Şimdi Ara

PTT Cell / Hy 200 Dk - 250 SMS - 250 Mb +Sınırsız internet 14 Lira ! (147. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.443
Cevap
78
Favori
273.704
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tam dört kere merkez PTT'ye gittim. İlk gittiğimde 15-20 çalışanlı PTT'de sadece Şube Şefi biliyormuş geçirmeyi !(Diğer çalışanlar salla başı al maaşı tayfası), haftaya gel dediler.Bende tamam dedim. İkinciye gittiğimde şube şefi varmış ellerinde hat olmadığını hiç daha geçiş yapmadıklarını söyledi haftaya gelicek dediler. Üçüncüye gittim Şube Şefi gene hat yok üzgünüm dedi birkaç yer aradı pek iş çıkmaz gibisinden birşey söyledi. Ulan dedim bir daha gelirsem ... Neyse bugün Avea Kamu Mega Tarifesine ( 27 TL’ye her yöne 1000 DK, grup içi 5400 DK, her yöne 1000 SMS ve 4 GB cepten internet) geçmek için bayiye gitmek için yola çıktım şeytan dürttü son kez bir bakayım dedim. Şef yokmuş diğer çalışanlar hala öğrenememiş geçirmeyi ! İşin özü heryöne 1000 dakika +1000 sms + 4 GB internet mis gibi 27 liraya kullanacağım yemişim PTT'yi emekliliği gelip geçmiş adamlar hala çalışıyor. Hükümete herşeyi satıyor diye kızıyoruz özelliştiriyor diye ancak bu uyuşukluğu gidermek için şart !

• Beşiktaş JK kullanıcısına yanıt
    ben de tam 3 kez başvurdum 3ü ne de bir bahane bulup yapmadılar. ilk başvurumu illa nüfus cüzdanı şart diye reddettiler. neyse nüfus cüzdanını götürüp evrakları tarayıcıdan geçirdiler. bu sefer de evrak tarihleri güncel değil diye başvuruyu reddettiler. 3. kez gittim yeni evrak doldurup elemana bıraktım bu seferde bize ulaşan bir evrak yok diye işlemi yapmadılar. müşteri hizmetlerine şikayette bulundum şikayet sonucunda ilgili ptt şubesi sözlü uyarılmıştır dediler. neyse hattı kullanacak olan yeğen kendisini müşteri hizmetlerinden arayan bir yetkilinin başvurunuzu aldık en erken 3 gün en geç 6 gün içinde hattınız taşınır dediğini söyledi. 6 gün geçtikten sonra müşteri hizmetlerini aradım halen hattım taşınmış gözükmüyor dedim. bana bir önceki aramamda söylenenleri tekrarlamaya başladı ben de müşteri hizmetlerinden telefonla aradıklarını taşımaya ilişkin başvuruyu işleme aldıklarını söylediklerini söyledim. karşımda tam bir odun olduğu için ne desem biz bilgi veremeyiz demeye başladı ben de bütün bu olanlar için bir şikayet kaydı açın dedim daha önce şikayetiniz var onun için işlem yapılmış tekrar şikayet kaydı açamayız dedi. karşımda olsa telefonu yüzüne fırlatacak kadar sinir etti beni.

aradan 20 gün geçti ne arayan var ne soran ben de başka bir şubeden başvuru yapayım bu sefer belki akıllanmışlardır dedim. şubeye gittim müdür ortalıkta dolaşıyor hattımı pttcell'e taşımak istiyorum dedim. ilk defa duymuş gibi bizde ondan yok dedi. nasıl yok sizin ne farkınız var deyince u dönüşü yaptı kızım getir bir form arkadaşın işini yap dedi. kız güleryüzle ilk defa bu işlemi yapıcaz nasıl yapılacağını bilmiyorum dedi. ben de sorun değil formları ekleri ile birlikte tarayıcıdan geçireceksiniz dedim. neyse 3 adet formu doldurdum baktım kız yerinde yok. öğle vakti olduğu için hemen yan odaya gidip zıkkımlanmaya başlamış. ben formları doldurdum imzaladım dedim kız ne desin mesai bitti git öğleden sonra gel ben yemeğimi yiyorum. yemeğini ye sorun değil öğleden sonra evrakları tarayıcıda geçirirsin dedim yok illa gelmen lazım o anda burada bulunman lazım demez mi. ben denikah mı kıyıcaz illa burada bulunmam gerekiyor imzaladım evrakları sadece tarayıcıdan geçireceksin deyince ben evrakları almam dedi. müdür malı da ortalıktan kaybolmuştu, şikayet edecek kimse de kalmayınca ben mal gibi ortada kaldım. lanet olsun sizin gibi kuruma deyip çıktım.

bütün bu yazdıklarım tamemen gerçek olup yaşadıklarım yazarken tekrar gözümün önüne geldiği için tekrar sinir katsayılarım yükseldi.

ilk cümleyi hatalı yazmışım tam 4 kez başvurmuşum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lawyerdem -- 5 Kasım 2013; 16:55:59 >

• bursa gençosman şubesini uzun uğraşlar sonu bulup hattımı taşıma işlemlerini yaptım.

ordaki ilgilenen bayan pttcell in avea alt yapısını kullandığını ve önümüzdeki günlerde vodafone turkcell alt yapılarınıda kullanacağını. hatta ıstanbulda bu uygulamanın başladığını söyledi.

bunun hakkında bilgisi olan var mı?

turkcell gibi bir sirketin böyle bişeye ortak olacağı hiç içime sinmedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar E ile giriyor internete benim evde 3g ile girmiyor 3g için ekstra bişey mi yapmalıyız anlamadım ?
  • download 0,07mbps upload 0,01 mbps yazıyor arkadaşlar yardım lütfen kadıköyün göbeğinde evim 3g çekmesi lazım normalde e ile giriyor internete neden acaba ?
  • vodafonun internetini kullaniyorum pttcell aratirmi onu yoksa direk eleyimmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Howard88

download 0,07mbps upload 0,01 mbps yazıyor arkadaşlar yardım lütfen kadıköyün göbeğinde evim 3g çekmesi lazım normalde e ile giriyor internete neden acaba ?

3g yi aktif ettiniz mi...
    eğer ettiyseniz cihazınız da ilk ayar olarak 3g kapalı oluyor onuda açmanız gerekli...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beşiktaş JK

Tam dört kere merkez PTT'ye gittim. İlk gittiğimde 15-20 çalışanlı PTT'de sadece Şube Şefi biliyormuş geçirmeyi !(Diğer çalışanlar salla başı al maaşı tayfası), haftaya gel dediler.Bende tamam dedim. İkinciye gittiğimde şube şefi varmış ellerinde hat olmadığını hiç daha geçiş yapmadıklarını söyledi haftaya gelicek dediler. Üçüncüye gittim Şube Şefi gene hat yok üzgünüm dedi birkaç yer aradı pek iş çıkmaz gibisinden birşey söyledi. Ulan dedim bir daha gelirsem ... Neyse bugün Avea Kamu Mega Tarifesine ( 27 TL’ye her yöne 1000 DK, grup içi 5400 DK, her yöne 1000 SMS ve 4 GB cepten internet) geçmek için bayiye gitmek için yola çıktım şeytan dürttü son kez bir bakayım dedim. Şef yokmuş diğer çalışanlar hala öğrenememiş geçirmeyi ! İşin özü heryöne 1000 dakika +1000 sms + 4 GB internet mis gibi 27 liraya kullanacağım yemişim PTT'yi emekliliği gelip geçmiş adamlar hala çalışıyor. Hükümete herşeyi satıyor diye kızıyoruz özelliştiriyor diye ancak bu uyuşukluğu gidermek için şart !

Aynı sorunu yaşıyorum, iki haftadır geçemedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1lac -- 5 Kasım 2013; 19:44:54 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: yirthan

quote:

download 0,07mbps upload 0,01 mbps yazıyor arkadaşlar yardım lütfen kadıköyün göbeğinde evim 3g çekmesi lazım normalde e ile giriyor internete neden acaba ?

eğer ettiyseniz cihazınız da ilk ayar olarak 3g kapalı oluyor onuda açmanız gerekli...

3gyi aktif etme telefonla mı alakalı hatla mı alakalı ? Telefonda aktif önceki hattımda giriyordu eğer hattan aktif ediliyorsa nasıl aktif yapılıyor anlatırmısınız
  • quote:

quote:

quote:

3gyi aktif etme telefonla mı alakalı hatla mı alakalı ? Telefonda aktif önceki hattımda giriyordu eğer hattan aktif ediliyorsa nasıl aktif yapılıyor anlatırmısınız

online işlemlerden hallettim teşekkürler

• Bu sabah baktım arayamıyorum hiçbir yeri. Sonra fark ettim ki Avea kapanmış. PTT Cell'e geçmiş olduk, nihayet.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

online işlemlerden hallettim teşekkürler

güle güle kullanın...
    bazı cihazlar 3g aktif olsa da gsm modunda başlıyor...
    onu da 3g sini açmak gerekli..

• Arkadaşlar merhabalar ,

Bugün saat 9 gibi başvurdum 1 gibi açıldı hattım yalnız şöyle bi durum var ; PTTcell hattınızla sınırsız yurtiçi internet paketi sadece 10 TL gibi birşey .. eee ben bunu sınırsız internet diye aldım ama yalnış mı yaptım dostlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: rude.

Arkadaşlar merhabalar ,

Bugün saat 9 gibi başvurdum 1 gibi açıldı hattım yalnız şöyle bi durum var ; PTTcell hattınızla sınırsız yurtiçi internet paketi sadece 10 TL gibi birşey .. eee ben bunu sınırsız internet diye aldım ama yalnış mı yaptım dostlar..

10 TL fazladan faturaya ekleterek AKK kotasını 1 GB'a çıkartabilirsin başka bişey değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: T_Ice

quote:

Orijinalden alıntı: rude.

Arkadaşlar merhabalar ,

10 TL fazladan faturaya ekleterek AKK kotasını 1 GB'a çıkartabilirsin başka bişey değil

Teşekkür ederim dostum, benim nette sınırsız ama 250 mb doğrudur dimi..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet öyle 250 mb den sonra hız düşümü olacaktır
  • Arkadaşlar bir sorum olacak. Hattımı yarın pttcell e taşısam ve memnun kalmazsam ne kadar sürede başka bir operatöre geçebiliyoruz. Bilginiz var mıdır? (her hangi bir ceza vs. olmadan)
  • quote:

Orijinalden alıntı: harunresitz

Arkadaşlar bir sorum olacak. Hattımı yarın pttcell e taşısam ve memnun kalmazsam ne kadar sürede başka bir operatöre geçebiliyoruz. Bilginiz var mıdır? (her hangi bir ceza vs. olmadan)

pttcell de taahut yok zaten.
  • Valla eskiden beri bir sure oluyordu operatore gore ama yanlis hatirlamiyorsam en az 1 ay gecmesi lazim.Onu da tahminim herkes zirt birt operator degistirip isin b...k unu cikarmasin diye yaptilar
  • Fiyatları Güzel Acaba Hat Nasıl Her Yerde Çekiyormu.
  • 
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.