Şimdi Ara

PTT 'den MOTİF Kart [Memursen Üyelerine] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
5
Favori
10.793
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: grandprix

Bu sendika öyle bir sendika ki, 2016 yılında Başbakanlık genelgesiyle yürürlüğe giren cuma namazı vakitlerinde verilen izinli sayılma genelgesini bile devam ettiriyoruz diye kazanımlara eklediler.
    Memurların kanuni hakkı olan öğle yemeğinin devamını bile kazanıma bağladılar.

Böyle böyle 258 madde yazdılar ki tam ölücü diyebileceğimiz gerçek sarı sendikadır.

Motif kart ta iki tırt kurumun memur yolma projesidir.

Utanmadan afiş asmışlar. İki senede %17 maaş artışı kazancı sağladık diye.

Hem kafaları çalışmıyor hem utanmazlar.

İki yıllık bileşik enflasyon oranı %20.

Hak yeme konusu dışında başarılı oldukları birşey yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • birader hem siyasi içerikli konu açıyorsun konunun siyasi içerik içerdiğini "siyasi mesajlarla...." diyerek üstüne basa basa beyan ediyorsun bu ne perhiz bu ne lahana turşusu. konu başlığını düzelt "akplilere özel" şeklinde.
  • Bu sendika liyakatsizleri sırf kendilerinden diye heryere atıyor. Koskoca devleti böyle böyle yıkıyorlar. Altında kalacaksınız.

• iphone anakartını tahütlü posta olarak göndermek istedim olmaz kargo olarak gönderirsin dediler. tahütlü posta 6.5 tl kargo 18 tl . neymiş efendim posta sadece evrak oluyormuş . çinden siparişleri alırken ne gelirse gelsin posta ile getiriyorsunuz demiyorsunuz bunlar kargo olacak posta olarak gönderemeyiz diye. anca kendi vatandaşınıza yapın gıcıklığınızı. bu arada eski postacıyım kucağım büyüklüğünde koliyi posta diye teslim ettiğimde çoktur. yani kısaca ptt'den bir halt olmaz. müşteriye kolaylık değil zorluk çıkaran bir anlayışla hizmet yürütüyorlar.
  • Bu karttan alan oldu mu?
  • bu hesabı kapatmışlar ptt gittim açamadı başka ptt hesabımı da kapattı şimdi internet şubeye de girilmiyor. yeni motif kart da talep edemiyoruz galiba. sosyal medyaları paylaşım yapmıyor kalktı ise kartı atalım bilen var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inexo -- 2 Nisan 2022; 13:18:58 >
  • of ya 4 yıl önceki konuyu anlamak için 2 dkmı yedin

• inexo kullanıcısına yanıt
    https://www.motifkart.com.tr/
    Motif Kart Üye İşlemleri / Giriş Yap / Kupon Sayfası / Motif Kart I Memursan Kazanırsın
    https://www.motifkart.com.tr/y/motif-kart-basvuru.html?sayfa=uyelik&basvuruformturu=yenibasvuru

Buyrun üyelik linki. Kartın ne işe yaradığını bende çözemedim arkadaşımda var

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.