Şimdi Ara

PTT Cell / Hy 200 Dk - 250 SMS - 250 Mb +Sınırsız internet 14 Lira ! (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.443
Cevap
78
Favori
273.704
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler Bimcell'den bu pttcell'e geçmek istesem. Herhangi bir sıkıntı yaşar mıyım? Malum yorumlardan ptt memurlarının bu geçiş işlemlerinde oldukça acemi olduklarını okudum. Bana herhangi bir sorun çıkartırlar mı? Mesela önce avea'ya geçir sonra pttcell'e geçiririz gibisinden bir sorun?
  • ilk faturada çokta bir şok beklemesin kimse zira çünkü ilk faturaların tamamı bir aylık dönemi kapsamadığı için asıl bomba ikinci faturalarda belli olacaktır bence...
  • Burada faturanın kabarık gelmesinden korkan arkadaşlar görüyorum çokça.
    Yaklaşık 8 senedir faturalı hat kullanıyorum ve bir kere bile, şükür ki bütün operatörleri kullanmama rağmen beklemediğim fatura gelmedi.

Rahat olun. Adamlar 14 demişse 14 gelir.
    Kimse kimseden, satın almadığı bir hizmetin bedelini isteyemez. Illa karışıklık olursa da duzeltilir.

Siz bu uygun tarifelerin tadını çıkartın.

2 3 ay sonra zam gelmesinden korkanlar ise boş yere düşünmesinler. Taahhüt vermiyorsunuz ve bu madde de istemediğiniz anda bu operatörü rahatça terk etme konforu sağlıyor kullanıcılarına.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

6.5saat için tam ucret keserler mi

ayın 27'si diyor. fatura 26'sında 23.59'da kesiliyor. yani sorun yok. zaten 26'sı da olsa 1 günlük fatura kesilirdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eranyumm

quote:

Orijinalden alıntı: inexo

6.5saat için tam ucret keserler mi

ayın 27'si diyor. fatura 26'sında 23.59'da kesiliyor. yani sorun yok. zaten 26'sı da olsa 1 günlük fatura kesilirdi.

yeni dönem için ucretlendirme yaparsa yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inexo -- 26 Temmuz 2013; 4:08:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evrekas

Burada faturanın kabarık gelmesinden korkan arkadaşlar görüyorum çokça.
    Yaklaşık 8 senedir faturalı hat kullanıyorum ve bir kere bile, şükür ki bütün operatörleri kullanmama rağmen beklemediğim fatura gelmedi.

Rahat olun. Adamlar 14 demişse 14 gelir.
    Kimse kimseden, satın almadığı bir hizmetin bedelini isteyemez. Illa karışıklık olursa da duzeltilir.

Siz bu uygun tarifelerin tadını çıkartın.

2 3 ay sonra zam gelmesinden korkanlar ise boş yere düşünmesinler. Taahhüt vermiyorsunuz ve bu madde de istemediğiniz anda bu operatörü rahatça terk etme konforu sağlıyor kullanıcılarına.

aynen bende bir kere beklemedik fatura geldi 32 lira yerine 96 lira fatura geldi oda bizim hatamızdan bayram mesajı ile yılbaşı mesajı ard arda yazınca 1 mesaj olmuş 3 mesaj mesaj limitimizde bitince her mesaj paralı oldu ama o akdar yılda 1 kere

şimdi ben 200 dakkayı geçmezsem 250 mesaj yollamazsam bana 19 lira fatura nasıl kesebilirler acaba?

• Arkadaşlar,

44tl lik tarifen olan var mı ve hiç fatura geldi mi? Ya da diğer tarifelerde de denilen ücret geliyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tyildiz07

quote:

Orijinalden alıntı: Monarch@

quote:

Orijinalden alıntı: #Bingo#

Arkadaşlar Hattı taşımak için illa hattın sahibi mi olması gerekiyor mu ? Bir de yaş sınırlaması var mıdır ? Hat açık hat sorun olur mu acaba ? Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Ancak hattın sahibi numara taşıma başvurusunda bulunabilir.

Basvuru formunda vekalet bolumu var bazi kisiler islem yapabilmis hat sahibini arayarak onay alarak

Açık hat olduğu için o dediğin biraz zor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ptt'nin oyunu faturalarda ortaya çıkmış anlaşılan

• neden öle yazdınız şimdi acıklarsanız sevınırım gecmeyı dsunuyoduk suprız ne
  • quote:

Orijinalden alıntı: az sonra

Ptt'nin oyunu faturalarda ortaya çıkmış anlaşılan

Vodafone cepneti elinde patlattı demi ptt

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba,
    Pttcell'i 4 gündür kullanıyorum. Memnunum. Zaten pek fazla alternatifim de yok. Evimde sadece avea altyapısı ile 3G internet alabiliyorum. Turkcell ve Vodafonu da denedim, odanın birinde 3g diğerinde (E) 2g ye düşüyordu.
    Diğer hatlarımı da taşımak istiyorum fakat bimcel den veya avea ön ödemeliden PTTCELL'e geçiş yapınca kalan bakiyeler PTTCELL faturalı veya faturasız tarifelere aktarılıyor mu? Yoksa paranın bitmesine mi bekleyeyim?
    2. bir durum, Mesela Bimcelden PTTCELL'e (veya tam tersi) aynı altyapı olduğu için para transferi mümkün mü?
    Teşekkür ederim.
  • Arkadaşlar benimde avea 1 senelik taahhütüm bitti 21 TL lik fatura 45 Tl oldu. Yeni kampanya ararken Pttcellde buldum kendimi

Bugün gittim pttye ama ikametgah istediği için geçemedim.

Nano sim kartlardan yokmuş siz kestirerek mi hallettiniz? Aveadanda daha 15 gün önce 10 tlye almıştım kesiklerde sorun oluyor diye.
  • Carsamba basvurmustum bimcelden ptt ye..bugun gecis oldu.online islemlerden guncel faturaya baktim 1.88 tl dedi.biraz once baktim 0.57 tl..9333u aradim fatura 27 temmuzda kesilecek diyo.bazilari 26sinda demisti.ne is anlamadim

• Fatura konusunda vadafon sadece 4 saat için tüm ay faturası almıştı itiraz etmistim ama sonuç değişmemişti şimdide 3 gündür ptt kullanıyoruz illaki tam fatura alir gibime geliyor.

İnşallah yanılıyorumdur.

• 2 hat transfer etti ptttcell e aynı gun aynı saat gecıs oldu

birinini 2.91 kurus digerinin 3.36 faturası gozukmekte.
  • İnternet benim işimi çok iyi görüyor. Kesintisiz download yapılırsa ayda en az 5-6 gb indirilebilir. Youtube'da video izlemek istersem 4-5 dk dolmasını bekliyorum. Sorun olmuyor
  • NetX N kullanıcısına yanıt
    İşte bende diyorum ki ara bağlantı ücreti dediğin kullanılan bandın alınan haracıdır. Bu parayı halkı yolmak için alırlar. Çünkü o parayı alsa da almasa da diğer operatorlari aramam hakkını sana vermeli ki sen o gsm operatorünü tercih edebilesin. Ama benim saf kardeşim yolanda kabahat yok da yolunan kaz yolanın hakkını savunuyorsa adamlar işini iyi yapıyor demektir. Sizden aldıkları para da sonuna kadar helaldir.
  • telefonum galaxy mini S5570. internet ayarlarını nasıl yapacağım bilen var mı? sms le ayarlar geldi ama ne nereye nasıl yazılacak çok karışık.bunun pratik bi yolu yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnt-2

2 hat transfer etti ptttcell e aynı gun aynı saat gecıs oldu

birinini 2.91 kurus digerinin 3.36 faturası gozukmekte.

45 kr sms bedeli olabilir. Daha kotusu 24luk tarife olabilir

• 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.