Şimdi Ara

PTT KARGO REZALETİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
5
Cevap
0
Favori
162
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> PTT KARGO REZALETİ
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1815 Mesaj
    Mart ayında attıgım kargoyu ptt kaybetmişti. Bir sürü attığım şikayet gittiğim bir sürü ptt şübesinde sonra 10 aysonra tazminatim 180 tl ödendi. şimdi geçen beni pttden arıyolar ve yanlış yapıldı 88 tl geri ödeyin diye. Ben de yazılı bir belge istedim bugun geldi. Resmen magdur üstüne magdur oldum.Kargomu 10 ay kaybetmeleri yetmiyormuş gibi bir de verdikleri tazminatı geri isteyecek kadar yüzsüzler.Yarin genel merkezle görüşcem ama sizce ne yapmam gerekir.Asla parayı iade etmicem ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onuraydin -- 17 Ocak 2012; 20:10:10 >

|
    |
    ne yolladınız kargoyla ?
    quote:

Orijinalden alıntı: AlaturkaMavzer

ne yolladınız kargoyla ?

cep telefonu ama bir öenmi yok sigorta yapmayınca.Siz siz olun değerli ürünleriniz sigortalatınız
    |
    |

Orijinalden alıntı: Teardrops

iş yerine gelen postalara bakıyorum 4-5 sokak ötedeki binaların postaları da beraber atıyor gidiyor adam .

ben yazılı belge istedim adamlar koskocaman siteyi bulamayıp yada umursamayıp başka bir bloga atmışlar bana ordan güvenlik getirdi.üzerinde eksik adres yazmiş bir de utanmadan bu kadar rezil bir firma
    |
    |
1
Reklamlar
haberler
SEO
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.