Şimdi Ara

PTT Cell / Hy 200 Dk - 250 SMS - 250 Mb +Sınırsız internet 14 Lira ! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.443
Cevap
78
Favori
273.707
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Harika tarife, bütün ev ahalisine bu tarifeden yapıp bir de telefonları tether yapılırsa harika. Zamanında uzun süre 96 kbps kullanmışlığım var tek hattan wifi ile :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: azraim

Harika tarife, bütün ev ahalisine bu tarifeden yapıp bir de telefonları tether yapılırsa harika. Zamanında uzun süre 96 kbps kullanmışlığım var tek hattan wifi ile :)

hala kullanıyorum ben cepnet tetherla pcden tabletten heryerden hız iyi ama video felan izlenmiyor 128 kbs biraz daha iyi gelir herhalde

• Arkadaşlar ben vodafone red den buna geçmek istiyorum

malum red 70 tl bu 45 tl arada ciddi bi fark var. ama bildiğiniz üzere aveadan benim başım hep çok ağrıdı şimdiye kadar :)

bunda kalan dk ve sms leri nasıl sorguluyoruz bilen varmı. dk ları geçersek nasıl ücretlendirme oluyor bilginiz varmı

tşk.ler...
  • iyimiş valla
  • Az once musteri hizmetleri ile gorustum.
    İşin ilginc tarafı Avea faturalı hattımla aradım. Bana fatura tutarımı, son odeme tarihini ve bir sonraki hesap kesim tarihini soyledi
    Herneyse.. MH yetkilisine pek kullanmadığım turkcell kontorlu hattımın oldugunu ve bu numaramı tasiyip tasiyamayacagimi sordum. Kendisi tum operatorlerden, faturalı-faturasiz hatlardan gecis olabilecegini ve en yakin yetkili bayiye gidilerek islemlerin yapilacagindan bahsetti.
    Haliyle numara tasıma oluyor.
    Interneti cok cazip. Tethered olarak dizustu bilgisayarınızdan internet gezintisi saglanabilir diye dusunuyorum. (videolu siteler haric)
  • geçicem çok avantajlı
  • benim hat avea faturalı 30 tlye 500dk her yöne sınırsız internet ödüyorum yok böyle bişey kampanya güzelmiiş
  • buna benzer bir kampanyayı faturasız hatlara yapsalar dişimi kıracağım :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunkaar

konuşma için ücret bazını anladık da internet için 1kb/sn olayı nedir zaten sınırsız değil mi? ayrıca kota sorgulamadan 1 tl almaları da ayıp olmuş...

böyle cinlikleri oluyor işte ucuz tarifelerin. kota sorgulama 1 tl ne demek ? internet kotasını da kontrol edecek kullanıcı kaç dakika ve sms kaldığını da ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: impressM

quote:

konuşma için ücret bazını anladık da internet için 1kb/sn olayı nedir zaten sınırsız değil mi? ayrıca kota sorgulamadan 1 tl almaları da ayıp olmuş...

böyle cinlikleri oluyor işte ucuz tarifelerin. kota sorgulama 1 tl ne demek ? internet kotasını da kontrol edecek kullanıcı kaç dakika ve sms kaldığını da ...

"Kalan kullanım miktarları 9333 ücretsiz olarak aranarak öğrenilebilir."

şeklinde bir ibare var. bu işinizi görmez mi acaba?
  • quote:

quote:

asıl lazım olacak bu bence.kaç dk/mb kota kaldı öğrenmek için.
    Kalan kullanım miktarları 9333 ücretsiz olarak aranarak öğrenilebilir.

diğer ücretli olan muhtemelen güncel kaç dk mb kullandın yeni fatura çıkmamış dönemde onun için.zaten avea standart tarifelerde de paralıydı bildiğim.

• az önce detayları okudum. evet 9333 avea gbi dakika sms internet kalan dakikaları öğrenebiliyoruz.
    fakat bu dakika sms vs bitince kullanım kotasını aşınca sanırım 14 tl dışında extra faturaya gelecek ücretler icin guncel fatura bilgisi icin 1 tl alıyorlar ben bu sekilde anladım
    bu maddeyi : Faturalandırılmamış kullanım tutarları GUNCEL yazılarak 6000’e SMS gönderilerek sorgulanabilir. Sorgulama ücreti 0,99TL’dir(Aynı fatura dönemindeki 2 sorgulama sonrası servis kullanımı ücretsizdir).
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Riven_

quote:

quote:

asıl lazım olacak bu bence.kaç dk/mb kota kaldı öğrenmek için.
    Kalan kullanım miktarları 9333 ücretsiz olarak aranarak öğrenilebilir.

diğer ücretli olan muhtemelen güncel kaç dk mb kullandın yeni fatura çıkmamış dönemde onun için.zaten avea standart tarifelerde de paralıydı bildiğim.

evet hocam .
    ben de diger detaylara bir bakayım gercekten bu 14 liraya baska tarife yok su anda ...

• Ücretlendirme periyodu; ses için grup içi ve her yöne dakikalarda 1sn, limit aşımlarında 6sn’dir. SMS için adet, Standart internet için ise 1 Byte’dır.

arkadaşlar burda ne demek istiyor bu 1sn ve 6sn olayı nedir ? 200 dakikayı aştıktan sonra faturaya her bir dakika konuşma için ne kadar ucret yansır ?
    ve internet icin 1 byte ne demek istiyor ?

teşekkürler.
  • quote:

az önce detayları okudum. evet 9333 avea gbi dakika sms internet kalan dakikaları öğrenebiliyoruz.
    fakat bu dakika sms vs bitince kullanım kotasını aşınca sanırım 14 tl dışında extra faturaya gelecek ücretler icin guncel fatura bilgisi icin 1 tl alıyorlar ben bu sekilde anladım
    bu maddeyi : Faturalandırılmamış kullanım tutarları GUNCEL yazılarak 6000’e SMS gönderilerek sorgulanabilir. Sorgulama ücreti 0,99TL’dir(Aynı fatura dönemindeki 2 sorgulama sonrası servis kullanımı ücretsizdir).

yani ilk mesajdan sonrakiler ücretsiz

öylemi

iyi bişiy değilmiş :))
  • 9333 den sürekli dakika sms internet kotayı vs takip edebilirsiniz bu her zaman ucretsiz :) ben avea kullanıyorum bende de bu sekilde pttcell de de aynısı .

sadece eger guncel fatura bilgisini ogrenmek istersen o zaman 1 tl ucreti var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi impressM -- 13 Temmuz 2013; 12:56:26 >
  • tek olumsuz yanı ptt şubesinde beklemek gibi gözüküyor. bunun da bir yolunu bulabilirsek tamamdır :)
  • numara tasıma olayı var mı acaba ? turkcell hattımı tasıyım 14liraya harika
  • quote:

Orijinalden alıntı: selmand

Arkadaşlar ben vodafone red den buna geçmek istiyorum

malum red 70 tl bu 45 tl arada ciddi bi fark var. ama bildiğiniz üzere aveadan benim başım hep çok ağrıdı şimdiye kadar :)

bunda kalan dk ve sms leri nasıl sorguluyoruz bilen varmı. dk ları geçersek nasıl ücretlendirme oluyor bilginiz varmı

tşk.ler...

kalan dakika sms leri ve internet 250 mb ne kadar kaldığını 9333 ten ucretsiz ogrenebiliyorsun.
    http://www.pttcell.com.tr/Icerik/faturali-14-luk-tarife#

kimlik dışında birşey istemiyorlar sitede yazıyor.
    ben de avea faturasız hattımı kısmetse pazartesi pttcell e taşıyacağım ...

• Keske fatura stop ozelligi olsaymis..

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.