Şimdi Ara

ptt kargo hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
38.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • kargom ayın 20 sinde ptt ye veriliyor ;

1. Kabul Edildi - ANKARA(KÜÇÜKESAT) 20/11/2008 15:23:23
    2. Sevk Edildi - ANKARA(KÜÇÜKESAT) 20/11/2008 16:16:50
    3. Sevk Edildi - ANKARA(ANKARA KİM (Kargo İşleme Merkezi)) 20/11/2008 20:11:49
    4. Gönderinin Geliş Kaydı Yapıldı - İSTANBUL(AND)(AND.YK.KARGO İŞL.MRK.) 21/11/2008 11:34:45
    5. Sevk Edildi - İSTANBUL(AND)(AND.YK.KARGO İŞL.MRK.) 21/11/2008 11:44:52
    6. Dağıtıcıya Verildi - İSTANBUL(AND)(ÜMRANİYE) 21/11/2008 17:28:29

geçen hafta tubitak tan kitap sipariş etmiştim. perşembe gunu verilmiş kargoya cuma gunu ise dağıtıcıya teslim edilmiş. aradan tam 1 hafta geçmesine rağmen kargo hala elime ulaşmadı tamam ucuz falan diyoruz ama böyle iş yapılacaksa bence hiç yapılmasın daha iyi kitabı alırken gene tubitak a form gondermiştim özel kargo şirketiyle 1,5 gun icinde teslim olmustu diğer kargolarda gecikme oldugu zaman müşteri hizmetlerinden yardım alabiliyoruz ama burda o da yok size danısmak istedim bu aşamada neler yapabilirim ? ankaradan 1 gunde gelen paketi şehir içinde 5 gunde teslim edemeyen ptt ye

• Adresini bulamamışlardır. Postaneden gidip almazsan geri yollarlar ankaraya.
  • PTT adrese bir kere gelir, evde yoksan bir daha gelmez. Kargonu ulaştığı PTT şubesinden alman gerekli.
  • Nerden takip ediyorsunuz kargoyu, ben dün gönderdim ama makbuz üzerinde bir numara var fakat sitede takip edebileceğim bir link görmedim.
  • Daha adresinize ulaşmamış posta gördüğüm kadarıyla, bu yüzden geri gitme gibi bir durumun söz konusu olmaması lazım. Adrese ulaştığında evde yoksanız "Haber Kağıdı Bırakıldı" gibisinden bir şey yazar. O zaman da postaneye gidip almanız gerekir.

Tabii bizim postacı eve bile gelmeden haber kağıdı bırakabiliyor nasıl bir üstün yeteneği varsa artık, o nedenle kağıt bulamasanız bile bu uyarıyı görünce kimlikle gidip almak lazım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Cem

Nerden takip ediyorsunuz kargoyu, ben dün gönderdim ama makbuz üzerinde bir numara var fakat sitede takip edebileceğim bir link görmedim.

http://www.ptt.gov.tr/tr/interaktif/kayitliposta.php
  • Ptt kargonun ÇaLışanLarının % 80 şerefsiz adi insanLar kimse iLgiLenmiyo ordan oraya aktarıyolar paso oraya ara burayı ara 169u ararsın topkapıyı verir onu ararsın ikitelliyi verir onu ararsın o başkasını verir. hakkımı hepsine haram zıkkm ediyorum benden kazandıkları paraları
  • ptt görevlileri öyle keyif insanlar ki yurt içinden asla ve asla ptt ile bir şey göndereyim demeyin.yurt dışı saten sorunlu getirmeleri bir dert. merkez ptt ye git adamlar öyle ilgisizki pektimin merkeze geldiği halde bana paketimin olmadığını söylediler .ÇOOOKK ŞEREFSİZLER.YURT DIŞI ALIŞVERİŞ YAPMAKTAYIM SÜREKLİ VE SÜREKLÜ SORUN YARATIYOLAR.ÇİNDEN 2 GÜNDE İSTANBULA GELEN PAKET YURT İÇİNDE 7 GÜNÜ BULUYOR.PAKETİNİZİN ARKASINDA OLMASSANIZ KAYBOLUP GİDİYOR. ARADA KAYNAMA OLUYOR.merkeze geliyo 1 gün bekletip sonrra dağıtım başlıo diğer kargolar böyle deil RESMEN KALİTE YANİ 3 LİRA FAZLA VER ERTESİ GÜN SORUNSUZ KAPINA GELSİN GÜLERYÜZLÜ DAVRANIŞLAR DA AYRICA.
  • 100%de100% bu ptt kargo şerefsiz 25 gün oldu packet hala yok hemde ptt kargo ISTANBUL KARGO ISLEME MERKEZI topkapı herzaman ayne boook
  • Allah belalarını versin hepsi şerefsizin onde gideni.

Aynı durum benim de başımda. :(

Siteden bir arkadastan monitor aldım arkadas sağolasın yolladı fakat İstanbul'dan Ankara'ya 1 günde gelen paket ,Ankara yenimahalle den Sincan'a 6 gün oldu hala gelmedi. Ben bunların şerefini Si........m.

O diyor orayı öbürü diyor şurayı ara. Merkezi ariyon hiçbir şerefsiz operatör teli açma zahmetini göstermiyor. Neymiş Aradiginiz operatör cevap vermiyor daha sonra tekrar arayınız. Ben o cevap verecek operatör 'un taa a..... K..... Beni 1 haftadır o kadar sinir ettiler ki ,sinir hastası olmama az kaldı valla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şirket adresimi verdim. 24 saat açık güvenlik ve ayrıca haberleşme şubemiz var.
    09:22'de bugun haber kağıdı bırakılmış. Ben şirketteyim, herkes şirkette.
    Bu nasıl bir üç kağıttır, ne kadar utanmazlık, arlanmazlık.

9.Dağıtıcıya Verildi - İSTANBUL(AND)(ÜMRANİYE POSTA DAĞITIM/ÜMRANİYE POSTA DAĞITIM)
    26/06/2013 09:48:25
    10.Haber Kağıdı Bırakıldı - İSTANBUL(AND)(ÜMRANİYE POSTA DAĞITIM/ÜMRANİYE POSTA DAĞITIM)
    27/06/2013 09:22:00

Yalancı adamlar! Nereye şikayet edeceğiz bunları!!!
  • Kötülüyorsunuz ama her alışverişimde sıkıntı yaratmadan daha 1 gün olmadan elimden oluyor. Buda az önce geldi
    1.
    Kabul Edildi - İSTANBUL(AVR)(KARAKÖY/KARAKÖY)
    26/06/2013 15:28:18
    2.
    Torbaya Eklendi - İSTANBUL(AVR)(KARAKÖY/KARAKÖY)
    26/06/2013 16:34:50
    3.
    Gönderinin Geliş Kaydı Yapıldı - İSTANBUL(AVR)(İSTANBUL KARGO İŞ. M./İSTANBUL KARGO İŞ. M.)
    27/06/2013 00:09:09
    4.
    Torbaya Eklendi - İSTANBUL(AVR)(İSTANBUL KARGO İŞ. M./İSTANBUL KARGO İŞ. M.)
    27/06/2013 01:10:00
    5.
    Gönderinin Geliş Kaydı Yapıldı - İSTANBUL(AND)(ANADOLU YAKASI PTT KİM/ANADOLU YAKASI PTT KİM)
    27/06/2013 04:37:50
    6.
    Torbaya Eklendi - İSTANBUL(AND)(ANADOLU YAKASI PTT KİM/ANADOLU YAKASI PTT KİM)
    27/06/2013 05:02:32
    7.
    Gönderinin Geliş Kaydı Yapıldı - İSTANBUL(AND)(ÜMRANİYE POSTA DAĞITIM/ÜMRANİYE POSTA DAĞITIM)
    27/06/2013 08:32:00
    8.
    Dağıtıcıya Verildi - İSTANBUL(AND)(ÜMRANİYE POSTA DAĞITIM/ÜMRANİYE POSTA DAĞITIM)
    27/06/2013 09:01:45

• Kitabları okuduktan sonra gonderiyorlarmiş. Öyle duydum.

• quote:

Orijinalden alıntı: rosetta

kargom ayın 20 sinde ptt ye veriliyor ;

1. Kabul Edildi - ANKARA(KÜÇÜKESAT) 20/11/2008 15:23:23
    2. Sevk Edildi - ANKARA(KÜÇÜKESAT) 20/11/2008 16:16:50
    3. Sevk Edildi - ANKARA(ANKARA KİM (Kargo İşleme Merkezi)) 20/11/2008 20:11:49
    4. Gönderinin Geliş Kaydı Yapıldı - İSTANBUL(AND)(AND.YK.KARGO İŞL.MRK.) 21/11/2008 11:34:45
    5. Sevk Edildi - İSTANBUL(AND)(AND.YK.KARGO İŞL.MRK.) 21/11/2008 11:44:52
    6. Dağıtıcıya Verildi - İSTANBUL(AND)(ÜMRANİYE) 21/11/2008 17:28:29

geçen hafta tubitak tan kitap sipariş etmiştim. perşembe gunu verilmiş kargoya cuma gunu ise dağıtıcıya teslim edilmiş. aradan tam 1 hafta geçmesine rağmen kargo hala elime ulaşmadı tamam ucuz falan diyoruz ama böyle iş yapılacaksa bence hiç yapılmasın daha iyi kitabı alırken gene tubitak a form gondermiştim özel kargo şirketiyle 1,5 gun icinde teslim olmustu diğer kargolarda gecikme oldugu zaman müşteri hizmetlerinden yardım alabiliyoruz ama burda o da yok size danısmak istedim bu aşamada neler yapabilirim ? ankaradan 1 gunde gelen paketi şehir içinde 5 gunde teslim edemeyen ptt ye

beyler babam ptt de üst düzey bir yönetici bu olayların olma sebebi dağıtımı taşeronlara vermeleri böylece iş kötüye gidecek ve ptt özelleşecek bunu çözmek için istanbulda ki yöneticiler sabah akşam çalıştılar ama olmadı.

• Ben Van'dan telefon getirtecem bu ptt kargo ile mümkün olur mu ?Bazı kargo firmaları telefon taşımacılığı yapmıyormuş. Acaba ptt kargo yapıyor mu? Bilen varsa bilgilendirirse sevinirim.
  • 2 gün önce Ankaralı bir üyeden satın aldığım Logitech Z-2300 2+1 ses sistemi dün öğlen geldi.
    Kutuyu açtım.
    Subwoofer ön-sağ-üst köşesinden 7,5 cm x 7,5 cm boyutlarında kırılmış.
    (gri renkteki sert plastik kısım)
    Kırık tek parça da değil, 3 parçadan oluştuğu için yapışması zor hatta imkansız gözüküyor.
    Siyah ahşap kaplaması da darbeyi yediği sağ üst köşeden havaya kalkmış.
    Gönderen arkadaşa durumu söyledim.O sağlam göndermiş.
    PTT Kargo şubesinde kutu kapatılmadan önce çektiği resmi bana gösterdi.
    Aşağıda linkini veriyorum.

https://i.hizliresim.com/vpR9RO.jpg

Bu ürüne 350 TL ödedim.Bankaya 4 TL eft masrafı ödedim.PTT Kargoya da 18.75 TL ödedim.
    Yani bana toplam maliyeti 372,75 TL oldu ve mutlu değilim.
    Neyse şansım varmış ki, ürün çalışıyor.Zaten tesellim bu oldu.
    PTT Müdürlüğüne yazılı şikayette bulundum, ama hiç bir sonuç alabileceğimi zannetmiyorum.
    Bundan sonra hassas elektronik parça alım ve satımlarımda PTT kargoyu tercih etmeyeceğim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.