Şimdi Ara

PTT Cell / Hy 200 Dk - 250 SMS - 250 Mb +Sınırsız internet 14 Lira ! (222. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.443
Cevap
78
Favori
273.681
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 219220221222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cıktığından beri kullanıyorum bu fiyata bedava gibi.ayda ortalama 8gb kullanıyorum en az ,128 sınırsız ile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaptan69 -- 31 Ocak 2015; 9:18:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 128 kbit devam etse iyiydi.

Son yapılan değişiklikle kota dolunca hız 64 kbite düşüyor.

• 64 kb watsapp vb için yeterli ancak video izlemeyi de beklemeyin.
  • ilk ay geçti ilk faturam 16tl geldi şuan baktığımda 14tl gözüküyor, herhalde bundan sonra telsiz kullanım vergisiyle 15 civarı gelir.
    Benim gibi her şeyden az az kullananlar için güzel tarife. hattım zaten 15 senelik 555li hat vodafona taşımıştım yeniden avea alt yapısına dönmüş oldum.

Mobil internete fazla işim düşmüyor ama deneme amaçlı kullandım. instagram'da gezerken yüklenmesi için dokunun ibaresini sık sık alıyorsun ama 10 saniye kadar bir sürede yükleniyor. whatsapp fotoğrafları aldığınızda 15 saniye kadar sürüyor, yazışırken hiçbir problem yok. twitter dolaşımı da gayet makul, akıcı olmasa bile bağlantınızı kesmemiş oluyor. simcity buildit oynuyorum internet hızı yeterli geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SAMET/ -- 31 Ocak 2015; 21:26:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BENL!

Devam ediyor deĞ?il mi bu tarife?

Devam ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BENL!

Devam ediyor değil mi bu tarife?

Etmiyor, ilk sayfadaki link de eski.

Şu andaki, 250 Mb'tan sonra 128k değil 64k, o da 3GB'tan sonra pert (1k).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi plumbium1 -- 31 Ocak 2015; 23:47:24 >
  • plumbium1 P kullanıcısına yanıt
    Budurumu bir önceki msjmda belirttim 64kb olarak devam ediyor.

http://www.pttcell.com.tr/Icerik/faturali-14-lik-tarife-2
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reco.

pttcellden aveaya geçiş yaptım. Çekim olayı tamamen farklı. Pttcell aynı evde 1 de çekerken avea full çekiyor. Pttcell internet testlerinde 3 mb alırken aveada 5 6 mb alıyorum. Bana göre avea woops tarifesinin eşi benzeri yok

bende bugun başvurdum da ne kadar sürdü geçiş süresi bide cayma bedeli aldılar mı sizden
  • Bizim evde 250 mb aşmadığım halde 1 mbit bile zor çekiyor pttcell. Tablet için almıştım ama böyle giderse iptal ederim
  • Sınırsı internet 250 Mb'tan sonra 128k değil 64kbPs; 3.gb.ye kadar..250 mb.den sonra çok yavaş da olsa görüntülü konuşma olabilir mi? 128k değil 64kbPs hız buna müsaade eder mi,,bu konuda bilgi...deneyen vardır diye yazdım yada bilenlerden yardım..sağolun..
  • durrsun kullanıcısına yanıt
    Mümkün değil. sadece sosyal hesap mesajlaşmaları, fotoğraf alıp göndermeye yarıyor
  • Yedek sim karti ücretsiz yapmislar.Az önce merkez şubeden yeni yedek sim kart cikartirken karsilastim bu durumla.
    Ayrica diğer operatorlerin sim kartlari gibi micro sim karta dönüşebiliyor yeni sim kartlari.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yildirimr -- 6 Haziran 2015; 10:21:16 >
  • Yaklaşık 10 gün önce Bimcell hattımı Pttcell 14"lük tarifeye taşıdım. 12 ay kalmak şartı ile 12 TL fatura kampanyasından yararlanamıyorum. Müşteri temsilcisi ile görüştüğümde her iki şebeke de Avea altyapısını kullandığı için kampanyaya katılamıyorsunuz dedi.

Bu kampanya için ne web sitelerinde ne de broşürlerde "Bimcell den geçenler hariç" diye bir şey yazmıyor.

Aynı altyapıyı kullanıyor olabilirler ama iki ayrı şirket neticede, ben Bimcell den hizmet alırken, Pttcell den hizmet almaya başladım. Ama Pttcell e göre böyle değil ve bu kampanyadan faydalanamıyorum. Yeni geçecekler bunu bilsin, kendileri önceden bildirmiyor çünkü.
  • bu faturalimi

• bu faturalimi

• Ptt celli bir arkadaş varmı kargo göndericez , kod verebilir mi
  • Beyler merhaba pttcell kullanıyorum telefonum 4.5 g li ancak 3310 imeisi çakılı pttcell dolayısı ile ayarları göndermiyor.elimde 4.5 g li olup mesaj gönderip ayar alacağım telefon da yok.elle ayar yapmam gerekiyor dolayısıyla.bilen bir kardeşimiz ayrıntılı anlatırsa çok memnun olurum.
  • bu paketteydim geçen sene 300dk ve 300mb e çevirdiler bu seferde başka tarifeye geçmeniz gerekiyor yoksa 32 lira fatura gelir diyorlar..

bilgisi olan varmı?

(sınırsız interneti 3gb ile sınırlamışlar yani )
  • Alçak herifler beni tuzağa düşürdüler.

Bir kaç ay önce arayıp şu kadar farklı tarifenizi değiştirelim net 1 Gb olsun sms şu kadar konuşma bu kadar filan.

Fiyatta 14 TL den 17 TL ye çıkacak filan.

İlk başta mantıklı gelmişti, geçtim ama net kısmında 1 Gb dolunca hız düşüp net devam etmiyor.

128 Kpbs hız çok iyi bir hız.

Aynı hataya düşmeyin derim.

Keşke değiştirmeseydim. Düşük hızda da olsa sınırsız neti kaçırdık.
  • Birde böyle bir mevzu var PTTCELL kapanıyor diyorlar:

https://forum.donanimhaber.com/pttcell-kapaniyor--124039461
  • 
Sayfa: önceki 219220221222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.