Şimdi Ara

PTT Cell / Hy 200 Dk - 250 SMS - 250 Mb +Sınırsız internet 14 Lira ! (216. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.443
Cevap
78
Favori
273.708
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 214215216217218
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mehmetyilmaz77

quote:

Orijinalden alıntı: shockfiyat

Pttcell 15 tl altı için 2 ayda 1 fatura kesecekmiş artık.

telsiz vergileriyle fatura 15 tl yi geçiyor. yanlızca ilk ay tam olmadığı için olabilir.

Fatura 3 aydır 14 tl geliyor bana. Umarım böyle devam eder.
  • Pttcelide aveasıda batsın arkadaş başkentin merkezinde 3g şebeke full olduğu halde arama yapmıyor lan şu fiyatlara bulsam diğer operatörlerde sms istemez anında geçecem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence şuanda piyasada bu fiyata en uygun tarife bu.
    Kalite bakımından tabikide bi turkcell gibi değil ama istanbulda birçok yerde çekiyor.

Öncelikle tarife 14 TL + 1.36 TL(Telsiz kullanım ücreti) ~15.50 TL .

Yeni hat alırsanız ~20 TL.

İnternet hızı nasıl derseniz ben genelde bilgisayara bağlıyorum.
    Öldürüyo ama genede iyi 16kB.

İki Pttcell hat alıp kendi aranızda konuşmak bayağı mantıklı. 3500 DK

Şahsi tavsiyem 14'lük tarife dışında ki tarifesini almayın.

Mesela 24'lük tarife alana kadar : Avea Woops = 500 Dk + 5000 Sms + 2Gb = 23 TL (ikiside avea)
    Not: İnternet erişimine faturan kesilene kadar 96 kbps hız ile sınırsız devam edebilirsin.(woops)

Dakika ve sms kullananlara internete çok girmeyenlere ve çeşitli marka ve firmalarda indirim kovalayanlara woops.

Ama sınırsız internet bana yeter dersen pttcell akar

• Arkadaşlar ücretini ödesek statik IP alabiliyor muyuz, kesin bilgisi olan var mı?

Dün MH'nden teknik servis bölümüne bağlanabilmek için 3 defa 20 dakika bekledim ama bağlanmak imkansız. Bizim tarifedeki dakikalar MH'nde beklerken bitecek...

• 128 kbit/s reel sonuç

http://www.mobilespeedtest.com

not:caps paylaşacaktım olmadı, sonuç olarak: 83 kbps

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uranus -- 13 Mayıs 2014; 13:52:05 >
  • arkadaşlar saat 15,30 gibi bimcell e tekrar geri dönmek için başvuru yaptım. fatura kesimi malumunuz ayın 26sı. 26sına kadar geçiş tamamlanırsa bir aylık fatura dışında başka bi ücret öder miyim ? hattı bimden almıştım pttcell e taşımıştım yani yeni hat vergisi falan yok. durum ne olur bilen arkadaşlar ?

• Bursa

• quote:

Orijinalden alıntı: gokmence

arkadaşlar saat 15,30 gibi bimcell e tekrar geri dönmek için başvuru yaptım. fatura kesimi malumunuz ayın 26sı. 26sına kadar geçiş tamamlanırsa bir aylık fatura dışında başka bi ücret öder miyim ? hattı bimden almıştım pttcell e taşımıştım yani yeni hat vergisi falan yok. durum ne olur bilen arkadaşlar ?

Arkadaşlar?

• Beyler pttcellden bağış smsi gönderemiyor muyuz?

• arkadaşlar 6 aydır pttcell kullanıyorum Ankara da.Fakat net hızı yeterli gelmiyor.avea wops a geçeyim diye bayiye gittim 15 tl numara taşıma ücreti istediler.konu hakkında bilgisi olan var mı acaba.
  • merhabalar

Bugün online işlemlere girmek için pttcell sitesini açtığımda 14'lük tarifenin internet kullanımıyla ilgili şöyle bir değişiklik gördüm :

"Tarifenin internet kullanım hakkı, adil kullanım noktası olan 250 MB'a ulaştıktan sonra 1GB kullanıma kadar 64Kbps hız ile devam eder."

250Mb kullanımdan sonra 128kbps hıza düşen interneti 64kbps'ye indirmişler.

Acaba bu kullanım mevcut aboneleri de kapsayacak mı yoksa sadece yeni abone olanlar için mi geçerli olacak deneyen bilen var mı?

10Mb internetim kalmış 64kbps'ye mi 128'e mi düşecek deneyim tekrar yazarım.
  • http://pttcell.com.tr/Icerik/kapatilan-tarifeler-2

"Faturalı 14'lük tarife" 20 Mayıs'tan itibaren abone alımına kapatılmış, tarifenin adı "14'lük tarife" olarak güncellenmiş.
    64kbps hıza düşen bu tarife için geçerli diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: replank

arkadaşlar 6 aydır pttcell kullanıyorum Ankara da.Fakat net hızı yeterli gelmiyor.avea wops a geçeyim diye bayiye gittim 15 tl numara taşıma ücreti istediler.konu hakkında bilgisi olan var mı acaba.

PTTCell'den avea'ya geçiş, avea içi geçiş oluyor; numara taşıma ücretsizdir, fakat operatör içi geçişlerde SIM kart bedeli istiyorlar.

Önce PTTCell'den Turkcell veya Vodafone'a geçip hat aktif olduktan sonra avea'ya geçiş yaparsanız SIM kart bedeli ödemek zorunda kalmazsınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bugün pttcell'e geçmiş bulunuyorum.Bunu avea'nın artık bana bıkkınlık vermesinden dolayı yaptım.Daha önce turkcell,vodafone da kullandım.İnternet'e gelirsek 14 tl veriyorsun sınırsız internet hakkın var ve beğenmiyosun.Benim sınıfımdaki arkadaşımda vardı pttcell,internetiyle şu online savaş köy clash of clans tarzı oyunları oynayabiliyordu.Yaşadığınız şehre göre değişiyor bence,mesela biz fakültedeyken aynı sayfa 4 saniye de yükleniyorsa,çarşıya indiğimizde 2 saniye de yükleniyor.
    Ayrıca bu 14'lük tarife müşteri alımına kapattıysa beni nasıl geçirdiler bu tarifeye ve şunu da merak ettim yani ' adil kullanım noktası olan 250 MB'a ulaştıktan sonra 1GB kullanıma kadar 64Kbps hız ile devam eder. 'yazıyor. 1 gb'dan sonra ne oluyor ?

Bu yeni tarifeyle beraber pttcell sınırsız internet olayını mı kesmiş arkadaşlar birisi yardımcı olabilir mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Subsie -- 23 Mayıs 2014; 20:03:19 >

• Genelde Avea konu başlıklarıyla açılan konular oluyor, Avea'yı aradım indirim tanımlattım, sms, internetten tanımlattım diye..

Bende 14'lük (fatura 15,5 geliyor) tarifeyi kullanıyorum 7-8 aydır. Taahhüt vererek bu faturayı birkaç lira düşeremez miyiz? Veya bunu geçtim daha önemlisi 250 mb sonrası düşüş gösteren hızı 128 yerine 256 kbps olmasını sağlayamaz mıyız? Avea'nın alt yapısını kullanan bu internet paketi çok kötü.
  • Subsie kullanıcısına yanıt
    Siz yeni 14luk tarifedesiniz 1gb sonrasi baglanti sonlaniyor acikcasi artik pttcellin hicbir avantajı yok avea daha avantajlı

• fuckulteli kullanıcısına yanıt
    Daha ne kadar düşecek isterseniz bedava versinler o indirimler yuksek ücretli tarifeler için var

• quote:

Orijinalden alıntı: gefe16

Siz yeni 14luk tarifedesiniz 1gb sonrasi baglanti sonlaniyor acikcasi artik pttcellin hicbir avantajı yok avea daha avantajlı

Aynen şu an en uygunu woops gibi görünüyor. Bizim gibi Eski abonelere bisey yapmasa bari pttcell

• Dyshi4 kullanıcısına yanıt
    20 mayis itibariyle geçenler yeni şartlardan yararlanıyor eski şartlardan degil

• Ttnetin akk sını pc de mtu changer ile kaldırabiliyoduk ve bağlantı hızımız düşmüyodu acaba androidde de mümkün mü?

• 
Sayfa: önceki 214215216217218
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.