Şimdi Ara

PTT Cell / Hy 200 Dk - 250 SMS - 250 Mb +Sınırsız internet 14 Lira ! (104. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.443
Cevap
78
Favori
273.704
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tetova16

Arkadaşlar Bursa'da yaşıyorum ve Vodafone'dan PTTCELL e geçiş yapmak istiyorum. Bu işlemi nerden yapabilirim Bursa'da ?

Ben beşevler ptt de yaptırdım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün gittim ben de başvurdum. Bu hafta sonuna kadar Vodafone'dan kurtulacağım. 35 sayfa olmuş geriye gidip bakacağım ama nano sim için kesim oluyor değil mi?

Edit: Keserek oluyormuş. Hatta ilk sayfalarda yine ben sormuşum :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadri61 -- 10 Eylül 2013; 23:47:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: atil000

quote:

Orijinalden alıntı: ultimatetnctr

quote:

Orijinalden alıntı: diego26

quote:

quote:

quote:

ya arkadaslar kafayı yiyecegim.
    Hani bu her yönd verdimleri 200 dakika saniye bazlıydı. 14 saniye konustum. 1 dakika kesti. Sonra birde 6 saniye kinustum yine 1 dakika kesti. Bu pttcellin sitesinde biyle yazmıyor ama .
    Sizde durum nedir?

200+200 önce hediye dkdan düşer o dk bazli kendi 200 dksi saniye bazli

Peki 9333 ten başka ne kadar konuşma dakika süre internet kaldığını ücretsiz nereden öğrenebiliriz?

Android telefon kullaniyorsaniz google play den avea online işlemler programını kullanabilirsiniz

Hocam pttcelele geçeli 1 hafta oldu. Bede durum böyle:

http://k1309.hizliresim.com/1f/b/sk6h4.png
    bu da benimki

Hocam haksızlıgın resmi iste.
    Bende aynı tarifedeyim. Yukarıdaki resimde gordugunuz uzere size 200+200 verilmis. Bana sadece 200 bunu sikayette bulunsak düzeltirlermi acaba. Birde saniye bazlı degil. 5 saniye konussan 1 dakika kesiliyor, oysa pttcell internet sitesinde ve kullanıcı sözlesmesinde böyle yazmıyor. Bu büyük sorunlar nasıl hallolur acaba.?

Acaba bu hediye 600 dakika icin surdaki sartkarımı yapmamız gerek?
    http://www.pttcell.com.tr/Icerik/her-yone-rahat-konus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultimatetnctr -- 11 Eylül 2013; 0:07:31 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: diego26

quote:

quote:

quote:

ya arkadaslar kafayı yiyecegim.
    Hani bu her yönd verdimleri 200 dakika saniye bazlıydı. 14 saniye konustum. 1 dakika kesti. Sonra birde 6 saniye kinustum yine 1 dakika kesti. Bu pttcellin sitesinde biyle yazmıyor ama .
    Sizde durum nedir?

200+200 önce hediye dkdan düşer o dk bazli kendi 200 dksi saniye bazli

Peki 9333 ten başka ne kadar konuşma dakika süre internet kaldığını ücretsiz nereden öğrenebiliriz?

Android telefon kullaniyorsaniz google play den avea online işlemler programını kullanabilirsiniz

Hocam pttcelele geçeli 1 hafta oldu. Bede durum böyle:

http://k1309.hizliresim.com/1f/b/sk6h4.png
    bu da benimki

Hocam haksızlıgın resmi iste.
    Bende aynı tarifedeyim. Yukarıdaki resimde gordugunuz uzere size 200+200 verilmis. Bana sadece 200 bunu sikayette bulunsak düzeltirlermi acaba. Birde saniye bazlı degil. 5 saniye konussan 1 dakika kesiliyor, oysa pttcell internet sitesinde ve kullanıcı sözlesmesinde böyle yazmıyor. Bu büyük sorunlar nasıl hallolur acaba.?

Acaba bu hediye 600 dakika icin surdaki sartkarımı yapmamız gerek?
    http://www.pttcell.com.tr/Icerik/her-yone-rahat-konus

hediye 200 dkyi bitirip tarifedekini kullanma firsatim olmadi. ses---->6000(ücretsiz) gonder.
    hatta reklam filmi var 12.000 kez alo diyebilirsin diye youtubedan bak.9333 te ücretsiz.

• quote:

Bende aynı tarifedeyim. Yukarıdaki resimde gordugunuz uzere size 200+200 verilmis.

nerde goruluyo 200+200
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnt-2

quote:

Bende aynı tarifedeyim. Yukarıdaki resimde gordugunuz uzere size 200+200 verilmis.

nerde goruluyo 200+200

linkte

• quote:

quote:

quote:

nerde goruluyo 200+200

linkte

Kampanyaya katılmak icin 1788'e 600 yazıp gönderin diyor. Normalde faturasız hatlar icin gecerli. Ve aylik 20 tl yukleme sarti var. Acaba bende uye olsam faturama ek 20 tl yansırmı?

www.pttcell.com.tr/Icerik/her-yone-rahat-konus#

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultimatetnctr -- 11 Eylül 2013; 8:26:25 >

• Bugün 9. gün oldu hala geçmedi müşteri hizmetlerine de ulaşamıyorum pişman oldum başvurduğuma
  • arkadaşlar şimdi ben 2.hat olarak yeni bir pttcell almak istiyorum alırken ücret ödüyoruz mu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kronik10.5

arkadaşlar şimdi ben 2.hat olarak yeni bir pttcell almak istiyorum alırken ücret ödüyoruz mu acaba?

+5,5 tl vergi yersin 12 ay boyunca.
    alırken ücret yok.

• quote:

quote:

arkadaşlar şimdi ben 2.hat olarak yeni bir pttcell almak istiyorum alırken ücret ödüyoruz mu acaba?

alırken ücret yok.

ne ücreti hocam bu yeni mi çıktı?
  • bu gün ankara eryaman ptt den geçiş yapmaya gittim tekrar dün beni sitem çalışmıyor diye geri yolladınız dedim.
    neyse başldı kadın işlemlere ama bana tek sayfa kağıt doldurttu hiç bir şey bilmiyor. bu işin eğitimini alan kişi yok mu
    diyince bozuldu eğitimi alan kişi oymuş. neyse bana kağıt mağıtta vermedi sim kart doğru verdi Allah'tan.
    tek kağıtmı dolduruluyor arkadaşlar yoksa yanlışmı oldu bizim işlem tevrübeli arkadaşlar..
  • ödemesi geciken fatura ne oluyor?

• quote:

quote:

quote:

alırken ücret yok.

tcell.vodafone.avea.pttcell vb herhangi bir faturalı yeni hat alırsanız yeni hat tesis açılış ücreti yaklaşık 60 lira 12 ay boyunca taksit şeklinde faturaya yansır.

• quote:

quote:

quote:

quote:

alırken ücret yok.

tcell.vodafone.avea.pttcell vb herhangi bir faturalı yeni hat alırsanız yeni hat tesis açılış ücreti yaklaşık 60 lira 12 ay boyunca taksit şeklinde faturaya yansır.

faturasız alıcam hocam onda da var mı?

• aparakart almak istiyorum hep bugün git yarın gel diyorlar bu karti kullanan var mı varsa kaç günde çıkar?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

alırken ücret yok.

faturasız alıcam hocam onda da var mı?

faturasız alırken ücret var tek seferlik ama bilmiyorum 35 tl civarı olabilir diğer operatörler öyle

• quote:

quote:

quote:

quote:

nerde goruluyo 200+200

linkte

Kampanyaya katılmak icin 1788'e 600 yazıp gönderin diyor. Normalde faturasız hatlar icin gecerli. Ve aylik 20 tl yukleme sarti var. Acaba bende uye olsam faturama ek 20 tl yansırmı?

www.pttcell.com.tr/Icerik/her-yone-rahat-konus#

Arkadaşlar bu konu hakkında bilgisi olan yokmu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Loney

quote:

Orijinalden alıntı: tyildiz07

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Loney

quote:

Orijinalden alıntı: Taka99

SADECE DAKİKA İLE İLGİLENENLERİN DİKKATİNE

Turkcell'de Her yöne 500 dakika 25 lira, ön ödemeli & Faturasız hatlar için geçerli. Tüm bireysel aboneler bu kampanyadan yararlanabilir. Pttcellde ise faturasız hatlar için her yöne 300 dakika 15 lira,aynı hesaba geliyor yani.

NOT: "250si her yöne 250si Turkcell içi" olan kampanya ile karıştırmayın. 500 dakikanın tamamı her yöne geçerlidir.

Sallama, hadi oradan diyenlere link,

http://www.turkcell.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/Her-Yone-500-Dk-Paketi-Kampanyasi.aspx

Avea da şuan her yöne500dk + her yöne 5000sms 30tl

avea amcamların fabrikada çekmiyor. ve bu yüzden tüm şirket turkcell kullanıyor. Bu forumda Herkes bi avea taraftarı .Şehir merkezinde çekimde sorun yaşamassın ama karasal ve özel yerlerde(fabrika vs) gibi yerlerde Zorunluluktan dolayı turkcell kullananlar olacaktır ve onlarada da tavsiyeler verilmedir.

Burası donanım haber ve biz de ölücüleriz

yaşasın ölücülük

• yeni hattım 2 günde açıldı çekim gücü evden full gözüküyo 250mb hızlı,bitince bakalım nasıl olucak inşallah fatura şokları yaşamayız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi killforyou1981 -- 11 Eylül 2013; 20:01:13 >
  • 
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.