Şimdi Ara

PTTCELL [Ana Konu] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
286
Cevap
4
Favori
42.886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben de bir değişiklik yok. Pttcell'e bildirin bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sırf adından dolayı gecmiyorum pttcelle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ONE ONLY MUSIC

Sırf adından dolayı gecmiyorum pttcelle

Adında ne varmış?

• quote:

Orijinalden alıntı: Zodiac Killer

quote:

Adında ne varmış?

Marka değeri düşük olduğundan mütevellit geçmek istemiyorum

• quote:

quote:

quote:

Adında ne varmış?

Marka değeri düşük olduğundan mütevellit geçmek istemiyorum

Siz bilirsiniz.

• Sikayetvar . comu okuyun derim. Tam geçecektim bir inceleyeyim dedim. 14'lük tarifeye kimine 22,kimine 35, kimine 37 lira fatura gelmiş. Üstelik hiçbiri kotayı aşmamış.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: instructor12345

12 sene aralıksız Türkcell aboneliğinden sonra bugün Pttcell e geçiş için başvurdum. 4-5 gün içinde hat aktif olur dediler. Türkcell hattımı açık tutacakmışım ona mesaj gelecekmiş.

Abuovv hocam naptın sen Sarı puanlarını harcadın mı?

hocam bakmadım sarı kutuya felan. Tarife değişikliği yapmıştım, onu da hesap kesim tarihinden sonra değil hemen aktif etmişler. yani bir fatura döneminde çift tarifenin ücretini ödettiler. kaç kez aradım konuştum yok geri alamayız siz yapmışsınız dediler. aynı işlemi eşim de yaptı onunki hesap kesimden sonra aktif oldu dedim dinlemediler ... hesapta 25 liralık tarifedeyim, faturam sürekli 41 tl civarında geliyor.. bu ne yaw dedim.. geçtim pttcell e ...amaaan hayırlısı olsun hocam naapayım yahu..

• quote:

quote:

quote:

12 sene aralıksız Türkcell aboneliğinden sonra bugün Pttcell e geçiş için başvurdum. 4-5 gün içinde hat aktif olur dediler. Türkcell hattımı açık tutacakmışım ona mesaj gelecekmiş.

Abuovv hocam naptın sen Sarı puanlarını harcadın mı?

hocam bakmadım sarı kutuya felan. Tarife değişikliği yapmıştım, onu da hesap kesim tarihinden sonra değil hemen aktif etmişler. yani bir fatura döneminde çift tarifenin ücretini ödettiler. kaç kez aradım konuştum yok geri alamayız siz yapmışsınız dediler. aynı işlemi eşim de yaptı onunki hesap kesimden sonra aktif oldu dedim dinlemediler ... hesapta 25 liralık tarifedeyim, faturam sürekli 41 tl civarında geliyor.. bu ne yaw dedim.. geçtim pttcell e ...amaaan hayırlısı olsun hocam naapayım yahu..

Puanlarınla telefon alırdın. Neyse hayirlisi..

• Arkadaşlar ben avea jet kullanıyorum ve taahütü bu ay doluyor. Devam ettirmekte istemiyorum, her ay 5GB int.e 30 küsur lira vermek cazip gelmiyor.

Şimdi sorularıma geçeyim :)

* Avea Jet hattımı PTTCell'e geçirsem ücret ödermiyim?
    * PTTCell hattımı Jetime taksam çalışır mı?
    * 128 Kbs. düştükten sonra internet hızı nasıl? PC'de de çalışır mı?
  • 3gyi nasil aciyorduk bugun yarin acilcak hat :)

• quote:

Orijinalden alıntı: The Thoth

Arkadaşlar ben avea jet kullanıyorum ve taahütü bu ay doluyor. Devam ettirmekte istemiyorum, her ay 5GB int.e 30 küsur lira vermek cazip gelmiyor.

Şimdi sorularıma geçeyim :)

* Avea Jet hattımı PTTCell'e geçirsem ücret ödermiyim?
    * PTTCell hattımı Jetime taksam çalışır mı?
    * 128 Kbs. düştükten sonra internet hızı nasıl? PC'de de çalışır mı?

Ben 2 gun once vodafondan gectim daha acilmadi gerci hat mesaj gelince takcam simi simdi sorularina gelelim
    ☆ Ucretsiz nufus cuzdani yetiyor
    ☆ Jet kullanmadim tam olarak bilmiyorum ama kullanan varmis duymustum
    ☆Suanda vodafonda hizim 96kps youtubeda 144p ile donmadan 240 ile biraz bekleyip video izleyebiliyorum telefondan hatta dun 1 saatlik video izledim ki pttcellde 96deilde 128 oluo daha da hizli sen dusun :)
    Ha bu arada pcde de ayni rahatlikta kullanabilirsin tak diye sayfa gelmez 2 3 saniye fazla beklicen o kdr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WaZz -- 14 Şubat 2014; 18:24:09 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mayko33

Sikayetvar . comu okuyun derim. Tam geçecektim bir inceleyeyim dedim. 14'lük tarifeye kimine 22,kimine 35, kimine 37 lira fatura gelmiş. Üstelik hiçbiri kotayı aşmamış.

Dostum arkadasim var ondan biligyorum 14tl zaten gelmez iletisim vergisi diye bi vergi varya telsiz kullanimmidir nedir oda eklenio 15.25 15.50 gibi bi ucret oluo ha bakiye sorgulayinca 1tl gidio 2.den sonrasi ucretsiz yani tarifen icinde kalinca max gelecek fiyat 17.50 18 gibi bi fiyattir onun disinda 14luk tarifede s1knti yok belki onlarinki 24luk falandor 28 gelir o zmn

• Arkadaslar 1 saat oldu geceli son durum bi 1 skintim var oda ne video izleyebiliyorum nede oyuna girebiliyorum :/
     PTTCELL [Ana Konu]

• benimde 4 çubuk çekiyor 4-6 mbps gibi baglanıyor çok süper bişiy yha
  • aynen benimkide çubuk çekiyor mbps ama oyuna girmiyor video izleniyor ama inşallah 250mb bittikten sonrada böle olmaz :) :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasan4312

aynen benimkide çubuk çekiyor mbps ama oyuna girmiyor video izleniyor ama inşallah 250mb bittikten sonrada böle olmaz :) :(

hiçbir sorun yaşamıyorum 2. faturayı ödeyeceğim 1 haftaya eskiden ayda 10 15dk anca konuşabilirdim kontör sıkıntısı yüzünden bununla rahatladım aynı şekidle smsde internete gelince sıkıntım yok 250 dolduktan sonrada 144p ile rahatça video izliyorum belgesel bile seyrettiğim oluo :D
  • Arkadaşlar yaklaşık 2.5 saat önce aldım faturasız PTTCell hattını. Verdikleri mavi kartın üzerinde: "Hattınız ilk açıldığında PIN numarası devre dışıdır. İsterseniz cep telefonu menüsünden aktif hale getirebilirsiniz." diyor, bakıyorum bakıyorum yok böyle bir menü ayarı, nasıl aktif hâle getirebilirim?

PTT şubesinde görevli kadın açıldığında mesaj gelecek, en geç 48 saat içerisinde açılır demişti. Şu anda hat açık mı, kapalı mı ayırt edemiyorum. Pin numarasını girmesem dahi, şu anda takılı vaziyette bırakırsam, birkaç saat sonra açılır mı?
  • diyelim ki hatti aldik 1 ay kullandik sonra istersek iptal edebilirmiyiz yoksam taahhutlumudur. nasil oluyor bu pttcellde kapattirma islemleri

• otuz3 kullanıcısına yanıt
    Sitesinde yazıyor taahhüt yok. Beğenmezsen başka operatöre geçebilirsin.
  • sitesinde 40 tl hat acilisi, 16 tl telsiz ruhsat ucreti diyor ayrica, vergiler
    peki kapattirinca ne olaca, onunla ilgili bir ayrinti bulamadim

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.