Şimdi Ara

Psu Yetersizliği Ve Doğurucakları?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Psu Yetersizliği Sorunum Olabilir Die Düşünüyorum pc çok sağlam fakat oyunlarda kasma yaşıyorum psu yetersizliği olsa kasma mi olur oyundan mi atar yada ikisinide mi yapar, ogrenmek istiyorum yardımlarınız için teşekkr ederim.

• Psu kaç watt ?
  • 240w
  • 240w
  • ekran kartın nedir?

anakart

işlemci

ram

kaç tane fan var kasada?

psu kaç watt ona göre söylersen yardımcı olabiliriz. ha sağlam diyorsan da en az 500-600w al derim.
  • İşlemci AMD Phenemon II x4 850 2m cache. Ekran KArtım Ati Msi R4670 MD1G 1gb 128 Bit Ve 2gb Kingston Ram 1333 Mhz
  • Psu düşük 400-500 watt civarlarında bir güç kaynağı alman lazım.
  • haa o zaman 240 az kaçabiliriz biraz. ısınma sorunu falan yaşarsın. en azından 350-400w al. piyasada 50 tl'ye bile var 350w.
  • Bencede PSu Düşük Peki Knight Online Gibi Bi oyunda Kasma Sebebi Ne olabilir Böyle Bi pc Nin Kasmasına İmkan yok Çünkü.. Hemde Durduk Yerde Kasıyor.
  • açıkcası ekran kartı hakkında pek bir bilgim yok hatta k.o oyunu hakkında da yok. fakat oyunu son çözünürlükler vs ayarlarında açıyorsan kasma yaşayabilirsin keza ekran kartın o oyunu full ayarlarda açacak kadar yeterli olmayabilir.
  • Dostm 256mp ekran kartı ile bu kadar kasma yaşayamıyorum 4 senelik işlemci ekran kartı daha dogrusu bu kadar kasmıyordu.. Dediğim gibi kasmasına İmkan Yok.........
  • Counter 1.6 Da bile Kasıyor Daha Ne diyim Sana :)
  • up
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.