi sıkıntı ?

• Internet hizi nasil arkadaslar memnunmusunuz bi cvp lutfen ?

• Schwach kullanıcısına yanıt
    ben memnunum pc üzerinden bile kullaniyorum hatta.
  • Hocam PTTCELL Faturamı Avea Bayii'lerinde ödeme imkanım var mı? Çok teşekkür ederim.

• arkadaslar ben 1 ay once hat aldim internet 1 gb olmus ben aldigimda. simdi internet sitesinden baktim sinirsiz diyo benim tarife hala 1 gb bunu duzeltme imkani yokmu acaba

• 14tl'lik pakette sınırsız internetin paketi hızı çok mu düşüyor? Yoksa katlanılabilir mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tamelma

14tl'lik pakette sınırsız internetin paketi hızı çok mu düşüyor? Yoksa katlanılabilir mi?

128 kbps bile çok düşük bir hız iken yarısı olan 64 kbps katlanılmaz bir hızdır. Hele ki günümüz akıllı telefonları için. 128 kbps ile mail, whatsapp ve dh kullabılabiliyor. Muhtemelen 64 kbps ile de bunlar kullanılabilir. Fakat bu çile çekilmez.
  • Arkadaslar bende bugun farkettim. pttcell jullaniyorum ve 1GB internet paketi satin aldim ve ertesi gun iptal ettim ama kullanim miktarini yani 1gb interneti iptal etsenizde bitene kadar kullaniyosunuz..işin garip tarafi paketi satin aldigimda guncel fatura 26 tl olmustu iptal ettikten sonra bakigimda geri 16,4 tl'ye dusmus. Sanirim 10 tl'yi 30 gune bolup gunluk olarak aliyorlar.. Boylece 30 kuruşa 1gb internet kullanmis oldum. En kotu yani ise bi fatura doneminde bir kere satin alinabiliyormuş :-(

• quote:

Orijinalden alıntı: om455

Arkadaslar bende bugun farkettim. pttcell jullaniyorum ve 1GB internet paketi satin aldim ve ertesi gun iptal ettim ama kullanim miktarini yani 1gb interneti iptal etsenizde bitene kadar kullaniyosunuz..işin garip tarafi paketi satin aldigimda guncel fatura 26 tl olmustu iptal ettikten sonra bakigimda geri 16,4 tl'ye dusmus. Sanirim 10 tl'yi 30 gune bolup gunluk olarak aliyorlar.. Boylece 30 kuruşa 1gb internet kullanmis oldum. En kotu yani ise bi fatura doneminde bir kere satin alinabiliyormuş :-(

Faturanın düşmesini çözemedimde, iptal etmenin anlamı paketin yenilenmesini önlemek için yani iptal ettirmezsen her ay otomatik alacak paketi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: psirik

quote:

Orijinalden alıntı: tamelma

14tl'lik pakette sınırsız internetin paketi hızı çok mu düşüyor? Yoksa katlanılabilir mi?

128 kbps bile çok düşük bir hız iken yarısı olan 64 kbps katlanılmaz bir hızdır. Hele ki günümüz akıllı telefonları için. 128 kbps ile mail, whatsapp ve dh kullabılabiliyor. Muhtemelen 64 kbps ile de bunlar kullanılabilir. Fakat bu çile çekilmez.

Cevap için sağolun hocam. Siz avea'cısınız herhalde.
    Güzel paketler falan var mı önereceğiniz. Internet ve dk. Sms. Olmasa da olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: melihcskn

quote:

Orijinalden alıntı: om455

Arkadaslar bende bugun farkettim. pttcell jullaniyorum ve 1GB internet paketi satin aldim ve ertesi gun iptal ettim ama kullanim miktarini yani 1gb interneti iptal etsenizde bitene kadar kullaniyosunuz..işin garip tarafi paketi satin aldigimda guncel fatura 26 tl olmustu iptal ettikten sonra bakigimda geri 16,4 tl'ye dusmus. Sanirim 10 tl'yi 30 gune bolup gunluk olarak aliyorlar.. Boylece 30 kuruşa 1gb internet kullanmis oldum. En kotu yani ise bi fatura doneminde bir kere satin alinabiliyormuş :-(

Faturanın düşmesini çözemedimde, iptal etmenin anlamı paketin yenilenmesini önlemek için yani iptal ettirmezsen her ay otomatik alacak paketi

Hocam bende yenilenmesin diye iptal etmistim ay sonuna unuturum diye falan.. Simdi baktim hala guncel fatura tutari ayni. 1GB internetide dun bitirmişim :-)

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.