Şimdi Ara

PTT'de güvenlik açığı: vatandaşların isim ve adres bilgileri herkese açık (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
209
Cevap
9
Favori
19.668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
203 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ama herkes gelip WhatsApp'a isyan eder, tam bir komedi bu memleket...PTT'de güvenlik açığı: vatandaşların isim ve adres bilgileri herkese açık 

• Size daha ilginc'ini söglüyeyimmi, Teb'ten email adresime bir vatandas hakkinda sürekli kredi islemleri ile ilgili mesaj geliyor adamin tüm bilgileri ortada en son aldigi banka kartinin ptt kodu geldi herseyi ortada adamin.Kendilerine mail atip hata oldugunu bildirdim bilmem surayi ariycaksiniz burayi ariycaksiniz diye mesaj atiyorlar sanki benim sorunummus gibi :)))

• Sanki ben seni takip etmeye giriyorum foruma. İki haber okuyalım diyoruz denk geliyorsun.

• PTT'de güvenlik açığı: vatandaşların isim ve adres bilgileri herkese açık

bu da epttavm mesafeli satış sözleşmesi. satıcı telefon numarası müşteriye verilmesi demiş ama ben telefon numarasını görebiliyorum PTT'de güvenlik açığı: vatandaşların isim ve adres bilgileri herkese açık 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sekman Pistonu -- 17 Ocak 2021; 18:33:39 >
  • mert1907 kullanıcısına yanıt

PTT'de güvenlik açığı: vatandaşların isim ve adres bilgileri herkese açık PTT'de güvenlik açığı: vatandaşların isim ve adres bilgileri herkese açık PTT'de güvenlik açığı: vatandaşların isim ve adres bilgileri herkese açık PTT'de güvenlik açığı: vatandaşların isim ve adres bilgileri herkese açık 

• Sekman Pistonu kullanıcısına yanıt

benim sürat kargom takıntım varPTT'de güvenlik açığı: vatandaşların isim ve adres bilgileri herkese açık 

• Koskoca devletin kargo şirketindeki rezilliğe bak. Bunu önleyip daha güvenilir sistem kurabilecek onca genç yazılımcı vardır ülkede. İşsiz olan :))
  • Deliler gibi savunuyor, çıkarı var belli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.