Şimdi Ara

Pttavm Şov Yapıyor Resmen 5 Litre TMO 92.50 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
279
Cevap
10
Favori
44.537
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • migrosa kendi yağları tekrar gelmiş şoka da fiyatlar değişecek boşa atlamayın, zaten bu fiyatlara yakın alacaksınız

• konusu açılmadan gayet rahat girilip alınıyor ama konu açılınca site çöküyor, bunu sadece buradakiler yapmış olamaz,

Aynı ilanı paylaşan çok kanal olmalı.

Dün rahatça aldım, alamayanlar ara ara takip etsin, stok bittikten sonra site rahatlıyor, tekrar stok eklenince rahatça alırsınız :)

• internette bile yağ kuyruğu... 2022 türkiyesi...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • alınmıyor ki. bu sıvıyağ işleri iyice ekran kartı gibi oldu

• RTE göre Türkiye'de tek kuyruk varmış oda Varlık Kuyruğu beyler. Bugün evinizde 5 kiloluk yağınız varsa varlıklı sayılacağınız günlere az kaldı hadi gene iyisiniz

• Tomcruise55555 T kullanıcısına yanıt

Rusya Çelik ihracaatını durdurdu:

Artık hiçbir teneke 5 Lt yağın fiyatı 200 TL' den az olmayacak...

• Bizim millet böyle olduğu sürece çok kazıklanır. Yağ bitecek diye yağmaladınız da ne oldu? Kriz bile olacak olsa komşunda yağ olmadığı ve sende stok olduğu için mutlu mu olacaksın? Ya da senin stoğun da bitmeyecek mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cem_Alim C kullanıcısına yanıt

yok yaw çitti misin sen

• millet sabahtan kooperatif market önünde yağ kuyruğuna giriyo sen ne diyorsun Pttavm Şov Yapıyor Resmen 5 Litre TMO 92.50 

• alınmıyor patladı site

Pttavm Şov Yapıyor Resmen 5 Litre TMO 92.50

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    :) bunu inanarak yazdiğiniza inanmak istemiyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • biyikliadam kullanıcısına yanıt

sular kesilmiş ayrıca fiyatlar daha da artacak:D:D:D:D

• 11,50 TL KARGO çıktı almadım bu fiyata zaten buluyorum avantaj yoktır

• Kargo çok geldi gözüme almadım

• Tomcruise55555 T kullanıcısına yanıt

bulduğunuz yeri iletinde bizde bilelim hocam. ben göremedim bu fiyata 5 lt yağ?

• sorun değil, zarar ederse bir şekilde bize kitlerler, yine bize ödetirler zararı.

• Ödeme ekranı geldi karta taksit yapılmıyor diye hata verdi taksit seçmedim ki haveleye tıkladım sonra 30 dk sonunda hata verdi ödemeye gelmek için 30 dk bekledim 30 Pttavm Şov Yapıyor Resmen 5 Litre TMO 92.50 

• bu ne rezil sitedir yahu ne üyelik girişi yapabiliyorum ne ürünü sepette alabiliyorum

• investing kullanıcısına yanıt

şokta ayçiçek yağı 128,95, yüzde 10 tosla indirimi ile kaça alıyorum hesapla, ayrıca şimdi kontrol ettim şokta stokta var, galeyana gelip çıldırmayın fiyatlar bu seviyede devam edecek, ben uygun diye 85 e aldım migrostan 5 litrelik kampanya ile, bu fiyatlar yüksek benim için

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.