Şimdi Ara

Pttavm Şov Yapıyor Resmen 5 Litre TMO 92.50 (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
279
Cevap
10
Favori
44.537
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

şu ana kadarki efsane yorumlardan birisi olmuş. benzeri henüz yok. tebrik ederim...  

• Dexter Morgan kullanıcısına yanıt

sizinki de bir üstteki gibi... ama sizinki "hidden gem" olmuş. henüz beğeni sayısı çok az...

• muhalif13 kullanıcısına yanıt

Panik havasının oluşmasına sebep olanlara bak o zaman

Ülke kabız olmuş. Önce bağırsakları temizlensin, gerisine bakılır.

• Benden para çektiler ama ödeme tamamlanamadı halen diyor müşteri hizmetlerini aradım mail atın ekran görüntüsü falan dedi.Yıllardır internetten alışveriş yaparım hayatım da ilk defa böyle bir şeyle karşılaşıyorum

• quote:

Muhalefet tek bir ekonomik sorunlar için çözüm önerileri var mı yok.

Diyen birini ciddiye alıp cevap yazan arkadaşlara ne diyeyim, bilemedim. Mesainizi çıkarsız, gerçekten vatanını miletini düşünen iyi niyetli insanlara harcayın. Yalan medyasının diktelerini tekrarlayıp duranlardan kimseye hayır gelmez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Parayı hiç ettiler hala karta iade edilmedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tam dolandırıcıların eline düştük. Hem ürün ortada yok hem para iadesi yok. Bankayı arıyorum bağlanak zor. Allah belâlarını versin bu pttavm nin. Yok dekont yok provizyon numarası yok kart numarası uğraş dur. Nerden bulaştım ya bu hırsızlara ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yakın bir arkadaşım bundan ta 3 ay önce sağlam yağ stoğu yapmıştı yaklaşık 35 adet 4 ve 5 litrelik ayçiçek ve mısır yağlarından :)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Black_34 kullanıcısına yanıt

lokantası mı var al-satçı mı .

35 adet yağ en fazla 2025 stt olsa yine de bitmez.

• HK-416 kullanıcısına yanıt
    Yok ne lokantası adam evine stok yaptı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Değerli Müşterimiz,

Gerekli kontroller sağlandığında ödemenizin tamamlanamamış olmasından kaynaklı olarak siparişiniz oluşmamıştır. Ödemesi tamamlanmayan siparişleri tutarları ödeme yapılan kredi kartlarına otomatik olarak iade edilmektedir.

Bankanızdan kontrol etmenizi yine de ücretin çekilmiş olması durumunda ödeme dekontunuzu, bankanızın çağrı merkezi aracılığıyla öğrenebileceğiniz referans numarasını ve kredi kartınızın ilk 6 son 4 hanesini bizimle paylaşmanızı rica ederiz.

Destek talepleriniz için  web sayfamızdaki ve mobil uygulamalarımızdaki "Bize Ulaşın" bölümünde bulunan formu doldurarak  tarafımıza ulaşabilirsiniz

Saygılarımızla

PttAVM.com

www.pttavm.com
    PttAVM.com – Güvenli Alışveriş Merkezi
    https://www.pttavm.com

Resmen dolandırıldık

• muhalif13 kullanıcısına yanıt

Mesele sadece bu duruma çözüm getirmek değil. Bir daha böyle olmaması için çalışmak. Bu ülke bu hale dün gelmedi. yavaş yavaş ağır ağır geldi. Tabi ki hemen çözüm olmayacak.

Şuanki durumda da çözüm falan yok. Çözümümüz giderlerse gitsinler. Kınama falan işte. En azından başka konularda bir şansımızı denememiz lazım. 20 sene başta olup halen muhalefet şöyle böyle diyen bir güruhsunuz nasıl bir utanma yok anlamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ScriptKidie -- 10 Mart 2022; 13:52:4 >
  • Yağ geldi, trakya birlik üretmiş, yani biryağ ile aynı. Umarım kalitesi de biryağ ile aynıdır.

• onurgencx kullanıcısına yanıt
    Link var mı

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • ScriptKidie kullanıcısına yanıt
    Ben mi suçluyum yoksa Ekmeleddin, İnce gibi ülkeye yürütücü Cumhurbaşkanı adayı gösterip kapının önüne koyanlar mı?

Ülke bu durumda ise muhalefet olarak biraz da biz nerede hata yapıyorum diye düşünmeye ler mi?

Kimin umurunda parlementer sistem, %1 oy potansiyeli olan adamları kim umursuyor?

İktidara küfür edip daha beterini yapmak kimin marifeti?

Küçük enişte, eski her şeyi satan babacan mı ülkeye faydalı kurtarıcı?

PKK, fetö aşkı ile nereye kadar?

Kızmak suçlamak en kolayı fakat halen bu berbat yönetimi gönderecek ahlaklı liyakatli kişilerin olmaması çok mu normal?

• CemalBilece C kullanıcısına yanıt
  • 2 gün önce almıştım kargolandi bugün

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.