Şimdi Ara

PTT 'Teslim Edilemedi' ne demek?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
6.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yurt dışından 2 pakedim gelecekti, aynı gün kargoya verilmiş ikisi de.Bu sabah dağıtıma çıkmış fakat postacı pakedin birini getirmiş diğeri için 1 saat sonra gelecek demiş anneme.Bu bana hiç inandırıcı gelmedi, niye diğeri 1 saat sonra gelsin, madem öyle birşey var beraber gelmesi gerekirdi bence..Neyse şu an sorguladım paketlerin durumlarını, bir tanesi teslim edildi diğeri teslim edilemedi diyor.Bundan sonra ne yapmam lazım?

• soğuk bir bardak su içmen lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: BaykusReis

soğuk bir bardak su içmen lazım

Ciddi misin yahu? Takip numaram var ama.Başka bir şekilde teslim alma şansım olmaz mı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkSmellMan

quote:

Orijinalden alıntı: 58_transporter_58

quote:

Orijinalden alıntı: BaykusReis

soğuk bir bardak su içmen lazım

Ciddi misin yahu? Takip numaram var ama.Başka bir şekilde teslim alma şansım olmaz mı.

Hocam şubeden almanız gerek sanırım arkadaş şaka yapmış.

Bende öyle tahmin etmiştim ama adım adım yapmam gerekenleri bilmem lazım.

Nereyi aramam lazım mesela, herhangi bir şubeyi arasam olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 58_transporter_58

herhangi bir şube olmaz yaşadığınız şehirdeki ptt şubesini arayacaksınız adresini öğrendikten sonra şubeden teslim alacaksınız ptt nin sitesinden şubenin telefonunu alın
  • ptt karşı ödeme ile tam 16 gün sonra paramı aldım ben. karşıya gönderdiğim ürün hemen teslim edildi param tahsil edildi ama izmirdeki şerrrr refli ptt kargo görevlisi paramı 10 gün cebinde tuttu. Açıp ana avrat küfrettim geliyom lan yarın size 300 liralık dayak atacam orada dedim hepsine paramı o şekilde yatırdılar. Hemde 1 saat içinde
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dhizm

ptt karşı ödeme ile tam 16 gün sonra paramı aldım ben. karşıya gönderdiğim ürün hemen teslim edildi param tahsil edildi ama izmirdeki şerrrr refli ptt kargo görevlisi paramı 10 gün cebinde tuttu. Açıp ana avrat küfrettim geliyom lan yarın size 300 liralık dayak atacam orada dedim hepsine paramı o şekilde yatırdılar. Hemde 1 saat içinde

Hocam ben kapıda ödemeli gönderdim dedim ama alıcı kargoyu şubeden aldı yine böyle uzun sürer mi?

Ptt kargo ile hayatımda ilk ve son kere iş yaptım. Sürer kardeşim sürer. İnşallah 2 haftadan uzun sürmez seninkide.

• PTT kargoyla iş yapmayın bu kadar rezalet başka bir kargo şirketi daha olamaz.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

ptt karşı ödeme ile tam 16 gün sonra paramı aldım ben. karşıya gönderdiğim ürün hemen teslim edildi param tahsil edildi ama izmirdeki şerrrr refli ptt kargo görevlisi paramı 10 gün cebinde tuttu. Açıp ana avrat küfrettim geliyom lan yarın size 300 liralık dayak atacam orada dedim hepsine paramı o şekilde yatırdılar. Hemde 1 saat içinde

Hocam ben kapıda ödemeli gönderdim dedim ama alıcı kargoyu şubeden aldı yine böyle uzun sürer mi?

Ptt kargo ile hayatımda ilk ve son kere iş yaptım. Sürer kardeşim sürer. İnşallah 2 haftadan uzun sürmez seninkide.

Gönderirken teslim edildi yazdığı gün havale geçilir demişti burada ki ptt. Neyse pazartesi soracağım. Teşekkürler.

Benim havalem kargoyu gönderdikten 16 gün sonra geldi. Kayseri'den İzmir'e paket yolladım. 2 gün içerisinde teslim edilip param alındı. O para benim hesabıma yatana kadar da üstünden 14 gün geçti. Sen sen ol Ptt kargo ile hiç birşey gönderme. Rezillikten başka birşey değil. Hele parayı tahsile gittiğimde görmen lazımdı. Aldığım sıra 400 küsür ama sıra 90'larda. Orta yaşlı hafif süslü bir gişe sorumlusu hatuna yanaştım, hanımefendi param yatıcaktı ama ..... diye ufak sohbet ettim. Ver barkodunu paranı vereyim dedi. Aldım çıktım paramı.

• Sorun çözüldü arkadaşlar, bugün ben iş yerindeyken dağıtım elemanı gelip teslim etmiş.2 gün dağıtıma çıktı pakedim..

Fakaat, takipsiz olarak postalanan güneş gözlüğüm gelmedi henüz, muhtemelen cebe attı biri.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.