Şimdi Ara

PTTCELL [Ana Konu] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
286
Cevap
4
Favori
42.886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gokmence

arkadaşlar e fatura aboneliği başlattım bu abonelik ücretsiz midir bilen var mı ?

ücretliydi heralde
  • kapsama alanı çok geniş olsaydı hiç düşnmeden geçerdim.
  • YAPMAAAAAAAAA UYKULARIM KAÇAR !!!
  • 444 numara arasam bankayi faturaya ek ucret öder miyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PTTcell'e geçeli 2 ay kadar oldu. Geçiş sırasında aşırı yoğunluktan dolayı 6 gün kadar bekledim . 6. gün geçiş yaptım.
    İlk internet bağlantısı çok kötü gelmişti youtubeta video dahi açamıyordum. Sonra 3g min açık olmadığını öğrendim aradım müşteri hizmetlerini 3g yi açtırdım. 3g nizin aktif olması için telefonunuzu kapatıp açmanız gerekiyor. Açtıktan sonra aktif hale geliyor
    3g açık olup olmadığını internete bağlı olduğunuzda çekim kısmında E yazıyorsa 3 gniz kapalıdır. H yazması gerekir H yazdığınızda 3g açık oluyor.
    3g yi açtıktan sonra hiç bir videoda takılmadan sorunsuz bir biçimde izleyebilmeye başladım. 250 mb bittikten ve hızım 128 kbs e düştükten sonra bile youtubeta videoları takılmadan izleyebiliyordum bağlantı hızını siz hesaplayın işte . Bu dediklerim İzmir için geçerli diğer yerlerle ilgili bir bilgim yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jreetizmir -- 2 Ocak 2014; 0:59:30 >
  • Bende geçeli 1 - 1,5 gün oldu nerdeyse genel olarak fena değil. Eğer sevgiliniz veya kız arkadaşınız varsa sürekli konuştuğunuz veyahut aile bireylerini onlarıda pttcelle geçirin 3500 dakika bedava konuşun. buna ek olarak her yöne 200 dakika, 250 sms, ve sınırsız internete = 14 tl ödeyin. bundan iyisi şamda kayısı diyorum.
  • şimdi benim kafam şuna takıldı avea faturasız hattım var ptt cell 14 tl lik faturalıya geçicem numara taşıma varmı varsa ücretlimi yada ücreti faturaya yansıtıyorlarımı ?
  • en iyi erkek oyuncu kullanıcısına yanıt
    Aveadan taşıyabilirsiniz. Taşıma işlemi ücretsiz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de epeydîr 14 luk tarifedeyim. Memnunum.

PTTCELL [Ana Konu]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yerçekimi -- 21 Ocak 2014; 8:47:18 >
  • arkadaslar bu banka numaralarını yanı 0850 ile baslayan numaralar mevcut konusma suresındenmı dusuyor yoksa extra ucretmı yazılıyor..
  • Merhaba arkadaşlar, birkaç sorum var..

Pttcell Faturalı
    Tarife: 14'lük Tarife

Cumartesi gece saat 01:30'da açılıyor.
    14 TL'ye Sınırsız internet, sms ve dakika paketini kullanmak istiyorum. Bu paketi almak için ne yazıp hangi numaraya yolluycam?
    ya da 14'lük tarifeyi seçtiğim için paketler tanımlanmış mı oluyor? Yardımcı olun lütfen..

• bu hattın arayanıbil servisini açtım telefon açıkken de kullanılabiliyormuş
    ArayanıBil servisini her durum için aktifleştirmek için “ACIK” yazıp 5555’e gönderdikten sonra aşağıdaki tuşlamayı yapabilirsiniz:
    **21*05559477070# Gönder
    denemek için onu da yaptım tuşlarla ama şimdi bunu nasıl kaldıracam
    ArayanıBil servisini ulaşılamayan durumlarda iptal etmek için “ARAYANIBIL IPTAL” yazıp 5555’e SMS gönderebilirsiniz.
    ArayanıBil servisini her durum için iptal etmek için “ARAYANIBIL IPTAL” yazıp 5555’e SMS gönderebilirsiniz

ikisinde de aynı mesajı yazmak gerekiyormuş saçma değil mi bilgisi olanlar cevap verirse sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: akcabey

bu hattın arayanıbil servisini açtım telefon açıkken de kullanılabiliyormuş
    ArayanıBil servisini her durum için aktifleştirmek için “ACIK” yazıp 5555’e gönderdikten sonra aşağıdaki tuşlamayı yapabilirsiniz:
    **21*05559477070# Gönder
    denemek için onu da yaptım tuşlarla ama şimdi bunu nasıl kaldıracam
    ArayanıBil servisini ulaşılamayan durumlarda iptal etmek için “ARAYANIBIL IPTAL” yazıp 5555’e SMS gönderebilirsiniz.
    ArayanıBil servisini her durum için iptal etmek için “ARAYANIBIL IPTAL” yazıp 5555’e SMS gönderebilirsiniz

ikisinde de aynı mesajı yazmak gerekiyormuş saçma değil mi bilgisi olanlar cevap verirse sevinirim

Nokia s40 telfona göre anlatıyorum. Arama aktarma menüsünden tüm sesli aramaları iptal et tıkla ondan sonra işlem tamamdır

• 12 sene aralıksız Türkcell aboneliğinden sonra bugün Pttcell e geçiş için başvurdum. 4-5 gün içinde hat aktif olur dediler. Türkcell hattımı açık tutacakmışım ona mesaj gelecekmiş.
  • 14 lük tarifedeyim ortalama 15-16 tl geliyordu
    Simdi baktim 19.75 faturam zam gelmis sanirim

• email adresine bu ayın faturası gelen oldu mu

• quote:

Orijinalden alıntı: Afyonteam

14 lük tarifedeyim ortalama 15-16 tl geliyordu
    Simdi baktim 19.75 faturam zam gelmis sanirim

hayır bana 15.47 fatura geldi fakat email adresime gelmedi hala

• birde ana konu vardı bu niye açıldı şimdi

• ben salı günü başvurdum hala açılmadı ne zmn açılcak beklemedeyim hala 5 gün dediler türkcell im tl de yüklemek saçma geliyo - 8 e indim gıcıklığına Türkcelle faturasız larda numara taşıma - bakiyeyle geçişte herhangi bir sıkıntı olmuyomuş valla geçeceğim günü bekliyom 14 lük tarife iyi geldi bana evde ve işyerinde sınırsız net var otobüste ve dışarda takıldığım vakitlerde net yeter diye düşünüyorum fazlada konuşan biri değilim 200 dakka yeter bana güzel tarife bekliyom geçeceğim günü
  • quote:

Orijinalden alıntı: instructor12345

12 sene aralıksız Türkcell aboneliğinden sonra bugün Pttcell e geçiş için başvurdum. 4-5 gün içinde hat aktif olur dediler. Türkcell hattımı açık tutacakmışım ona mesaj gelecekmiş.

Abuovv hocam naptın sen Sarı puanlarını harcadın mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zodiac Killer -- 31 Ocak 2014; 23:25:05 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.