Şimdi Ara

Psychic-Doom`cular Burda TopLanırmısınız? (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
498
Cevap
1
Favori
43.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bir sey daha söyleyim mu online kesinlikle oynamayınız bir alıskanlık gibidir örnegin bir sigara icersin ve devamı gelir bırakamassınız mu onlinede onun gibi birseydir bir kere oynarısınız ve davamı gelir alıskanlık yapar size tercigim bırakamıyorsanız azaltınız ben azaltamadım cok oynuorum günde 20 saat falan bir sey daha EMMA dir birisi bana küstü konusma benle dedi onu arıom bulamıom onu tanıyan varsa bana bilgi vere bilirmi Hangi Guilde Ve Ne zaman oynadıgıyla bilgi onla karsılasmam lazim

• arkadaslar 1 sey daha trade serverina cok girmeyin trade yapmayı bilmeyenler ortalık gapscı dolu
  • tamam ben bu sayfada cok konustum susayım biraz Cok Yardıma İhtiyacınıs varsa cok deyil ama biraz yardım ede bilirm Cogunlukla arkadaslarımın adamında oluom server 13 KARTALSM GERİ ALIRSAM Djcetin KeLLeCionu iste cart curt ful SM nin adini vermiom arkadasımla kavga etmeyim

• Artık susdum Ama yazdıgım Sayfalara Gece 3 gibi baka biliyorum because mudan zaman bulamıom anca yemek falan günde ztn 4 saat uyudum uyudum yoksa uyuyamıom iste böyle cart curt
  • yine ben ayrıca DeepNota Slm söylüorum cok olmasada biraz tanıyorum iyi biri diyelim Saka COk iyi birisidir Ona kesinlikle güvenin

• Bu Siteyide Cok Sevdim Herzaman Ziyaret Edicem

• oyuna giriorum byeee herkeze yarın gorusurus
  • [link]http://www.psychic-doom.com [/link] cok güzel bir serverdır tavsiyemmm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shucker -- 3 Ağustos 2006; 2:55:56 >
  • CAR SATILIKTIR.. CAR IN ÖZELLİKLERİ SUNLARDIR..

1 – İSMİ DeepNot BK

• FULL STATS HEPSİ = 32767 POİNT
    • TOPLAM POİNT = 245000
    • TOPLAM RES SAYISI = 980++
    • BUTUN USTUNDEKİ ITEMSLERİN HEPSİ FULL +11 + 28
    • FP SET+ MOK + CHOS SHEILD + WİNGS + = FULL +11 + 28
    • JEWELY SET + FULL +15

2 – İSMİ UGURLAMA MG

• FULL STATS HEPSİ = 32767 POİNT
    • TOPLAM POİNT = 183750
    • TOPLAM RES SAYISI = 735++
    • FULL ITEMSLER
    • THUNDER SET + 2 PHONTOM + JEWELY SET + = FULL +11 + 16
    • WİNGS +11 ( NO FULL )

Bu kullanıcının yani car ın icinde bir sürü exc ıtemsler var.. Yani rahat 10 – 12 kişiyi giydirecek kadar ıtemsler var…! Ki bir o kadar da ıtems dagıttım yer kalmadı …! Yaklasık 70 e yakın chos var.. Vede bir sürü ıtems var…!

Bu karakterlerin hepsinde x7 paket olup.. Res atmak ve point yatırmak yani siteyi parasız kullanabiliyorsun.. Hersey beles ( tabi pk res haric  ) ama kasada yaklasık 25 milyar para var…! Yani ister guild kurarsınız ister baksa ama icin parayı kullanırsınız…!

Oyunda herseyin full olacak…. Yani diyecegim tek sey su olur cok guclusun..! 

Bu Özellikteki bir Car a istedigim net fiyat = 400 ytl (pazarlık payı vardır…! )
    Çok fazla istemiyorum unutmayın x7 paketli…! Yani normal fiyat özelliklerde gördügünüz gibi bu parayı hakkediyor fazla hakkediyor ama 400 ytl yeter…!

Ulaşmak için : deepnotBK@hotmail.com

• unuttugum bir sey charı 50 ytl ye satıyorum almak isteyenler mail adresim yukarıda var
  • @suhcker sen ne guzel post kasiyosun masallah
  • topice bak resmen post kasma yerine dönmüş
  • quote:

Orjinalden alıntı: Black_Dragon

topice bak resmen post kasma yerine dönmüş

• herkes post kasıo burda bea
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.