Şimdi Ara

PTT Cell / Hy 200 Dk - 250 SMS - 250 Mb +Sınırsız internet 14 Lira ! (218. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.443
Cevap
78
Favori
273.704
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: T.Edison

quote:

Orijinalden alıntı: s0ft

quote:

Orijinalden alıntı: arifas

arkadaşlar pttcell için fatura kesim tarihi ne zaman bilgi verirseniz sevinirim. hatlarımdan birini taşıyabilirim duruma göre.
    bir de 250 mb sonrasında hız düşümü oluyor deniliyor, hız düştükten sonra internet kullanılabilir seviyede mi?
    mesela forumda sayfaların yüklenmesi nasıldır? kullanıcı yorumu alabilirsem hattı taşımadan çok iyi olacak benim için.

Her ayın 26'sında 00:00'da fatura kesilir.

Hız çok düşük, yeni abonelere 64 kbps olmuş.

Hocam yarın gece mi bu gece mi kesim tarihi.

Yarın gece.

• s0ft kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam verdiğiniz bilgiler için.
    zaten çok fazla beklentim yoktu pttcellden fakat yinede 2. hat olarak bi deneyelim.
  • arifas kullanıcısına yanıt
    En küçük boyutluhttps://forum.donanimhaber.com ile rahat gezebilirsiniz. Şahsen ben 250 mb sonrası böyle kullanıyorum. Sıkıntı yok. Ancak diğer siteler büyük sıkıntı. Whatsapp ve dh kullandığım için bana sorun değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • psirik kullanıcısına yanıt
    sagolun bilgilendirmeniz için. deneyeceğim pttcelli bakalım olmadı döneriz eskiye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: invisible

quote:

Orijinalden alıntı: Hg34

quote:

Orijinalden alıntı: lazoo1

arkdaşlar benimde bir sorum olacaktı pttcel 14lük tarifede sınırsız int.var fakat tarayıcıdan facebook'a girerken , facebook uygulamasından girmiyor sabahtan beri uğraş uğraş bişede yapamıyorum ne yapmam gerek bilen varsa yardım etsin Allah aşkına :( ve ayrıca ne whatsapp ne Foursquare uygulamalarındada int yok .

Aynı sorun bende de var. Sadece whatsapp ve face uygulamaları çalışmıyor .Tarayıcı da bi sıkıntı yok, her siteyi açıyor.
    Nasıl çözecez bunu?
    (tel s3 mini)

internet apn sini değiştirin. Sadece internet apn li bir apn yap.

Çok teşekkür ederim sorun halloldu.

• 14 lük tarife neti 1 gb olarak sınırlandırıldı dimi..sınırsız değil yani
  • ibo3182 kullanıcısına yanıt
    heyecan yapmaya gerek yok sınırsız internet devam ediyor.

http://www.pttcell.com.tr/Icerik/faturali-14-luk-tarife
  • Eski uyeyim heryere bedava giriyorum sikinti yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 14'lük tarife herşey dahil ne kadara denk geliyor?
  • lawyerdem kullanıcısına yanıt
    Dün bu şekilde değildi. Sanırım gelen tepkilerden sonra eski haline getirmişler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lawyerdem

arkadasım dikkatli bakarsan verdigin linkte acılan sayfada 20 Mayıs 2014 itibariyle müşteri alımına kapatılmıştır. yazıyor ve verdigin link kapatılan tarifelerde mevcut tarife su an asagıdaki Yurtiçi Cepten İnternet ve Tarifenin internet kullanım hakkı, adil kullanım noktası olan 250 MB'a ulaştıktan sonra 1GB kullanıma kadar 64Kbps hız ile devam eder.
    Tarife kapsamındaki cepten internet kullanım hakkı dolduğunda internet erişimi sonlandırılacaktır. İnternet kullanımına devam etmek için 1GB SINIRSIZ yazıp 1788’e göndererek ayda 10TL karşılığında sınırsız internet paketi satın alınabilir. Yani 1 gb kota koymuslar 250 mb dan sonra 64 kbps ile 1 gb kullan sonrada internet kesilecek anlamına geliyor bu demektir yeni aboneler için bir cazibesi yok artık ptt cell 3 hattımı gecirmiştim faturalı 2 si 14 biri 24 luk tarife su an avea kendi tarifeleri daha uygun bence yeni abone olacaklar için ..

Burada her tarifeye 10 tl bir zam var sınırsız olmak için
    14 lük tarife 14+10 :24 tl
    24 lük tarife 24+10 :34 tl
    45 lük tarife 45+10 :55 tl

mevcut tarife bu linkteki su an

http://www.pttcell.com.tr/Icerik/faturali-14-lik-tarife-2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarigol45 -- 26 Mayıs 2014; 17:46:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sarigol45

quote:

Orijinalden alıntı: lawyerdem

arkadasım dikkatli bakarsan verdigin linkte acılan sayfada 20 Mayıs 2014 itibariyle müşteri alımına kapatılmıştır. yazıyor ve verdigin link kapatılan tarifelerde mevcut tarife su an asagıdaki Yurtiçi Cepten İnternet ve Tarifenin internet kullanım hakkı, adil kullanım noktası olan 250 MB'a ulaştıktan sonra 1GB kullanıma kadar 64Kbps hız ile devam eder.
    Tarife kapsamındaki cepten internet kullanım hakkı dolduğunda internet erişimi sonlandırılacaktır. İnternet kullanımına devam etmek için 1GB SINIRSIZ yazıp 1788’e göndererek ayda 10TL karşılığında sınırsız internet paketi satın alınabilir. Yani 1 gb kota koymuslar 250 mb dan sonra 64 kbps ile 1 gb kullan sonrada internet kesilecek anlamına geliyor bu demektir yeni aboneler için bir cazibesi yok artık ptt cell 3 hattımı gecirmiştim faturalı 2 si 14 biri 24 luk tarife su an avea kendi tarifeleri daha uygun bence yeni abone olacaklar için ..

Burada her tarifeye 10 tl bir zam var sınırsız olmak için
    14 lük tarife 14+10 :24 tl
    24 lük tarife 24+10 :34 tl
    45 lük tarife 45+10 :55 tl

mevcut tarife bu linkteki su an

http://www.pttcell.com.tr/Icerik/faturali-14-lik-tarife-2

250 mb sonra 64 kb düşümlü 1 gb kotalı ya geçirmişler..neresi sınırsız bunun.. +10 tl daha verip 1 gb net alınca da yine 2 kotalıya yükselmiş oluyoruz..
    ben seskisini kulllanıyorum abim de bugün geçti 14 lik tarifeye..

• Eski abonelerde hız düşecek mi?

• Ben 1 yil taahut vermistim. Herhalde biz eski tarifeden 1 yil devam ederiz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 14'lük tarifedeki eski aboneler için şartlar aynen devam ediyor..
    250 MB'a kadar yğksek hızlı internet bağlantısından sonra 128 kbps hızında sınırsız olarak devam ediyor..

20 mayıs sonrasında yeni abone olacaklar için 250 MB'dan sorna hız 64 kbps olarak 1 GB'lık sınıra kadar devam ediyor sonra internet bağlantısı kesiliyor.

Ek: Hangi pttcell tarifesi için taahhüt verdiniz, ne avantajı oldu? Taahhütten bahsetmiyor tarifelerinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fuckulteli -- 26 Mayıs 2014; 19:30:53 >
  • kelikuputis K kullanıcısına yanıt
    Benim 10 ay kadar oldu,aveadan gecmistim otomatik odemeyi hic bozmadim aynen otomatik olarak pptcelldede odemeye devam etti.Avea olarak girerseniz odeyecektir

• fuckulteli kullanıcısına yanıt
    14luk tarifeye 1 yillik taahut sonucu 10.5 tl ye aldım. Konu bu başlıkta defalarca işlendi.
    Müşteri hizmetlerini ariyor yada saglam bir mail atıyorsunuz. Hepsi bu...

• teknokolik35 T kullanıcısına yanıt
    Konu
    Çok karışık taahutu nasıl verdınız

• omentum O kullanıcısına yanıt
    Diger operatolerden daha iyi teklifler aliyorum. 2-3 hattim vae hepsini taşıyorum degin. 1 hafta icinde ariyorlar.

• Arkadaşlar 64 kpbs bi işe yaramaz sanırım yeni aboneler için.Sınırsız interneti olan bu tarifeye rakip bi tarife varmı ona geçelim ?
  • 
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.