Şimdi Ara

PttAvm Playstation 5 --- 8.299 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
5.102
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Herkes iphone a sallıyor marka fanı vs ama gördük ki, sony kendine resmen köle yapmış insanları, hipnoz etmiş. bağımlılık yapan ilaç gibi sınırlı sürdü piyasaya millet kapıştı, almak isteyenlerde dört gözle bekliyor.

Alanlarda kendini ayrıcalıklı konumda hissediyor.

Sanırsınız ürün gelecekten geldi hiç video oyun oynanmamış dünyada, ilk defa oynayacaklar.

Pazarlama taktiğinden başka bir şey değil bu sınırlı stok.. Deli gibi bekleyenlerde bedava reklam oyuncuları...
  • Bence asıl fırsat altın gibi görünüyor https://www.pttavm.com/yeni-tarihli-tam-altin-p-84697546 2999 TL piyasadan bile daha ucuz

• quote:

Orijinalden alıntı: Berk.Armani

Bence asıl fırsat altın gibi görünüyor https://www.pttavm.com/yeni-tarihli-tam-altin-p-84697546 2999 TL piyasadan bile daha ucuz

2920 lira tam altın. 80 lira zarar. yine de alınır mı bilmem

edit= 3150 trendyolda. fiyat iyiymiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 27 Aralık 2020; 12:51:48 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ps5 bitmiş

• Ps i bekleyin yeniyilda fiyatlari daha uyguna bulabileceğiz sanirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • satıcı puanı cok düşük 50 tane satsa faize koysa 1 ayda allah bereket verrsin

• Saat başı geliyor sanırım

• Ps5 tükenmiş, oğlana da sözüm vardı, bekleyelim bakalım pusuda, ya burası ya Amazon, düşürcez
  • Birkaç gün sonra vergi düşecek gibi görünüyor. Şu an almak riskli.

• _magnetar_ kullanıcısına yanıt

Hocam böyle bir bilgi var mı cidden. Ben Yeni yılda aksine zam yaparlar diye düşünüyorum bizde vergisi artan bir kalemin azaldığı çok nadir görülmüştür.

• quote:

Orijinalden alıntı: _magnetar_

Birkaç gün sonra vergi düşecek gibi görünüyor. Şu an almak riskli.

düşer düşer PttAvm Playstation 5 --- 8.299 TL 

• Onay vermeden para satıcıya geçmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: Berk.Armani

Hocam böyle bir bilgi var mı cidden. Ben Yeni yılda aksine zam yaparlar diye düşünüyorum bizde vergisi artan bir kalemin azaldığı çok nadir görülmüştür.

Alınan karara göre ilave gümrük vergisi miktarı %50'den %20'ye düşecek. Eğer yeni bir karar alınmazsa. Kesin bir şey diyemem tabi. Ben bekleyip görme taraftarıyım. İsteyen siparişini verir. kutuyu açmaz. Cayma hakkını kullanır vergi düşünce. Çözüm önerisi olarak düşünülebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _magnetar_ -- 27 Aralık 2020; 16:21:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _magnetar_

Alınan karara göre ilave gümrük vergisi miktarı %50'den %20'ye düşecek. Eğer yeni bir karar alınmazsa. Kesin bir şey diyemem tabi. Ben bekleyip görme taraftarıyım. İsteyen siparişini verir. kutuyu açmaz. Cayma hakkını kullanır vergi düşünce. Çözüm önerisi olarak düşünülebilir.

Alıntıları Göster

%20 değil miydi?

• _magnetar_ kullanıcısına yanıt
    Vergi uzatılmazsa yılbaşında son. Resmi gazeteyi takip etmek gerek.

Konsol almam. Alsam da xbox alırım gamepass ile çok daha ucuza gelir.

• quote:

Orijinalden alıntı: ardack

%20 değil miydi?

Alıntıları Göster

Evet %20. Aklımda yanlış kalmış. Mesajı düzelttim, sağ ol.

• ps5 in en büyük tasarım sorunu şu uyduruk plastikten yaptıkları stand, o kadar para vericeksin naylon plastiğinden 1 dolarlık ayaklık üzerinde duruyor alet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FreeRun -- 27 Aralık 2020; 16:27:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FreeRun

ps5 in en büyük tasarım sorunu şu uyduruk plastikten yaptıkları stand, o kadar para vericeksin naylon plastiğinden 1 dolarlık ayaklık üzerinde duruyor alet

PttAvm Playstation 5 --- 8.299 TL
  • Maximum gördüm aldım kısmında gördün ps5 ve xbox yeni çıkanı 8299 lira artık maxi puanlar vardı yüzde 250 350 lira arası bi göz atın derim
  • Herkes iphone a sallıyor marka fanı vs ama gördük ki, sony kendine resmen köle yapmış insanları, hipnoz etmiş. bağımlılık yapan ilaç gibi sınırlı sürdü piyasaya millet kapıştı, almak isteyenlerde dört gözle bekliyor.

Alanlarda kendini ayrıcalıklı konumda hissediyor.

Sanırsınız ürün gelecekten geldi hiç video oyun oynanmamış dünyada, ilk defa oynayacaklar.

Pazarlama taktiğinden başka bir şey değil bu sınırlı stok.. Deli gibi bekleyenlerde bedava reklam oyuncuları...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fantasticoo -- 27 Aralık 2020; 17:0:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.