Şimdi Ara

18.12.2018 tarihinde sona erdi (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
229
Cevap
4
Favori
20.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Lion222

Bu mesaj silindi.
    Komple kalkacagini dusunuyorum.Bu ay 27'sinde son faturami odeyecegim artik kalan ayinda(Aralik-?Ocak)cezasini odeyip cikicam.

4 GB 750 dk 5000 Altin Tarifeden devam edicem.Sil supur vs zimbirtisi var en azindan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar son durum nedir?
    arkadaşlar tahhürtüm bitti fazla gelmemesi için pttcell 10 tl 128kb lik 1 gb pakete geçmek istiyorum
    sizce ocak 2019 da akn durumu ne olacak biri açıklayabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi winchester34 -- 17 Kasım 2018; 23:12:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: winchester34

arkadaşlar son durum nedir?
    arkadaşlar tahhürtüm bitti fazla gelmemesi için pttcell 10 tl 128kb lik 1 gb pakete geçmek istiyorum
    sizce ocak 2019 da akn durumu ne olacak biri açıklayabilir mi?
    taahhüt vermeni tavsiye etmem.. 1GB akn'li paketin kaldırılması ihtimali daha fazla gibi görünüyor ama isim değişikliğiyle devam etme ihtimali de var. AKN'li paketi ve gece 2-8 opsiyonunu kaldırırlarsa çoğu kullanıcı başka operatöre geçecek zaten. Bekliyoruz bakalım 2019 yılını..
  • taahütsüz fiyatı nedir?
  • Bakanın bugünkü açıklamasında biz AkN'yi altyapı artirildigi için kaldırıyoruz. Müşteriler sakın ek ücret ödemesin diyor. Bu da oluyor ki AkN kalkıyor hızda hiç bir düşme gerçeklesmiyor demek oluyor bu.. Tabiki bu sabit hatlar için geçerli. Ama kafa karışıklığıni önlem için mobil hatlar için ayrı bir genelge yayimlanacaktir. Çünkü mobil hatların alt yapısı buna uygun değil büyük ihtimal hız artışı sağlanıp AkN devam edecektir. En kötü bu hızla devam edecektir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyazsoy B kullanıcısına yanıt
    Bundan birkaç yıl önce açıklardan yararlanıp ücretsiz internete giriyorduk. O zamanlar altyapıda falan sıkıntı yoktu. Hem de 3G. Herkes bir anda birşeyler indirecek değil sonuçta. İstasyona 1000 kişi bağlansa 10 kişi belki indirme yapacak. Kaldı ki 4K olan telefonlar da var. Bilmeyen birisi 1 Gb netiyle 1 video izlese anında gider internet. En kötü ihtimal kotaların yükseltişmesi lazım mobil tarafta. 4Gb 8Gb 16Gb 20-30-50-75-100Gb olan paketler olmalı. Yurt dışında bu paketler var belki bizde de olur. Yurt dışında 4G paketleri incelemek lazım. 3G de aşağı yukarı aynı paketler var şuan ve pahalı.

• Örnek olması açısından şu ikisini inceleyin. Bunlar büyük operatörler. 150$ olanı 2 aylık paket. 75$ yani. Her şey sınırsız. Muhtemelen bizde 150 lira falan olur sınırsız paket. Pek umutlanmayalım.

18.12.2018 tarihinde sona erdi

• Arkadaslar 1 gb aknli paket ve yanina aldiginiz tarife ile ne kadar odeyebiliriz minimum? 28 38?

• winchester34 W kullanıcısına yanıt
    18+10+2 tl vergi 30-31 lira gelir. En düşük. Toplam 3 gb en düşük paket sözleşmede görürsün zaten mini paket 1gb + 1 gb hediye + 1 gb akn li paket.

Ben üstüne sabah kullanmak için 25 tl ye 5 gb alıyorum. O hız delirtiyor beni.

• quote:

Orijinalden alıntı: limitsizeposta

18+10+2 tl vergi 30-31 lira gelir. En düşük. Toplam 3 gb en düşük paket sözleşmede görürsün zaten mini paket 1gb + 1 gb hediye + 1 gb akn li paket.

Ben üstüne sabah kullanmak için 25 tl ye 5 gb alıyorum. O hız delirtiyor beni.
    yarın pttye gidip bu paketleri alıp ptt cell e geçeceğim sizce kalkma durumu olur mu 2019da ? tahhürt vermeyelim boşu boşuna?
    @limitsizeposta ve farklı kullanıcılar 2019 ile ilgili tahminlerini soyledi zaten.. Neden tekrar tekrar aynı şeyleri soruyorsun? Konuyu baştan sona okuyarak öğrenmek istediğin birçok sorunun cevabını bulabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0537

Faturalı Standart tarifeye geçip alabilirsiniz. Ama diğer arkadaşında dediği gibi 2 ay sonra ne olacağı belli değil.

Alıntıları Göster
    faturalı standart tarife hiç göremedim sayfalarında, illa bir paket aldırıyorlar en ucuzu da 18 TL

Aslında konuşma paketi alıyorsun 18 tl ye onda sıkıntı yok. Yılbaşından sonra 18 liraya konuşma paketi bulamazsın bence onun için taahhüt yapmaya değer. Fakat;
    yılbaşında sınırsız paket kalkıyor büyük olasılık. Bence bekle derim. 1 ay daha idare et. Zaten 1 aya her şey belli olur. Hatta son 1 hafta kala tüm operatörlerin paket ve tarifelerini açıklamış olması gerekir. Baktık ki bir gelişme yok. O zaman 1 ocak 2019 da gece bir bakarız paketten yiyor mu diye. Yiyorsa yapılacak bir şey kalmadı.
    Superbox da 10 mbit sınırsız kotasız 159 lira olmuş. Superbox limitsiz kotasız hız sınırsız olanı ise 290 küsür liraya dayanacak. Diğer bir tane lifecell pro var o da 159 lira gece 2-8 ne olacağı belli değil. Türk telekom ya da pttcell belki uygun paket çıkartabilir. Taahhüt vermeyin şimdilik derim. Uygun paket çıkarsa geçeriz hep birlikte. Araştırmaya devam ediyorum ben de. Her kafadan ayrı bir ses çıkıyor. Belli değil yani

• Btk 'nın her eve internet paketi aldıkları kararın dışında istisna tutulmuş. Bu da istisna edilebilir belki.

• Turkcell' in sınırsız paketleri gitti. Bir tane var ona da para verilmez.
    Pttcell de aynı şekilde 1 GB aşımsız olacak.
    Vodafone da sınırsız paket zaten yok
    Türk telekom da 256 kbps olan var sınırsız sadece o da 50 TL 10 GB kotası var. Ama muhtemelen o da kapatılır yakında. Sınırsız paket kalmayacak. Son ayı iyi değerlendirelim. Dalın internete, gömülün.
  • Bu ayın sonunda benim taahhüt bitiyor. Muhtemelen 1 ay daha ne var ne yok diye taahhütsüz devam ederim. Belki de müşteri hizmetleri arayıp teklif de yapabilir. Gelişme olursa buralara yazarım yine.

• Türk Telekomun akn'li sınırsız jet wifi tarifesi ne olacak acaba. Aşımsız vb. bir ifade de yok,direkt olarak sınırsız denmiş.

• Beyler diğer konularda 1 gb aknli paket icin pttcell den arananlar olmuş.paketi iptal edin akn kalkinca 300 400 gibi faturalar gelebilir diye uyari yapilmis. Baska aranan var mi ptt cellden aknli 1 gb ile ilgili?

• quote:

Orijinalden alıntı: winchester34

Beyler diğer konularda 1 gb aknli paket icin pttcell den arananlar olmuş.paketi iptal edin akn kalkinca 300 400 gibi faturalar gelebilir diye uyari yapilmis. Baska aranan var mi ptt cellden aknli 1 gb ile ilgili?
    Ben aranmadım öyle bir bilgi yok şuan

• Paket ismi bu şekilde online işlemlerde;

Hat iptalinde ödenecek ücrette online işlemlerde gözüküyor ve iptal işlemi başlatılıyor;

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.