Şimdi Ara

Ptt ücretsiz maske dağıtımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ne kadar doğru bilmiyorum böyle mesaj geldi
    Deneyen varmidir

PTT tüm vatandaşlara haftada bir paket (5 adet) olmak üzere ücretsiz maske dağıtılacağını açıkladı. Duyuru EpttAVM web sitesi üzerinden yayınlandı. Maskelerin PTT Kargo ile ücretsiz dağıtılacağı bildirildi.

🔴 Aşağıdaki linkten maske talebinde bulunabilirsiniz.

👉https://maske.epttavm.com/

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A6A933173

Bu mesaj silindi.
    Yapması gerekeni yapıyor, lütuf değil. Yıllarca vergi verdik, hala da veriyoruz, bu zamanda devlet devlet olmayacakta ne zaman olacak. Geç bile kaldı, uygulamaya sokması gereken daha çok önlem var.
  • başvuruyu tamamladıktan sonra ne e posta adresinize bir mail, nede cep telefonuna gelen bir bilgilendirme sms'i geliyor.

ama başvuruyu tamamladıktan sonra korona yaz bilmem kaça gönder destek ol diye sms gelmesi manidardı.

sanırım yardım yapmazsan maske yok demeye getirdiler.
  • Geldi yine 6 yıldır pasif hesapla bir trol.
    Yönetim uyuma artık. Nasıl bir açık var sitede böyle.
    5 yıllık 10 yıllık pasif hesaplar troller banlanınca birden aktif oluyor.
    Bunları adminlerden biri mi servis ediyor bu şaklabanlara?
  • Şu an sipariş felan verilmiyor. Sistemde yoğunluk v.s. den bahsediyor haberler. Tüm formu doldurdum, Maske siparişini ver butonuna tıklıyorum tık yok.

Düzenleme: diğer konudaki arkadaşlar gibi birkaç kez tıklayınca verdi. Sanırım birden fazla sipariş kodu aldı ma mükerrer sipariş olacağını zannetmiyorum. Bu arada gerçekten kargoyla gelmesi de orada çalışanlara ayrıca bir zorluk olacak. :( Resmen sakal bıyık olayı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slowfood -- 5 Nisan 2020; 22:16:19 >
  • PTT bunu yapacaksa eğer normal kargo kabul etmemeli bu dönemde. Sonuçta onlar da bizim gibi insan. 84 milyona adrese teslim kargo dağıtımı yapan bir PTT diğer kargolarla nasıl uğraşacak. Aslında bu dönemde tüm kargo firmaları zorunu maddeler dışında hiçbir ürün kabul etmemeli
  • veleciraptor kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle katılıyorum
    Ama tum evlere giden diğer çalışanlarda unutmamak lazım

• veleciraptor kullanıcısına yanıt
    İnsanlar parfüm, kıyafet alıyor mu şu an ki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • agtr A kullanıcısına yanıt
    Evde kalanlar sıkılıyor reis napsinlar parfüm kıyafet olmak zorunda değil kolonya aliyo eldiven vb şeyler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.