Şimdi Ara

PTT Cell / Hy 200 Dk - 250 SMS - 250 Mb +Sınırsız internet 14 Lira ! (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.443
Cevap
78
Favori
273.704
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ne alaka ikametgah anlamadim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vermiş olduğunuz adres mernis adresinizden farklı olursa ikametgah istiyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atakan81

Vermiş olduğunuz adres mernis adresinizden farklı olursa ikametgah istiyorlar.

İKAMETGAH alınca da yine MERNİS adresin çıkacak Ne anladım ben bu işten?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

quote:

Orijinalden alıntı: atakan81

Vermiş olduğunuz adres mernis adresinizden farklı olursa ikametgah istiyorlar.

İKAMETGAH alınca da yine MERNİS adresin çıkacak Ne anladım ben bu işten?

Tamam işte farklı bir adres yazılmışsa forma o yüzden fatura veya ikametgah istiyorlar.
  • aveadan pttcelle 21 inde geçmiştim.aveadan 7.47 pttcellden 5.75 2 ayrı fatura kesildi geçtiğimiz temmuza ait.avea için oto.ödemem vardı ykb k.kartıma.hiç değişiklik yapmasamda 2 side otomatik ödemelerde gözüktü ve tahsil edildi bugün.

Yani ykb oto.ödemelerde avea ödemelerine aynı işleme alıyor ve karttan çekiyor.otomatik ödeme derdini soranlara duyurulur.

bu arada 1 hafta sonra tam 14tl mi kesilecek fatura göreceğiz.ancak internetten dolayı ben paketten çok memnunum.her türlü işimi fazlasıyla görüyor.
  • Evet sevgili dostlar;Nihayet haftasonu yaşadığım yoğun telefon trafiği ve devamında bıraktığım şikayet dilekçeleri bugün meyvesini vermeye başladı.PTT şubesindeki yetkili arkadaşlar inanılmaz ilgi ve hassasiyet ile yaklaştılar.

Netice itibariyle kırmızı renkli yedek simkartımı almış bulunmaktayım.Bugün öğle saatleri itibariyle hataları düzeltilmiş formlarım yeniden PTTCELL merkezine gönderilecek ve geçişim tamamlanacak.

NOT: Aveafaturasız hattan PTTCELL 14'lük faturalı tarifeye geçiş yapmakla beraber ikametgah ile başvurdum bilginize....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoDuR -- 19 Ağustos 2013; 11:24:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: seksenbes

Evet sevgili dostlar;Nihayet haftasonu yaşadığım yoğun telefon trafiği ve devamında bıraktığım şikayet dilekçeleri bugün meyvesini vermeye başladı.PTT şubesindeki yetkili arkadaşlar inanılmaz ilgi ve hassasiyet ile yaklaştılar.

Netice itibariyle kırmızı renkli yedek simkartımı almış bulunmaktayım.Bugün öğle saatleri itibariyle hataları düzeltilmiş formlarım yeniden PTTCELL merkezine gönderilecek ve geçişim tamamlanacak.

NOT: Aveafaturasız hattan PTTCELL 14'lük faturalı tarifeye geçiş yapmakla beraber ikametgah ile başvurdum bilginize....

Aynı şekilde bende başvurdum çarşamba günü açılmadı ikametgah götürüp tekrar başvurdum PTT'den geliyorum şimdi bakalım ne zaman açılacak.

• Pttcell gerçekten iyi kampanya yapmış ptt çalışanıyım tcellin 14 tl ye 250 aylık mb parasına konuşma mesaj sınırsız data ne olsun en güzel yanı kesinlikle taahhüt olmaması bu tarifeyi yeni yaptılar aveanın seç 500 kullanıyorım sınırsız net var ama 1 gb dan sonra 96 kpbs düşüyor hız sinir bozucu ancak 128 kpbs çol daha iyidir mobil internet için ayrıca avea nerde çekiyorsa bu da aynı şekilde ni farkı yok

• sezar61 kullanıcısına yanıt
    Avea'dan numaramız değişmeden geçiş yapabiliyormuyuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Poyri

Avea'dan numaramız değişmeden geçiş yapabiliyormuyuz?

elbette

• Arkadaş belirtmiş yinede eklim evet numara taşıma yapılıyor

• inexo kullanıcısına yanıt
    Hocam son sorum olacak.
    250 Mb internet çok az bir kota.
    Bunu geçince hız 128'e düşecek.
    Sayfaları açabilirmiyim istediğim gibi?
    Neleri açıp neleri açamam mesela?
  • quote:

Hocam son sorum olacak.
    250 Mb internet çok az bir kota.
    Bunu geçince hız 128'e düşecek.
    Sayfaları açabilirmiyim istediğim gibi?
    Neleri açıp neleri açamam mesela?

Twitter ve mobil sürüm siteler sıkıntı çıkarmaz.
    ben alıştım başta işkence gibi gelir söyleyeyim.
    benim lokasyonda geçen hafta avea çöktü su an test yapmak bile çok güç.

• 3. hattımıda aveda pttcell e tasımak ıcın bu sabah 10.00 da basvurdum.
    bakalım kac gun veya saat surecek. işlemler 10 dk bile surmedi. fatura adresi için telefon actılar o kadar.
    suan beklemedeyim. kunduz aveya tl yuklemedım dıye cagrı bile attırmıyo.
  • aveadan pttcelli aramak avea ici sayilmiyor dedi musteri hizmetleri. bunu veya aksini test edebilen var mi acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: sezar61

Pttcell gerçekten iyi kampanya yapmış ptt çalışanıyım tcellin 14 tl ye 250 aylık mb parasına konuşma mesaj sınırsız data ne olsun en güzel yanı kesinlikle taahhüt olmaması bu tarifeyi yeni yaptılar aveanın seç 500 kullanıyorım sınırsız net var ama 1 gb dan sonra 96 kpbs düşüyor hız sinir bozucu ancak 128 kpbs çol daha iyidir mobil internet için ayrıca avea nerde çekiyorsa bu da aynı şekilde ni farkı yok

ptt çalışanlarınına farkla bir kampanya yapmışlar. Görevli söyledi. Bilginiz var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: armo07

quote:

Orijinalden alıntı: sezar61

Pttcell gerçekten iyi kampanya yapmış ptt çalışanıyım tcellin 14 tl ye 250 aylık mb parasına konuşma mesaj sınırsız data ne olsun en güzel yanı kesinlikle taahhüt olmaması bu tarifeyi yeni yaptılar aveanın seç 500 kullanıyorım sınırsız net var ama 1 gb dan sonra 96 kpbs düşüyor hız sinir bozucu ancak 128 kpbs çol daha iyidir mobil internet için ayrıca avea nerde çekiyorsa bu da aynı şekilde ni farkı yok

ptt çalışanlarınına farkla bir kampanya yapmışlar. Görevli söyledi. Bilginiz var mı ?

normal fiyat üzerinden 5 tl indirimli yararlanıyor ptt çalışanları.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Tek sorunum 250 MB internet kotası.
    Yoksa geçeceğim.
    Face , twit, donanım haber açamıcaksa ne anlamı var sınırsız datanın?
  • quote:

Tek sorunum 250 MB internet kotası.
    Yoksa geçeceğim.
    Face , twit, donanım haber açamıcaksa ne anlamı var sınırsız datanın?

bos beles adama 5gb dahi yetmez..

• sabah gittim kadıköye

geçen çarşamba başvurduğum 2 hattın yanlış simleri verilmiş onları değiştirdiler.

3. bi hat için daha baş vurdum.

sonuç. şu ana kadar 3 hattın 2 si taşındı. benimki avea müşteri hizmetlerinde beklemede.
  • 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.