Şimdi Ara

PSU SEÇİMİ SEASONİC HİGH POWER THERMALTAKE CROSAİR YARDIM ACİL GÜNCEL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
1.803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • cok iyi seçim yapmıssın..iyi olmuşş..imzamdaki sistemi kullanıyorum o psu ile..zaten ilk mesajlarımda da söylemiştim..5 yıl garantilidir o aldıgın ürün..5 yıl gözün kapalı kullanabılırsın.%85 verimlilikte ve bronze sertifikalı...hayırlı olsun...

(versiyon 2 de tek kanalda 53A veriyor.benim kullandıgım v1 de 52A)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atiktuk -- 11 Nisan 2011; 17:26:48 >
  • Bende seasonic s12 600watt watt var, bayağı oldu 5 yılı çoktan geçti. Sorunsuz olmasının ötesinde elektrik kesintisi, prize su dökülmesi gibi saçma sapan bir sürü olayı bilgisayar çalışırken atlattı.
    Seasonic'in aralarında en kalitelisi olduğunu düşünüyorum, aynı Sanyo SanAce fanların Servo'nun GentleTyphoon serisiyle beraber dünyanın en verimli 2 fan serisi olduğunu düşündüğüm gibi.
    Yeni okuduğum bir incelemede Seasonic'in 550-650-750 wattlık yeni modelleri tanıtılıyordu; soğutma fanının modeli Sanyo SanAce, en süper fanların nereye gittiği belli oldu diye düşündüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mete Can Karahasan -- 11 Nisan 2011; 17:40:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: atiktuk

cok iyi seçim yapmıssın..iyi olmuşş..imzamdaki sistemi kullanıyorum o psu ile..zaten ilk mesajlarımda da söylemiştim..5 yıl garantilidir o aldıgın ürün..5 yıl gözün kapalı kullanabılırsın.%85 verimlilikte ve bronze sertifikalı...hayırlı olsun...

(versiyon 2 de tek kanalda 53A veriyor.benim kullandıgım v1 de 52A)

5yıl garanti diyosun hocam ama içinden çıkan garanti kagıdında 2 yıl yazıyor kafam karıştı biraz şuanlık power çok güzel hoşuma gitti bu bendeki v2 modeli sanırım sizdeki v1 modeli tek kanal 53a ve 600 küsür gecik watt tek kanal üzerinden verebiliyor iyiki crosair almışım high power almamısım oda 25a veriyordu crosair tek eksısı tak cıkart olmaması benım ıcın sorun degıl cok sessiz bi power cok hosuma gitti agırda biraz içinden cıkan amlemidine kasaya yapıstırdım :D

• o 2 yıllık garanti ürünü satan firmanın garantisi..corsair in kendisinin verdiği 5 yıllık bir garanti sözkonusu..corsair in bu ürünleri 5 sene garantili..modeli hatırlamıyorum 1000-1200 watt lık modeller ve yeni seriler 7 yıllık garanti kapsamında..içim rahat olsun

http://www.dijitaltrend.com/index.php?main_page=product_info&cPath=21&products_id=1645

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atiktuk -- 11 Nisan 2011; 20:09:26 >
  • verdigin linkteki 7 yıl garantili olan bendeli TX650w v2 harbi cok sessiz power ama artı 2 tane daha 6 ve 8 pın pcı ex olsaydı cok güzel olurdu ama olsun memnunum şimdilik yeter bu da psu musu almam :D
  • seasonic al hem sen rahat edersin hem bilgisayarin
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliemre-16

seasonic al hem sen rahat edersin hem bilgisayarin

seasonic 850w alıcaktım fakat eksen bilgisayar da var gorunuyo ama istek üzerine getirttiriyo adamlar bende izinli günüm oldugu için dayanamadım gittim vatandan high power 650w absolute alıcaktım crosair tx650w v2 aldım tek kanal 53a 5870cf yeterli olurmu acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mete Can Karahasan

Bende seasonic s12 600watt watt var, bayağı oldu 5 yılı çoktan geçti. Sorunsuz olmasının ötesinde elektrik kesintisi, prize su dökülmesi gibi saçma sapan bir sürü olayı bilgisayar çalışırken atlattı.
    Seasonic'in aralarında en kalitelisi olduğunu düşünüyorum, aynı Sanyo SanAce fanların Servo'nun GentleTyphoon serisiyle beraber dünyanın en verimli 2 fan serisi olduğunu düşündüğüm gibi.
    Yeni okuduğum bir incelemede Seasonic'in 550-650-750 wattlık yeni modelleri tanıtılıyordu; soğutma fanının modeli Sanyo SanAce, en süper fanların nereye gittiği belli oldu diye düşündüm.

5770giller nasıl onlara bişi olmadı umarım
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.