Şimdi Ara

PTT Cell / Hy 200 Dk - 250 SMS - 250 Mb +Sınırsız internet 14 Lira ! (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.443
Cevap
78
Favori
273.708
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konuyu takip edersen bunun cevabını ben vereceğim.Online işlemlerden kredi kartı ile otomatik ödeme talimatı verdim size mesaj ile bildireceğiz dendi.Arayan soran olmadı.Bu seferde e-mail ile niye cevap vermiyorsunuz diye sordum bu gün inceliyoruz geri döneceğiz diye mesaj geldi.Neyi inceliyorlarsa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rebanuba

Konuyu takip edersen bunun cevabını ben vereceğim.Online işlemlerden kredi kartı ile otomatik ödeme talimatı verdim size mesaj ile bildireceğiz dendi.Arayan soran olmadı.Bu seferde e-mail ile niye cevap vermiyorsunuz diye sordum bu gün inceliyoruz geri döneceğiz diye mesaj geldi.Neyi inceliyorlarsa.

Tesekkur ederim.Fark eder mi bilmiyorum ama benim banka garanti bankasi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar avcılardan geçen oldu mu ? ne yapıyoruz sıra fişi alıp normal sıradamı bekliyoruz işlemler için
  • Banka ile ilgisi yok.Kredi kartı bilgilerini giriyorsun onlar otomatik olarak kredi kartından günü gelince çekiyorlar.Yani bu şekilde olması gerekiyor sonucu alabilirsek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rebanuba -- 30 Temmuz 2013; 21:53:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mateuss

arkadaşlar avcılardan geçen oldu mu ? ne yapıyoruz sıra fişi alıp normal sıradamı bekliyoruz işlemler için

İşlemler için sıra almana gerek yok zaten şubede 1-2 kişi o iş için görevli oluyo form veriyolar dolduruyosun 30 dk 1 saat içinde halletmiş olursun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: #Bingo#

quote:

arkadaşlar avcılardan geçen oldu mu ? ne yapıyoruz sıra fişi alıp normal sıradamı bekliyoruz işlemler için

İşlemler için sıra almana gerek yok zaten şubede 1-2 kişi o iş için görevli oluyo form veriyolar dolduruyosun 30 dk 1 saat içinde halletmiş olursun.

eyvallah yarın sabah geçiş yaparım 2 hat taşıcam biri avea digeri bimcell kırmızı olan simden vermeleri gerek o zaman
  • evet beyler memlunmusunuz operatörden 11 ağustosta bende geçmeyi planlıyorum.
    ben +1 gb internetde alıcam 9 tlymiş bunu aldık diyelim 1 gb sonra paketi kullanabiliyorum demi

• quote:

Orijinalden alıntı: Fenman

Geçiş yapmakta zorlananlar için şube önerisi:

Geçen gün Kadıköy'den (İstanbul) Avrupa yakasına geçiyordum. Pttcell'e başvuracaktım ama o sırada çok zamanım yoktu ve yanımda da fatura getirmemiştim. Burada yazılanlara göre Ptt çalışanlarının genelinde Pttcell'e geçiş acemiliği bulunduğu ve başvurunun bir saate varabildiği yazıldığı halde "bir bakayım; belki şansıma çabuk hallederim de aradan çıkarmış olurum" diyerek Ptt'ye uğradım. Kapıdaki güvenlikçi, işlemin üst katta olduğunu söyledi. Çıktım üst kata; baktım millet sıra numarası almış. Sıra numarası alıp mal mal bekleyip sıram gelince de bankodaki görevli "sizin işiniz yan tarafta; sıra numarası almanıza gerek yoktu" derse sinir olacağımı bildiğimden "önce bir sorayım" dedim. Görevli "Avea'dan geçiş değilse 1.5 saat sonra olabileceğini söyledi. Ben de BimCell'den, yani Avea içinden geçeceğimi söyleyince halledebileceğini söyledi (önünde de işini yaptığı bir müşteri vardı). Ben "sıra numarası alayım mı?" dediğimde "gerek yok" dedi. Kimliğimi verdim; adıma gerekli fatura gerekip gerekmediğimi sordum. "Yazacağınız adres, Adres Kayıt Sistemi'ndekiyle (AKS) uyumlu olursa gerekmez, aksi taktirde merkezden istiyorlar" dedi. Benim adresin AKS'de biraz farklı gözüktüğünü (sokakların kesişim yerindeyiz; AKS'de gözüken bizi kesen diğer sokak) bildiğimden tam olarak onu yazmak istediğimi söyledim. O da, başvuru formuyla birlikte sistemden çıkan adres yazılı kağıdı verdi. Hepsini doldurup imzamı attım. Üstüne de kimlik fotokopimi görünce onun küçük olduğunu söyleyip kimliğimi alarak bilgisayarda tarattı. Sonra da kırmızı ambalajlı sim kartı alıp çıktım. Yani 5-6 dakika civarında işimi halledip çıkmıştım. (ki görevli kadın o sırada başka müşterilerin işini de yapıyordu).

Uzun sözün özeti: İstanbul Kadıköy'deki Ptt'den Pttcell'e geçiş yapmak gayet rahat ve sorunsuz. Üst kata çıkınca orta bankodaki hanıma giderseniz, yardımsever ve işini düzgün yapan bir görevliyle muhatap olacağınız için kimlik, adres gibi mevzulardaki olası sıkıntılara çözüm de bulabiliyorsunuz

tavsiye olunur.

İmzalatılan sözleşmede 5. ve 6. maddelerinde SIM KART ÜCRETİNİ HER TÜRLÜ TAHSİL EDERİZ manasına gelen maddeler var. Faturada görünen 1.8TLlik ücretler sim kart ücretinin 12 aya bölünmüşü olabilir. DİKKAT.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xvso -- 31 Temmuz 2013; 12:26:52 >

• Pts aveadan geçmek için başvurdum bugün gecemezsem yarın yine gitmek durumunda kalacam

• Düşünülebilir yalnız her yöne dk olayı sıkıntı...
  • Bugun avcilar pttye gittim adamlar sira alin dedi onumde 100 kisi vardi beklemedim zaten çalışanlar kimse kusura bakmasin ama tam mongol pttcell diyorum boş boş yüzüme bakıyorlar

• telsiz o avea bu ay 1.88 kesti niyeyse

• Neden sıkıntı

• nasıl anlayacaksa sıradan... zaten tek gişe bakmıyor mu pttcell e

• quote:

Orijinalden alıntı: inexo

telsiz o avea bu ay 1.88 kesti niyeyse

Ben senden önce geçirdim hatlarımı. Avea da taahhütü bitecek hatları beklemek yerine yeni iki hattımı geçirdim. Dün açıldı ikiside.
    1.30 TL telsiz vergisini vermemek içinde önce hatları Vodafone'da taşıdım ondan sonra da Pttcell e.
  • quote:

Bugun avcilar pttye gittim adamlar sira alin dedi onumde 100 kisi vardi beklemedim zaten çalışanlar kimse kusura bakmasin ama tam mongol pttcell diyorum boş boş yüzüme bakıyorlar

linkteki şikayet bana ait sende bitane yaz hocam.

http://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/1932679/ptt-personeli-islemimi-yapmadan-gonderdi/n0sbb

• quote:

Orijinalden alıntı: xvso

quote:

Bugun avcilar pttye gittim adamlar sira alin dedi onumde 100 kisi vardi beklemedim zaten çalışanlar kimse kusura bakmasin ama tam mongol pttcell diyorum boş boş yüzüme bakıyorlar

linkteki şikayet bana ait sende bitane yaz hocam.

http://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/1932679/ptt-personeli-islemimi-yapmadan-gonderdi/n0sbb

valla yazarımda bu şikayetlerle ilgilenen biri oldugunu sanmıyorum varsa bile aynı zihniyet bunlar nasıl memur olmuş diyeceğim ama içeri girip tiplere bakınca anlaşılıyor nasıl oldukları devlet kurumu olmaktan çıkmış parti bürosu gibi herkez anladı sanırım

• mateuss M kullanıcısına yanıt
    sende haklısın
  • quote:

Orijinalden alıntı: az sonra

Neden sıkıntı

Az olması vesilesiyle yetmez o :)
  • pendik civarında oturupta geçmeyi düşünenlere pendik ptt yi şiddetli tavsiye ederim.
    çalışanlar ( 1 bayan bakıyor ) hem bilgili, hem ilgili. üstüne bir de güleryüz. ( alışık olmadığımız durumlar )
  • 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.