Şimdi Ara

PTT Kargo ile kitap gönderimi %50 indirimli (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
155
Cevap
10
Favori
171.766
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BreakBeaT

ptt de mesafe farketmez şehiriçi ve şehir dışı olarak 2 ye ayrılır ve spiralli basılmış kağıtlar kitap kampanyasına dahil değil.
    ben spiralli kitapları poşete bantlayıp ptt ye götürdüğümde eleman spiralli kitapları görmediği için kampanyaya dahil ediyor
  • sınava hazırlık kitapları dahil mi şu an da

geçen sene ales hazırlık kitabı göndermiştim arkadaşa böyle kitapları kabul etmiyoruz felan demişlerdi şu anda da öyle mi?

güncel durum nedir?
  • SaidAbdullah kullanıcısına yanıt
    Bir sene önce kalın defter ve kitapları kolileyip postaladım, veznedar bana içini açmadan içinde ne olduğunu soru bende kitap defter deyince açmadı öyle işleme aldı. Başka şubeden deneyin satın olmaz sanırsam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yakın zamanda ptt den bu kitap kampanyasına dahil olacak bir koli göndereceğim de, kitaplara zarar gelmesin diye o kadar sarıp sarmaladığım kutuyu şubede tekrar açtırmazlar umarım. Mutlaka açın içine bakmamız gerekiyor diyorlar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: OsmanlıKafası

Bu mesaj silindi.
    Hep üçkâğıt hep üçkâğıt.
  • icarusdream kullanıcısına yanıt
    Evet içine bakmak zorundalar açmak istemezseniz kabul etmezler ..

• yüzde 50 kitap indirimi devam ediyor mu? ya da tek kitap 3 tl olayı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Gordon Milne

yüzde 50 kitap indirimi devam ediyor mu? ya da tek kitap 3 tl olayı?
    Ben de merak ediyorum,bir arkadaşa tyt-ayt kitabı göndereceğim 15-16 tane.Eğer geçerli ise ben de ptt ile yollayacağım.Diğer türlü çok fahiş fiyatlar ile karşılaşmak içten bile değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: crywolf34

Ben de merak ediyorum,bir arkadaşa tyt-ayt kitabı göndereceğim 15-16 tane.Eğer geçerli ise ben de ptt ile yollayacağım.Diğer türlü çok fahiş fiyatlar ile karşılaşmak içten bile değil.

Alıntıları Göster
    https://forum.donanimhaber.com/kargo-80-indirim-4-tl-ptt-kargo-aras-kargo-surat-kargo-mng-kargo-yurtici-kargo-ups--131153607
    4 tl ye kod alıp 12kg lik koliyi 9 tl ye getirdim.tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gordon Milne

yüzde 50 kitap indirimi devam ediyor mu? ya da tek kitap 3 tl olayı?
    Hocam az önce 5 yks kitabinı 8 tl ye gönderdim devam ediyor

• @yemini Hocam iyiymiş bu.Bakacağım

@melih2316 Hocam pttde kargo ücretini alıcı ödemeli olarak gönderebiliyor muyuz ? Sivasa 15-16 kalın ders kitabı kaça patlar ki ?
  • crywolf34 kullanıcısına yanıt
    Alıcı ödemeli gönderebilirsin maks 17-18₺ tutar sanırım

• Mesajınız olsun lazım olacak

• Arkadaşlar bugün Ptt'ye gittim elektronik sıra sistemleri bozulmuştu insanlar kuyruğa girmişti ve 3 vezneli şubede sadece tek vezne çalışıyordu. İnsanlar sıram karışmasın diye oturmuyorlardı bile ama İzmir şubesi olduğundan mı bilmem kimse kaynatmaya ve hak yemeye çalışmadı.
    Sıra bana geldiğinde kampanyanın devam edip etmediğini bilmiyordum ben de kitap kargosu göndermek istiyorum dedim. Bana paket verdi kitabı içine koymam için koydum. Sonra tartıya koy dedi, koydum. 150 gr. çıktı ve sadece 3tl ödedim çok güzel. Bana takip numarası da verdi internetten takip edebiliyorum.

Bildiğim kadarıyla 1000 gr.'a kadar 3 tl
    Onün üstü de %50 indirimli.

Ptt'i bu kampanyasından dolayı tebrik ediyorum ve çok başarılı buluyorum. Maalesef hizmet hızı ve düzeni hakkında böyle düşünmüyorum. Mutlaka kitap kampanyasınu kullanmak istediğinizi de söyleyin çünkü bir arkadaşım normal kargo ücreti yollamıştı ağır kitap kolisi için.
    Neşeli günler...
  • konu sahibine teşekkürler
  • quote:

Bu mesaj silindi.
    Böyle mesajlar yüzünden yeni tebliğ geldi. Kitapların arasına didik didik bakıyoruz artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LorrySossue

Arkadaşlar bugün Ptt'ye gittim elektronik sıra sistemleri bozulmuştu insanlar kuyruğa girmişti ve 3 vezneli şubede sadece tek vezne çalışıyordu. İnsanlar sıram karışmasın diye oturmuyorlardı bile ama İzmir şubesi olduğundan mı bilmem kimse kaynatmaya ve hak yemeye çalışmadı.
    Sıra bana geldiğinde kampanyanın devam edip etmediğini bilmiyordum ben de kitap kargosu göndermek istiyorum dedim. Bana paket verdi kitabı içine koymam için koydum. Sonra tartıya koy dedi, koydum. 150 gr. çıktı ve sadece 3tl ödedim çok güzel. Bana takip numarası da verdi internetten takip edebiliyorum.

Bildiğim kadarıyla 1000 gr.'a kadar 3 tl
    Onün üstü de %50 indirimli.

Ptt'i bu kampanyasından dolayı tebrik ediyorum ve çok başarılı buluyorum. Maalesef hizmet hızı ve düzeni hakkında böyle düşünmüyorum. Mutlaka kitap kampanyasınu kullanmak istediğinizi de söyleyin çünkü bir arkadaşım normal kargo ücreti yollamıştı ağır kitap kolisi için.
    Neşeli günler...
    Çok sağolun hala devam ediyor mu diye çok merak ediyordum. Alıcı ödemeli gönderebiliyoruz di mi ?
    Geçen seneki kitaplarımı satıyorum o yüzden sordum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6B5A59FD1 -- 22 Eylül 2018; 18:2:20 >
  • jedi39 kullanıcısına yanıt
    Hiç yapmadım hocam ona müsaade edip etmediklerini merak ettim sadece günahımı aldınız.

• quote:

Hiç yapmadım hocam ona müsaade edip etmediklerini merak ettim sadece günahımı aldınız.
    Yaptın demedim ki. Kafa bunlara çalışıyor demek istedim.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.